Какъв панталон?

  • 1 965
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
Мацки, искам да се обзаведа с някои новости, прегледах темата за това кой какво си е купил, но нещата ми се гледат все за фини мацета. Я кажете сега с моите 1.60 и 65 кг. в какъв тип панталон да се навра /като размер някъде 48/? Иска ми се и аз да съм фешън  Mr. Green, ама освен класическите панталони и дънки, нещо по-така не съм си позволявала. Дайте някакъв съвет - фигурата ми е такава, че от кръста нагоре съм по-слаба, но пък в ханша и бедрата типична гръцка скулптура.

# 1
  • Мнения: 105
Здравей.И аз съм пълничка 165/64кг и постоянно имам проблеми с намирането на облекло.Ама лошото е,че и блузи не мога да си намеря,все ми се сплесква бюста Embarassed
Сега да ти кажа последно от къде се обзаведох-магазина на "Блага Благоева"-дрехите са с класическа кройка наистина,но стоят много добре.
Успех в "обзавеждането"   bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Ако носиш боти с висок ток, много издължаващо седи панталон 7/8 със или без маншет, прав,с декоративни външни тегели.Аз си уших такъв, но се оказа грешка, защото съм слаба и с него приличам на точилка SadНа пълна жена ще стои супер!

# 3
  • София
  • Мнения: 4 966
ммм...аз не съм съгласна за панталона 7/8ми.Според мен скъсява фигурата,а и не само според мен,чела съм го..А и от две години вече не нося такова чудо.И аз съм 160см.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 781
ммм...аз не съм съгласна за панталона 7/8ми.Според мен скъсява фигурата,а и не само според мен,чела съм го..А и от две години вече не нося такова чудо.И аз съм 160см.

Тамън да напиша същото!

Никак даже не седи добре на ниски и закръгленички дами скъсен панталон - визуално още повече се скъсява фигурата!!!

Мисля си, ако ханшът е широк, би подхождал панталон с леко раскроени крачоли долу... Thinking

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

Мисля си, ако ханшът е широк, би подхождал панталон с леко раскроени крачоли долу... Thinking

 Naughty не, широк ханш и разкроени крачоли - ще заприлича на табуретка.

В ханша трябва да е добре обран панталона, а крачолите леко да се разширяват на долу.
Аз мисля, че Анита-79 е наясно кой модел й стои добре, аао не бъркам питането й е от къде да се снабди с фейшън пантолон за нестандартни дами Wink

# 6
  • Мнения: 2 596
Абе Ани, ти не си ниска, бе жена. Сега, иди по магазините, дай малкия на някой да ти го гледа и като си намериш нещо, което да ти хареса, мери, виж как ще ти стои и тогава решавай.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 781

Мисля си, ако ханшът е широк, би подхождал панталон с леко раскроени крачоли долу... Thinking

 Naughty не, широк ханш и разкроени крачоли - ще заприлича на табуретка.

В ханша трябва да е добре обран панталона, а крачолите леко да се разширяват на долу.
Аз мисля, че Анита-79 е наясно кой модел й стои добре, аао не бъркам питането й е от къде да се снабди с фейшън пантолон за нестандартни дами Wink

С широк ханш съм - затова така казах.

# 8
  • Мнения: 6 155
За панталона са ти казали вече, но да кажа за отгоре.Ако ще е костюм - по-добре е сакото да е дълго, до дупето. Ако ще е блуза - да не е впита теб. Обувки на токчета също ...
Черни дънки оптически смаляват. Щом искаш да си фешън Wink и ако не си намериш панталон, който да е по-джиджан наблегни на по-раздвижените блузки  Peace

# 9
  • Мнения: 3 423
пробвай с шалвари(потури) -наистина прикриват пълни бедра а седят добре на висок човек ,като теб  bouquet аз ,когато носех  черни потури преди месец дори не ми личеше ,че съм бременна  bouquet

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

С широк ханш съм - затова така казах.

И аз, но съм 173, а къде ти 160.
Възможно е, но пак зависи от цялата визия.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

С широк ханш съм - затова така казах.

И аз - но съм 173, а къде ти 160.
...... и все пак е възможно, зависи от цялата визия.

# 12
  • Мнения: 1 722
Ми всъщност въпросът ми е точно какъв, а не откъде /щото нали съм от провинцията, няма да се юрна сега да обикалям софийските съкровищници. Просто се чудя, трябва ми нещо, което да не е спортно, че дънки си имам, а да става и за работа и за разходки с дребния, и за кафенце. Изкефиха ме някои панталони, които бяхте снимали - 7/8 кафяв един имаше и един друг дълъг, спортно-елегантен, отдолу беше с връзки и с джобове на бедрата, ама не знам на мен как ще ми стои. А вече взависимост от това какъв панталон ще си взема, може да се обзаведа или с боти, или с ботуши. Приемам още съвети.  Laughing

# 13
  • Мнения: 7 837
Ето една препоръка от мен, хем спортно-елегантен стил, хем фешън  Wink

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=2188&AlbumId=28578

# 14
  • Мнения: 6 155
Ето една препоръка от мен, хем спортно-елегантен стил, хем фешън  Wink

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=2188&AlbumId=28578


Много е готин  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт