За спермата, кожата и косата

  • 58 201
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 215
Тази тема е  yesyes yesyes

# 46
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз пък съм чувала, че една лъжичка мензис на ден, изглажда мъжката кожа и го прави потентен столетник Peace. Мензисът може да е от най-различни жени, защото само от своята няма да може да събира всеки ден материала. Пробвайте, мъже!!! Станете красиви!


 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 47
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Mи как 'как'...да пиеш красота направо от извора, дето се вика!

# 48
  • Мнения: 431
Tова са градски легенди! Naughty

# 49
  • Мнения: 7 186
Аз пък съм чувала, че една лъжичка мензис на ден, изглажда мъжката кожа и го прави потентен столетник Peace. Мензисът може да е от най-различни жени, защото само от своята няма да може да събира всеки ден материала. Пробвайте, мъже!!! Станете красиви!

Ню пак изби рибата! smile3532

Аз предлагам да пуснем тема по въпроса във форум Татковци Peace, току виж се превърнал във форум Красиви татковци. Flutter

# 50
  • Мнения: 5 577
Които иска да пробва, аз не се навивам.
Предпочитам традиционната козметика.  Mr. Green
Алое Вера.

# 51
  • Мнения: 2 047
  Темата яко се е развихрила  Laughing

  BTW в Ах, тази Мери, Камерън Диас си я мацна на бретона - ей тва моментче ми е доста гнусничко , всеки път като гледам филма. Sick

# 52
  • София
  • Мнения: 748
толкова се изговори!добре де,кажете поне един крем,който да съдържа тази ценност ненадмината!

# 53
  • Мнения: 5 539
Учудва ме, че толкова много жени са пробвали подобна щуротия. Явно женската глупост и суета край нямат #Crazy

# 54
  • Мнения: 1 629

Аз пък съм чувала, че една лъжичка мензис на ден, изглажда мъжката кожа и го прави потентен столетник Peace. Мензисът може да е от най-различни жени, защото само от своята няма да може да събира всеки ден материала. Пробвайте, мъже!!! Станете красиви!


 Това, впрочем, е нещо като магия, още се практикува по някои села. Захранване с менструална кръв му се вика и цели мъжът да се влюби в теб, е, без да му се казва, де  Grinning

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз пък съм чувала, че една лъжичка мензис на ден, изглажда мъжката кожа и го прави потентен столетник Peace. Мензисът може да е от най-различни жени, защото само от своята няма да може да събира всеки ден материала. Пробвайте, мъже!!! Станете красиви!
като тинейджъри една приятелка ми разказа, че сестра и направила на мъжа си( тогава гадже) магия за женитба. Сложила му в питието малко мензис( не се майтапя) и той го изпил и сега са женени.

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 6 235

Аз пък съм чувала, че една лъжичка мензис на ден, изглажда мъжката кожа и го прави потентен столетник Peace. Мензисът може да е от най-различни жени, защото само от своята няма да може да събира всеки ден материала. Пробвайте, мъже!!! Станете красиви!


 Това, впрочем, е нещо като магия, още се практикува по някои села. Захранване с менструална кръв му се вика и цели мъжът да се влюби в теб, е, без да му се казва, де  Grinning
по едно и също време сме си пуснали постингите

# 57
  • Мнения: 5 622
Учудва ме, че толкова много жени са пробвали подобна щуротия. Явно женската глупост и суета край нямат #Crazy

Бе не знам дали от суета са го пробвали,който го е пробвал,но със сигурност е било от любопитство  Twisted Evil и явно конюктивита е често срещано явление след това  hahaha

# 58
  • Мнения: 1 999
Чак сега видях темата, щото първо попаднах на "Гълтате ли..." Laughing По въпроса - не бих се намазала! Crazy Има и други начини да бъдеш "красива мама"! Mr. Green

Аз пък съм чувала, че една лъжичка мензис на ден, изглажда мъжката кожа и го прави потентен столетник Peace.
newsm65 Не вярвам да се намери такъв мераклия!

# 59
  • Габрово
  • Мнения: 402
Разбихте ме!!!  Joy Joy Joy Joy Joy
Не чух марка на крем, който съдържа този вълшебен разкрасител  Mr. Green, но си представих веднага обява за работа в тази козметична компания: "бла бла бла козметикс набира неограничен брой потентни мъже в разцвета на силите си, които без проблем могат да свършват в кутийка от кремче  Mr. Green Mr. Green Mr. Green"

Общи условия

Активация на акаунт