FrontierVille 3

  • 29 378
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 289
Записче и от мен.
Азсъщо имам питанка от де се събират тези картички.Останала съм с впечатлението,че са от мистери подаръците,но от там освен материали друго не ми се падна.А и за новата колекция също питам ако не е нахално.

# 16
  • Мнения: 50
jad72@mail.bg...ако ме иска някой за съсед

# 17
  • Мнения: 560
И аз тук.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 899
Да попитам нещо.
Сутринта цъкнах на всички сгради да си събера бонуса от тях. Само на кокошарника ми излезна от падащото меню още един, допълнителен ред, на който пише Collect In: . Цъкнах си бонуса, а това Collect In: си остана там. На другите сгради също го има, но след двуеточието пише след колко часа ще може да се вземе пак бонуса. А на кокошарника не пише  Thinking !
При вас така ли е? Поредният бъг може би???

# 19
  • гр. Варна
  • Мнения: 124
Да попитам нещо.
Сутринта цъкнах на всички сгради да си събера бонуса от тях. Само на кокошарника ми излезна от падащото меню още един, допълнителен ред, на който пише Collect In: . Цъкнах си бонуса, а това Collect In: си остана там. На другите сгради също го има, но след двуеточието пише след колко часа ще може да се вземе пак бонуса. А на кокошарника не пише  Thinking !
При вас така ли е? Поредният бъг може би???

и при мен е така

# 20
  • Мнения: 0
Да попитам нещо.
Сутринта цъкнах на всички сгради да си събера бонуса от тях. Само на кокошарника ми излезна от падащото меню още един, допълнителен ред, на който пише Collect In: . Цъкнах си бонуса, а това Collect In: си остана там. На другите сгради също го има, но след двуеточието пише след колко часа ще може да се вземе пак бонуса. А на кокошарника не пише  Thinking !
При вас така ли е? Поредният бъг може би???
И при мен е така с кокошарника , сигурно е бъг  Twisted Evil
И къде така без мен в новата тема  Laughing

# 21
# 22
  • Мнения: 283
Аман от тези бъгове вече..влизам и ми ги няма аватарите..и трите  Shocked.Натискам там на семейния албум и там ги няма, има само една голяма питанка и това е.Имам за обиране натискам,но нищо не се получава щото няма кой да ги обере...рефрешнах 100 пъти и нищо!

# 23
  • Мнения: 223
Запис и от мен! Стигнах до мисията с фъстъците, ама кога ли ще я приключа...

# 24
  • Мнения: 560
Няма да е скоро  Grinning Има няма 1 месец  Rolling Eyes

# 25
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
  bouquet

# 26
  • Мнения: 226
И аз да се запиша тук. Минах мисията с 15 лисици, сега пък имам една с 4 змии, 7 мечки и 21 къртици. Останаха ми 5 къртици - надявам се утре да ги мина. А, и още с помощта на добра съседка от тук с енадявам да мина и мисият с поливане и обиране на увехнал слънчоглед.

Приятна игра на всички!

# 27
  • Мнения: 223
Няма да е скоро  Grinning Има няма 1 месец  Rolling Eyes
Ужас! Няма да погледна повече фъстъци....

# 28
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
И аз боря тази мисия.

# 29
  • гр. Варна
  • Мнения: 124
Има нови мисии в училището и друга,която се купува от маркета

Последна редакция: чт, 02 сеп 2010, 23:56 от veli1983

Общи условия

Активация на акаунт