Неприятна миризма от ЮТИЯ

  • 1 296
  • 10
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 386


Здравейте,
С голямо желание смених старата ютия с нова - Тефал AQUASPEED Ultracord 250. Колебаех се между Филипс и Тефал и в крайна сметка купих Тефал.
Вече 2 месеца гладя с нея, но при всяко включване, след загряване се появява изключително неприятна миризма Rolling Eyes.
В книжката към ютията пише, че в началото това е нормално, но вече 2 месеца, по 2-3 пъти на седмица - мисля, че началото отдавна трябва да е минало.

Случвало ли се е това с вашите нови/или стари ютии и какво да направя newsm78
Моля за съвет.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 426
И моята ютия е Тефал и също мирише неприятно,но не винаги,като гладя по-дълго време,тогава.Обяснение също нямам.Ютията ми е на три месеца,нова.И аз искам да разбера защо така newsm78?

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
linko, моята мирише най-силно и гадно в началото, когато я включа. След това по-малко, но миризмата не изчезва. Даже я включвам на терасата и после започвам да гладя. Joy
Консултирах се на сайта, където пише, че може да се направи и регистрация на новозакупената ютия и ми отговориха, че миризмата би трябвало да изчезне в зависимост от това колко често се използва. Ако не - да я занеса на сервиз за преглед.
 

# 3
  • София
  • Мнения: 1 426
Аха,много ти благодаря,че сподели с мен.Аз не гладя често Embarassed,но ще видя как ще се развият нещата Hug.

# 4
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Май си направила неправилен избор. Аз от няма и месец съм със Филипс. Няма такова нещо. Няма никакви миризми. Peace

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Май си направила неправилен избор. Аз от няма и месец съм със Филипс. Няма такова нещо. Няма никакви миризми. Peace

Би ли споделила кой модел използваш  Grinning

# 6
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
  Ето това е моделът на моята ютия. Много съм доволна. Купих я в Техномаркет. Момичето, което беше консултант ми я препоръча. Да е жива и здрава!!!

# 7
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
След 1 час мислене в магазина и аз купих Тефал. Моята също намирисва на нещо. Много бързо хваща котлен камък и като пръсна пара, започва да пада бяло. Има ли някакви течности за почистване на ютии?

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
След 1 час мислене в магазина и аз купих Тефал. Моята също намирисва на нещо. Много бързо хваща котлен камък и като пръсна пара, започва да пада бяло. Има ли някакви течности за почистване на ютии?

В моята книжка изрично пише да не се използват течности за почистване - само вода newsm78

# 9
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Моята има програма самопочистване и работи само с вода от чешмата. Peace

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
И моята също. Ако не беше тази миризма  Mr. Green всичко щеше да е ОК.

Общи условия

Активация на акаунт