Татковците и разходките

  • 2 869
  • 50
  •   1
Отговори
Интересно ми е при вас как , защото нашият татко хич не обича разходките . А когато аз  разхождам малкият  забелязвам доста татковци  с децата си .С триста зора го изнудвам да излезе да го разходи 1 - 2 часа , защото в общи линии , това ми е почивката ( нашите баби изобщо не помагат в гледането на детето ! ) . Приемам предложения как да го накарам да го разхожда повече , а не както досега - 1 път в седмицата . newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 3 421
  Много трудно. В събота и неделя когато е вкъщи и искам да се разхождаме, той мрънка, че е изморен и иска до почива(разбирай лежи и гледа филм или спи).
  Много ми беше гадно, че все бях сама с количката и постоянно му натяквах, че хората никога не са ни виждали заедно да си разходим децата .
  Ами.......не успях да го накарам.........сега децата са по-порастнали и те вече успяват да го изнудят, да излезе на разходка.
  Нашият тати хич не ги обича разходките. Ако отидем някъде в парк-добре е да има пейка или заведение Wink

# 2
  • Мнения: 51
И ние сме така, не помня откога не сме излизали заедно на разходка. Също бях сама с количката. Когато почива винаги е "изморен" и се отдава на активна почивка - търкаляне в леглото, спане, гледане на филми. Вече дори и не го питам дали ще излезе с нас, защото знам какъв ще е отговора - уморен, мрази разходките и т.н.

# 3
  • Мнения: 8 505
През седмицата е на работа до късно.В събота и неделя се разхождаме тримата.

# 4
  • Мнения: 1 014
Нашият тактко, ще ми се разсърди ако излезна сама с Ники на разходка. Той пък е другата крайност. Иска той да бута количката, понякога сме се карали за това. Но пък не мога да го накарам сам да излезне на разходка, иска все да е с мен. Понякога искам да остана сама вкъщи и да си свърша някоя работа.

# 5
  • Мнения: 3 569
Мога по цял ден само това да правя. По-приятно ми е като сме тримата обаче. Ако съм само с шушунката ми е малко скучно. Щото е малка още, не за друго.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 781
О, нашия татко няма равен в това отношение!

Разхожда детето колкото и аз, особено през почивните дни.

# 7
Това е тема за чудо и приказ, особено ако е съчетана от хубаво време, цена няма.
Аз лично много обичах да се разхождам сам с количката и оставях жена ми да си почива ама ...
Какви млади майки се разхождаха из парка!!! Имаше запознанства, беше супер!!! Има ги и сега, ама хлапето порасна.
Та които има възможност да я използва, че всичко е довреме!

# 8
Вие мъжете сте непоправими - извличате облаги от всяка ситуация  Peace

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Един колега на мъжа ми искаше да вземе някой ден детето ни и да я разходи из парка - така смяташе че ще привлече погледите на много жени (той е ерген, който си търси свястна приятелка), които ще си помислят "ах, какъв готин татко, разхожда си детето, бравос!"  Mr. Green

# 10
Така както изпращаме с удоволствие съпрузите си на разходка с децата , като нищо могат да ни изненадат с нова булка !

# 11
  • Мнения: 5 183
Нашият тати е на периоди, но общо взето оби4а да разхожда сина си. Аз не съм много възхитена от подхода и идеите му, но все пак ... се опитвам да не потушавам ентусиазма му.
Извежда го и го забавлява, но е способен да го заведе на брега на океана да си играят и бягат в най-големия ветрилник приве4ер, в резултат на което му теква сопола веднага... или забравя да го заведе да се изпишка и нашия стиска до дома ... забравя да му събли4а якето, ако влязат в някой закрит търговски център, а Томи много се поти и после излизат, лъхва го вятъра и е готов настинал....
Мъже ... не се сещат понякога ... аз все се карам, но гледам да не прекалявам, та да не му убия мераците:)

# 12
  • Мнения: 1 999
Нашият татко обича да се разхожда със София и ако го помоля няма да има нищо против, стига да е свободен разбира се! Heart Eyes Виждала съм един-двама татковци с количка в нашата градинка, но като цяло са повече мамите. Thinking 

# 13
  • Мнения: 2 672
нашият татко много обича разходки с мъника , особено да го води на кафенце , докато аз си дремвам. Sunglasses
А аз обичам тримата да си ходим навсякъде Wink

# 14
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Мъжа ми обича
Аз мразя
Потърси в клюкарника да видиш колко майки мразят да излизат - защо пък мъжете да обичат?
Така, че ние с мъжа ти можем да си седим в къщи на ком-па, а вие с моя да ходите по градинките... Кво ще кажеш Wink

# 15
  • Мнения: 265
нашият татко мрази да се разхожда а и няма време за това. Иначе в къщи се занимава с детето докато аз си свърша домакинската работа.

# 16
  • Мнения: 1 866
Аз не обичам да разхождам детето сама, не за друго ами заради ужасните дупки, липсата на тротоари и т.н. Цяло изпитание си е. Таткото разхожда или тримата излизаме и той бута количката.

# 17
  • Мнения: 3 537
Ауу,хич не обича разходките,аз пък обратното ,но като не ще си излизам сама

# 18
  • Мнения: 3 356
Нашият татко като е почивка се разхождаме много-и в кенгуро и с количка.

# 19
  • Мнения: 9
Аз много обичам да се разхождам с бебока. За съжаление само през уикенда мога...Въпреки че засега е малко скучно - той си спинка цялото време, аз с нетърпение чакам да порасне малко и тогава - второ детство за мен newsm44

Тогава какво ще правим с бебока ....  bigdance2 1swing smile3538  girluu smile3540 newsm35 newsm36 #Milti moresmile

Но най добре си е тримата  newsm74

# 20
  • Мнения: 1 215
Моето предложение е да вземеш крути мерки Mr. Green Казваш му: "Скъпи трябва да отида да се видя с майка, детето трябва да отиде на разходка, ще ви чакам еди къде си след толкова време"
Друго не виждам какво ще помогне

# 21
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Досега не ми се е случило нашия татко да вземе количката и сам да разходи бебето /вкл. за каката/. Като цяло и той е от вечно "уморените".

# 22
  • Мнения: 1 410
Никога не е разхождал детето сам, а само няколко пъти е излизал с нас са разходка. Обикновено използвам разходките, за да се видя с приятелки и да се пошматкам по магазините, така че не ми е и много нужен, защото само мръка : "Забързай се малко! Сега това за какво ти е?! И в този магазин ли ще влезеш?! и т.н."
По-добре остави детето вкъщи той да го гледа, а ти излезни или си полегни, защото ако съдя по моя няма да го накараш да излиза с детето сам по-често.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 826
Ами разхождат се, когато таткото е свободен, обикновено събота или неделя ги гоня навън, за да си изчистя на спокойствие, и на двамата им харесва, носят ми цветя, листа и др.

# 24
# 25
# 26
  • Мнения: 1 735
Интересно ми е при вас как , защото нашият татко хич не обича разходките . А когато аз  разхождам малкият  забелязвам доста татковци  с децата си .С триста зора го изнудвам да излезе да го разходи 1 - 2 часа , защото в общи линии , това ми е почивката ( нашите баби изобщо не помагат в гледането на детето ! ) . Приемам предложения как да го накарам да го разхожда повече , а не както досега - 1 път в седмицата . newsm78
А защо не му предложиш да се срещате? Уговаряйте си срещи като в добрите стари времена,с тази разлика ,че сега ще си с количка,но това придава дори допълнителен чар на ситуацията. Hug

Нашият тати много го харесвам в това отношение: стане ли въпрос за излизане (особено сред природата) е голям фен,както съм и аз де! Sunglasses

# 27
  • Мнения: 515
Предпочита да сме заедно - но ако се налага не е отказвал. Досега само веднъж се е случвало. Няма да слагам  Embarassed, защото той е този дето да се  Embarassed Laughing

# 28
  • Мнения: 213
Когато не е на работа винаги излиза с нас.

# 29
  • Мнения: 1 393
И моя не иска сам да ги разхожда SadСкучно му било #CrazyА кото е с мен няма проблеми,но в парка е пълно с татковци и му се чудя на моя newsm78

# 30
  • Мнения: 505
Досега не ми се е случило нашия татко да вземе количката и сам да разходи бебето /вкл. за каката/. Като цяло и той е от вечно "уморените".
що ли си мисля че същото се отнася и за нашият татко  #2gunfire

# 31
  • Мнения: 1 107
Срам, не срам, признавам си, че аз мразя разходките в парка, събота и неделя мъжът ми си знае, че трябва да го изведе сам, през седмицата го извеждам с голямо неудоволствие. Това обаче е само през студените месеци, лятото е кеф.
Та затова не е толкова чудно единият родител да не иска да разхожда детето.

# 32
  • Мнения: 46 436
Основно той я разхожда, аз имам ужасен страх от кучета и почти не си показвам носа.

# 33
  • Мнения: 1 059
И нашия тати много обича разходките с малкия. Даже и биричка си пииват като са на барче  Wink

# 34
  • Мнения: 7 430
Когато не е на работа винаги излиза с нас.

И нашия тати е така Peace
Едва ли някога ще тръгне сам - може би като порасне малкия - да Wink

Надявам се Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 382
Разходки - да,няма проблеми  Peace

# 36
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Разходка- само с колата.

# 37
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Докато бяха в колички не ги е разхождал сам, само с мен.
Сега ги взема понякога от градинката и ги води на сокче в някое кафене. Лятото сам ме подканяше "да вържем опашлетата" и да ги изведем по градинките.

# 38
  • Мнения: 1 393
Ти се радвай и на един път.На нашия татко му е скучно да ги разхожда сам и не излиза с децата без мен.Иначе като сме заедно,никога не отказва

# 39
Нашият татко обича разходките,но задължително и аз трябва да съм там!Сам не иска да излиза!

# 40
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Нямаме проблем с разходките (дано и занапред да е така). Grinning

# 41
  • София
  • Мнения: 2 530
Мойте мъже всяка вечер излизат по мъжки и се разхождат из квартала.И двамата се прибират доволни и щастливи.Мисля, че на децата им писва само от мама и имат нужда да останат насаме с бащите си. Полезно е и за двете страни.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 4 969
нашият татко мрази да се разхожда а и няма време за това. Иначе в къщи се занимава с детето докато аз си свърша домакинската работа.
същото

# 43
  • гр. София
  • Мнения: 4 734
Ние нямаме много време за разходки заедно. Предимно събота или неделя, ако детето не е при майка ми. Иначе през седмицата ако излизаме, излизаме двечките на дъъълги разходки.  Laughing

# 44
Az primerno kato tatko mnogo obicham razhodkite s moia maluk muj Simple Smile
Jena mi po cial den e s nego prez sedmicata babite pomagat osobeno moita maika  mnogo pomaga Simple Smile i kato doide subota i nedelia kato e hubavo vremeto sme v ujnia park  i samo az se zanimavam s deteto Simple Smile

# 45
  • Мнения: 3 760
Нашият татко мрази да се разхожда, но за детето прави всичко!

# 46
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Събота и неделя мъж ми е пръв с количката на разходка с дребната. Ако аз нямам някакви други планове, или не използвам времето докато ги няма да сготвя нещо или да поразчистя, и аз съм с тях. Най- често тримата заедно сме в Южния парк.

# 47
  • Мнения: 644
Аз си мислех,че само нашият татко не е по разходките,а то какво се оказа   newsm78

# 48
  • Мнения: 364
предпочитаме да се разхождаме тримата, но при възможност - вярно не е често -  таткото никога не отказва (и не е отказвал и като беше бебе) да я изведе на разходка и да пощуреят двамата навън.  Grinning

# 49
  • Мнения: 1 370
Нашият татко не е излизал нито веднъж с бебо, без мен #Crazy

# 50
  • Мнения: 1 735
Нашият татко не е излизал нито веднъж с бебо, без мен #Crazy
Нашият също! И какво от туй ,нали излизаме заедно постоянно.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт