Лимонена диета

  • 120 102
  • 343
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 611
Ето, от днес и аз почвам тази диета. Обаче имам един въпрос към по- знаещите:))
Хубаво, изцедих лимона и изпих течността, ама не може ли да се хапва целият лимон- с корите? Така ги обичам, хрупам си ги по малко, по малко и ми е мнгоо благо- защо да ги изхвърлям.  Confused
Тъй че, мами, кажете дали диетата ще бъде успешна, ако си хапвам целите лимони?

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Диетата беше много успешна при мен, но изпитите лимони бяха далеч повече. Правих я 13 дни...като на 6-ия изпивах 6 чаши сок на ден. И вода не съм прибавяла.

Ароуз, не мисля, че е проблем да ядеш корите.

# 17
  • Мнения: 5 140
Диетата беше много успешна при мен, но изпитите лимони бяха далеч повече. Правих я 13 дни...като на 6-ия изпивах 6 чаши сок на ден. И вода не съм прибавяла.





Erica и твоята ли диета беше като тази на arrows,или нещо по различно?

# 18
  • Мнения: 3 611
А дали може да се подслаждат таз лимонена напитка с малко захарец или мед? newsm78 Ако може няма да имам проблем с нея си мисля, че аз лимони обичам мноооого!  Heart Eyes

Няма смисъл да се подслажда- всъщност не е толкова кисело.

Диетата беше много успешна при мен, но изпитите лимони бяха далеч повече. Правих я 13 дни...като на 6-ия изпивах 6 чаши сок на ден. И вода не съм прибавяла.

Ароуз, не мисля, че е проблем да ядеш корите.


Оки, миси.   bouquet

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Синеочка, тати, която правих беше далеч по-екстремна....от утре смятам да почна тази на Ароуз.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ерика,пак ли ще я правиш екстремна Thinking
Сподели по колко лимона пиеше на ден Grinning

# 21
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Този път няма да е екстремната, щото джоба ми е отънял- не за друго  Laughing Тази на Ароуз ще пробвам.

Само искам да изясня някои неща: Лимонът НЕ ВРЕДИ на стомаха- напротив, дезинфекцира и ефекта е все едно си погълнал няколко дози Ред Бул- як адреналин. Лимонът вреди на зъбите, за това- четка след всяко пиене/ядене.

# 22
  • Мнения: 5 140
Аз пак да задам едно въпросче:-може ли да се редува с греипфрут,един ден лимон,на другия грейпфрут(за да не писва  Laughing)?

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Верно ли вреди на зъбите Rolling EyesАз съм чувала да се ползва за избелване на зъбите-не съм го правила и не знам как точно става де... newsm78

Аз пак да задам едно въпросче:-може ли да се редува с греипфрут,един ден лимон,на другия грейпфрут(за да не писва  Laughing)?

Незнам за редуването,ама аз смятам да си хапвам и по 1-2 грейпфрута на ден,че много си го обичкам.А я кажете има ли разлика м/у червен и жълт греипфрут Thinking

# 24
  • Мнения: 5 140

Аз пак да задам едно въпросче:-може ли да се редува с греипфрут,един ден лимон,на другия грейпфрут(за да не писва  Laughing)?

Незнам за редуването,ама аз смятам да си хапвам и по 1-2 грейпфрута на ден,че много си го обичкам.А я кажете има ли разлика м/у червен и жълт греипфрут Thinking

И аз много го харесвам,та за това питам.
А и друго банани и ябълки може ли да се хапват?До колкото разбрах всичко може но аз да си питам. Embarassed

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И аз така разбрах,че може.Но все пак ще включа и лека диета Wink

# 26
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Вреди на зъбите, да. Киселината разрушава емайла. Наистина избелва зъбите, разгражда шлаката по тях, но също така и емайла.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 828
Само тая диета не съм пробвала, ще взема и нея да пробвам, че да не се мина случайно  Laughing
Доколкото разбрах може да се яде нормално, нали така?

# 28
  • Мнения: 3 211
И аз смятам да я пробвам тази диета. Само, че се чудя коя от двете да правя, на Ерика беше да се пият лимоните половин час преди ядене, а на Ароуз през целия ден. Какво ще кажете?

# 29
  • Мнения: 2 241
Това ми напомни един номер с лимони, който бях правила сигурно преди 15 години с добър успех:

7 лимона се настъргват с кората, смесват се с една опаковка лайка (100 гр.) и се накисват в 1,5 л. вода за 24 часа.

След това се прецеждат и получената течност (около 1,4 л.) се пие всяка сутрин на гладно 7 дни (горе-долу по 200 мл. на ден).

Спомням си, че имаше страхотен ефект, но не точно за килограми, а за сантиметри - топи мазнините в проблемните области, направо ми падаха полите и панталоните Simple Smile

Ще взема да пробвам пак Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт