Лечебен глад

  • 20 298
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 429
Нан? Ти не ли си с ниско кръвно?! Не припада ли, не стоя ли в болница?
Лечебен глад?! Ще се умориш бе, жена!!
Може да се бъркам, ама ако си ти, пожелавам ти успех в начинанието, което аз не одобрявам.  Blush

Абе не се бъркаш  ooooh!, ама какво да се прави Thinking , трябва да се слабее #Cussing out. За сега съм добре и без кафенце да пия , кръвното и то е добре (нормални стойности т.е.), а ако падне , ще пия кафенце и повече сушени плодове и ще се оправи  Whistling



За сега съм добре, пийнах днес чайчето и си хапнах плодчето . Ще видим по-нататък ... newsm78

# 16
  • Мнения: 429
Аз не съм толкова стриктна както 1-път. smile3506Обичам кафето и не мога да се откажа от него,сутрин и следобед си пия вместо чая.Просто не мога,от цигарите се отказах(вече 1 година не пуша),но кафето не мога да спра. ukliam1Иначе плодове си хапвам всякакви,само към ябълките съм малко резервирана,щот направо си стоя гладна с тях. newsm22Аз също не съм решила колко дни ще правя,ще преценя на момента.Доскоро и smile3525 newsm51


Можеш да си пиеш кафенцето , за предпочитане е след два чая и да то да е прясно смляно Експресо Simple Smile
Айде успех!!!
Аз днес бтв. , не съм те теглила и и нямам и намерение , за да не се отчайвам , дрехите до понеделник , вторник ще са ми ориентир ...

# 17
  • Varna
  • Мнения: 288
От понеделник и аз се включвам,че имам да махам 20кила с които се боря безуспешно от 2години EmbarassedМисля да изкарам 10дена на плодове като за начало.

# 18
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Уффф, скъпи мами, сваля се с пустия му глад, верно е, ама после за нула време килцата обратно  Sick Колкото и да внимавам, организма ми просто решава да запасява, че сега му е паднало и опппаааа  #Crazy Така че тоя вариант лично за мен не е добър. Не искам да ви разубеждавам, то всеки сам си стига до изводите, ама просто не се надявайте, че 10 дена на ябълки ви решават проблема. Успех все пак   bouquet

# 19
Здравей, Нана!
Казвам се АнелияИ те подкрепям напълно в това начинание! Аз съм "ЗА" лечебния глад защото не само сваляш много килограми и прочистваш организма си, а също така си променяш психиката спрямо храната за след диетата. Какво имам в предвид- февруари направих 10дена глад(плодове, мед и чай по книгата на Лидия Ковачева) и 10дена се захранвах от тогова аз гледам на храната си по друг начин без да си го налагам просто организма ми си го иска! Предимно се храня с плодове и зеленчуци, избягвам пърженото, сладкото и тестеното-и това не ми е поредната ДИЕТА, а начина ми на живот. Така се чувствам добре и в същото време свалям килограми и до днес.
Когото имам време ходя на фитнес (2 в седмицата). Знам че не е достатъчно, но сама се гледам детето (Васко на 1 год.) и много рядко съпруга ми е свободен. Спорта е нещо велико така ме разтоварва, че искам да ходя всеки ден.
Пожелавам ти УСПЕХ! И ако имаш от нещо нужда пиши ми!

# 20
  • Мнения: 5 873
Уффф, скъпи мами, сваля се с пустия му глад, верно е, ама после за нула време килцата обратно...
През месец март за 1-ви път гладувах и свалих 9 кг. като изобщо не бях стриктна в захранването,за мое огромно съжаление.Вече мина повече от половин година и миличка,успях да задържа постигнатото, но не питай колко нерви ми струваше. smile3515Е,1-2 килца нагоре-надолу....ама какво да се прави...После (след захранването),съм решила да мина на НВД.Изчела съм всичко и като гледам резултатите на другите мами,се надявам да проработи и при мен. newsm12 Засега си хапвам плодчета ,пийвам чайчета и ....си мечтая за goodscale новия кантар newsm62 дето съкровището обеща да ми купи newsm03...И да се събера в новите дънки хаха smile3521.Доскоро и пишете резултатииииииииии! newsm57

# 21
Пожелавам ви успех в гладуването Peace. Аз вече я свърших тази работа /бях 21 дни на чай с мед и плодове/ и свалих 12 кг. HugСега обаче захранвам - вече 5 ден. Много ме е страх дали ще го направя правилно и дали няма да си върна килата. Още не съм яла сол и манджа, но днес се изкуших и хапнах малко домашна баница. Дано не съм много съгрешила.
Иначе се чувствам супер - много енергична и доволна от себе си. Joy


# 22
  • Мнения: 429
Здравей, Нана!
Казвам се АнелияИ те подкрепям напълно в това начинание! Аз съм "ЗА" лечебния глад защото не само сваляш много килограми и прочистваш организма си, а също така си променяш психиката спрямо храната за след диетата. Какво имам в предвид- февруари направих 10дена глад(плодове, мед и чай по книгата на Лидия Ковачева) и 10дена се захранвах от тогова аз гледам на храната си по друг начин без да си го налагам просто организма ми си го иска! Предимно се храня с плодове и зеленчуци, избягвам пърженото, сладкото и тестеното-и това не ми е поредната ДИЕТА, а начина ми на живот. Така се чувствам добре и в същото време свалям килограми и до днес.
Когото имам време ходя на фитнес (2 в седмицата). Знам че не е достатъчно, но сама се гледам детето (Васко на 1 год.) и много рядко съпруга ми е свободен. Спорта е нещо велико така ме разтоварва, че искам да ходя всеки ден.
Пожелавам ти УСПЕХ! И ако имаш от нещо нужда пиши ми!


Благодаря за подкрепата !!!
Аз не веднъж съм гладувала и зная за какво се захващам принципно , а и не съм и много ящна  , така че няма проблем .


А иначе за протокола :
Ами днес се изкуших..... и се качих на кантара . И гледам един килограм - . И бях мноооого щастлива , тъй каот нямам принципно излишни килограми  56 килограма съм , а съм 176 висока , но не се харесвам "тоолкова дебела" , просто защото никога не съм била Simple Smile

Айде успех!!!!

Последна редакция: сб, 05 ное 2005, 16:05 от NaNa

# 23
  • Мнения: 5 873
...обаче се налага Sick , както вече писах , да сваля 8 килограма #Crazy
...тъй каот нямам принципно излишни килограми 56 килограма съм , а съм 176 висока , но не се харесвам "тоолкова дебела" , просто защото никога не съм била Simple Smile



Не,че нещо ,ама ...не са ли ти множко 8 кг?Аз например съм 170 висока и само мога да си мечтая за твоите килограми. newsm53Е,всеки сам си знае... smihesorry ако съм те обидила,просто ми стана интересно.Да не забравиш да smile3523.

# 24
  • Мнения: 428
Успех на вси4ки гладуващи newsm10!Аз приклю4их с 20 дни глад.Сега съм на 7 ден захранване.Свалих 10 кг.Но искам още.Остават ми още 3дни захранване,и се 4удя после как да се храня ,за  да не ка4вам кг?!4ере6ка,би ли ми казала какво озна4ава НДВ?

# 25
  • Мнения: 1 464
рерта,значи от понеделник започваме заедно Hug
NANA,МЕРКИТЕ СА СИ ТИ СУПЕР БЕ МИЛА ,АЗ МЕ Е СРАМ ДА КАЖА МОЙТЕ ooooh!
ninnaНВД е ниско-въглехидратна диета,именно на такава мисля да мина след гладуването
Успех на гладуващите, аз имам още 1 ден да се тъпча Mr. Green

# 26
  • Мнения: 5 873
...4ере6ка,би ли ми казала какво озна4ава НДВ?
НВД е ниско-въглехидратна диета.Яде се предимно месо със зеленчуци,ядки и млечни продукти.Не се разрешават:брашно,хляб и хлебни изделия,захар и производни,плодове -само определени видове....Най-добре виж назад-има отделни теми"ВМ-НВД"-1,2,3.Успех.Сега тичам,че трябва да 1dishes и да 1ironingДоскоро!  Animal Snail

# 27
  • Мнения: 429
...обаче се налага Sick , както вече писах , да сваля 8 килограма #Crazy
...тъй каот нямам принципно излишни килограми 56 килограма съм , а съм 176 висока , но не се харесвам "тоолкова дебела" , просто защото никога не съм била Simple Smile
Ами акот не се харесвам така .... newsm78.Винаги съм си била 48 килограма , на толкова също и забременях . 4 месеца след като родих бях 44 и тогава наистина не се харесвах , но 56 само множко сега .... Абе ще ги сваля де , те вече нали са 55 Simple Smile


Не,че нещо ,ама ...не са ли ти множко 8 кг?Аз например съм 170 висока и само мога да си мечтая за твоите килограми. newsm53Е,всеки сам си знае... smihesorry ако съм те обидила,просто ми стана интересно.Да не забравиш да smile3523.

# 28
  • Мнения: 5 873
Е,щом така стоят нещата...ти си знаеш.И извинявай ако има нещо.... smile3538А само като си помисля,че 56 кг. за мен са в сферата на научната фантастика...Еееееех,мечти,мечти. smile3518

# 29
  • Мнения: 5 873
Как сте мами?Да си призная,съгреших с едни изкушения тука smile3511,ноооооо продължавам,щот дънките теснеят доста!!!Уф,и моя и той -"Абе има какво да се желае още!!!" smile3532Той,дето ми казваше ,че и "така"съм си хубава.Чесно да ви кажа -бясна съм! newsm61Хайде успех на гладните душици. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт