Препоръчайте ми шофьорски курсове в района на х-л Плиска

  • 3 702
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Момичета,
ако някоя от вас наскоро е карала шофьорски курсове и е останала доволна - нека да сподели. Тъй като живея в района на х-л Плиска, би било удобно да е в този район, или около Сточна гара - там работя.
Благодаря ви! Hug

# 1
  • Мнения: 488
Виждам, че никой не е отговорил, но въпреки това и аз ще питам. Можете ли да ми препоръчате добър инструктор (шоф. курс) в София? Под "добър" имам предвид да е търпелив, ако трябва да повтаря по 20 пъти, да не се изнервя, да не прави невъзпитани коментари и да обучава добре, да съзнава, че до него седи човек, койото никога не е сядал зад волана и наистина иска да се научи (защото повечето хора отиват и вече могат да шофират).

# 2
  • Мнения: 27 524
Повечето са такива, поне така мисля. Като си плащаш нямат интерес да са груби.
Аз карах С и Е категориите на зала Фестивална, имаше там две-три фирми, които предлагаха курсове. Сега не знам.

# 3
  • София
  • Мнения: 170
Аз съм много доволна от вторият ми инструктор. Първо бях в една много рекламирана фирма, не останах доволна и се прехвърлих.
Новият инструктор ми обясняваше като на първокласник / да не кажа олигофрен Blush/, чертаеше схеми на паркиране, карахме повече, отколкото е часа и после си се закарвах до в къщи:) Някой,ако иска координати да заповяда.

Кофтито е, че поизгубих тренинг, след като взех изпита, защото не бях карала месец-месец и половина и сега малко ме е шубе, но ще свикна.

# 4
  • Мнения: 488
Напротив, въпреки че си плащаш повечето викат и са нетърпеливи.  Wink

# 5
  • Мнения: 488
Цитат
Новият инструктор ми обясняваше като на първокласник / да не кажа олигофрен /, чертаеше схеми на паркиране, карахме повече, отколкото е часа и после си се закарвах до в къщи:) Някой,ако иска координати да заповяда.

супер, давай координатите на лични

# 6
  • Мнения: 1
Аз карах на малко по-скъпа цена от масовите .Можеби защото е и нова колата,но си заслужаваше .Този човек не спря да говори,как не се изморяваше не знам .Дадеми всички часове за мое учудване и даже карах повече .Карахме из цяла София .Петрунов 0898 61 42 43

# 7
  • Мнения: 0
Наскоро изкарах курсовете в района на хотел Плиска – автошкола Тони Петров / http://toni-petrov.com/ . Доволна съм, взех книжка и получих солидна основа от шофьорски умения: плавно потегляне, плавно спиране, превключване на скоростите, преценяване на странична дистанция, потегляне под наклон, всякакви ситуации на ляв завой при наличие на трамваи, паркиране и т.н.

От множеството упражнения за потегляне под наклон с и без ръчна спирачка ми стана ясно, че инструкторите не гледат да си пазят колите, а наистина се опитват да ме научат и успяха.   newsm10

Паркирала съм и в малки тесни улички, и в подземния паркинг на МОЛа. Инструкторите обясняваха, чертаеха и дори показваха с мини клички – играчки. Имаха търпението и упорството да ме карат да вкарвам и изкарвам колата докато не я паркирам перфектно.

Освен в кварталите около Плиска, където по принцип се пpовежда изпита, се качвахме и на Цариградско, въртехме се и на кръговото на 4-ти км. Даже съчетавах часовете по кормуване с това да свърша малко служебна работа и с учабната кола съм карала по Центъра да взимам документи.  Sunglasses

По принцип времето не стига – часовете трябва да са по 40-45 мин, но ние карахме повече. Преди изпита имах и няколко безплатни часа.

Още нещо, придобих по-висока техническа култура от доста мъже  Wink . Докато шофирах разпитвах инструктора за разни механизми по автомобила и така съчетавах практиката с допълнителна теория.

Няма да ми стигне мястото и времето да изброя всички неща, които научих и поради които добавям автошкола Тони Петров в белия списък на шофьорските курсове:

http://toni-petrov.com/

Последна редакция: вт, 19 апр 2011, 00:35 от awareness

# 8
  • Мнения: 11
Само не карайте курсове в "Тони Петров"! Много лъжи и протакане за повече пари.. Теорията при госпожата е ОК, но кормуването при господина - НЕ!  Груб, изнервен - и да ми каже на 5ти час, че ще трябва да карам още два курса поне - ами не! Аз съм си виновна, че издържах цялото това напрежение и кофти отношение 30 часа, вместо да си намеря свестен инструктор навреме! Където има мнения за тях, все са реклама - то се вижда, досещам се и кой ги пише. Но реалността е друга. Имат и няколко клипчета, от които хората се лъжат, че господина е спокоен. Двуличие за пред камерата. На кръгово курсистът изгаси колата два/три пъти и инструктора почти не реагира. Знам как щеше да звучи това без камера в колата  Frowning1

Общи условия

Активация на акаунт