Лимонена диета

  • 120 056
  • 343
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 140
Това ми напомни един номер с лимони, който бях правила сигурно преди 15 години с добър успех:

7 лимона се настъргват с кората, смесват се с една опаковка лайка (100 гр.) и се накисват в 1,5 л. вода за 24 часа.

След това се прецеждат и получената течност (около 1,4 л.) се пие всяка сутрин на гладно 7 дни (горе-долу по 200 мл. на ден).

Спомням си, че имаше страхотен ефект, но не точно за килограми, а за сантиметри - топи мазнините в проблемните области, направо ми падаха полите и панталоните Simple Smile

Ще взема да пробвам пак Simple Smile




И това звучи добре,аз тъкмо мазнини имам да махам. Peace

# 31
  • Мнения: 1 283
И аз съм с вас от днес!...видях му сметката  на първия лимон! Mr. Green Успех на вси4ки и докладвайте има ли ефект! Wink

# 32
  • Мнения: 3 611
И аз съм с вас от днес!...видях му сметката  на първия лимон! Mr. Green Успех на вси4ки и докладвайте има ли ефект! Wink


Мисля да се претегля след края на диетата.
Не включвам никакъв спорт и доста си угаждам с храната- ще видим ефекта какъв ще е. Малко скептично съм настроена, но ако има поне кило надолу- втората част от диетата ще я направя поне с ограничение на сладкото.  Grinning

# 33
  • Варна
  • Мнения: 4 969
На мен вчера ми беше 1 ден и не ядох много но днеска бая се усвиних  Embarassedтака,че май ще я почна отначало от утре Simple Smile

# 34
nai mnogo iazvichka da si dokarate.   i iztrupvane na zubite

# 35
  • Мнения: 3 611
nai mnogo iazvichka da si dokarate.   i iztrupvane na zubite

охх, в началото си помислих, че Коколинка всъщност си има регистрация  tooth

# 36
  • Мнения: 2 035
Ехх изкарах и аз втория ден  Whistling
Днес като, че ли по нямам апетит в сравнение от обикновенно, но може и да си въобразявам де Crazy

П.П. а на пук кантара ми нещо се прецака, точно когато ми е най-важен днес постоянно ми показва различни килограми ту в "+" ту в "-" #Crazy

# 37
  • Мнения: 3 611
Ехх изкарах и аз втория ден  Whistling
Днес като, че ли по нямам апетит в сравнение от обикновенно, но може и да си въобразявам де Crazy

П.П. а на пук кантара ми нещо се прецака, точно когато ми е най-важен днес постоянно ми показва различни килограми ту в "+" ту в "-" #Crazy

Вярвай му като ти покаже -. Аз така правя с моя- ту мнгоо дрехи имам на себе си, ту много съм пила, ту много съм яла, ту съм стъпала накриво, ту нам си кво... smile3550

# 38
  • out of space
  • Мнения: 8 572
nai mnogo iazvichka da si dokarate.   i iztrupvane na zubite

Ужас. Говориш на изуст.

Не е лошо да си преговориш уроците по химия и биология от средното училище...какво ти- от основното още. Например защо се получават киселини? Защо организма реагира така, че да образува киселини? Нали не си мислиш, че на киселото реагира с кисело? Laughing

Чети.

# 39
  • Мнения: 130
Това ми напомни един номер с лимони, който бях правила сигурно преди 15 години с добър успех:

7 лимона се настъргват с кората, смесват се с една опаковка лайка (100 гр.) и се накисват в 1,5 л. вода за 24 часа.

След това се прецеждат и получената течност (около 1,4 л.) се пие всяка сутрин на гладно 7 дни (горе-долу по 200 мл. на ден).

Спомням си, че имаше страхотен ефект, но не точно за килограми, а за сантиметри - топи мазнините в проблемните области, направо ми падаха полите и панталоните Simple Smile

Ще взема да пробвам пак Simple Smile




И това звучи добре,аз тъкмо мазнини имам да махам. Peace
Само 7 дни ли се прави? Ако го правя за по-дълго, противопоказано ли е или ще има по-добър ефект? Аз се установих на 64 кила и няма мърдане, може пък с това топене на мазнини... newsm78

# 40
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не знам дали ще е противопоказно,но аз смятам да продължа поне 10-15 дни,че и аз така съм се закотвила на едни килограми и нема мърдане ooooh!

# 41
  • Мнения: 96
   И аз съм от днес в "отбора на лимонките" - с  една дума почнах я!!!
От толкова време ме сърбят ръцете да започна диета,но не мога  заради кърменето, но тази ми се видя по-безобидна и затова се реших.Малко съм скептично настроена,ама пък може и да има изненадващи резултати... newsm12
   Първта чаша беше възкиселичка, но пък я изпих с кеф...заради каузата!!!
   С яденето не съм се ограничавала ни най-малко...даже изядох няколко шоколадови бонбона...за което още ме е срам Embarassed Embarassed
   Имам обаче въпрос : на 2-я ден вечерта лим.сок как се пие ?
    1. преди вечеря
    2. след вечеря
    3. преди лягане
   А също на 3-я ден втората доза кога се пие?
    1. преди обяд
    2. след обяда
    3. няма значение
 Превърнах се в една питанка...ама ми е първата диета от доста време насам и иска да съм стриктна в изпълнението(...нищо, че си хапвам шоколад)....пък дай Боже всекиму добър резултат!!!

# 42
  • Мнения: 1 283
Аз пък взех,4е обърках нещата и пих днес(1-ви ден)3 лимона-сутринта,на обяд и ве4ерта преди ядене! Blush Не става ли така?Поне си знам-3 лимона и туй-то....а с тази схема на нарастване и намаляване на лимоните малко се пообърках! Crazy

# 43
  • Мнения: 3 611
Аз пък взех,4е обърках нещата и пих днес(1-ви ден)3 лимона-сутринта,на обяд и ве4ерта преди ядене! Blush Не става ли така?Поне си знам-3 лимона и туй-то....а с тази схема на нарастване и намаляване на лимоните малко се пообърках! Crazy


И аз вчера се почудих върху тоя въпрос. И без това обичам лимони, а току що изпития ми се видя дори много сладък, та му изядох и корите.

Езика ми обаче изтръпна и сега кафето ми се струва газирано.  Crazy

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Това ми напомни един номер с лимони, който бях правила сигурно преди 15 години с добър успех:

7 лимона се настъргват с кората, смесват се с една опаковка лайка (100 гр.) и се накисват в 1,5 л. вода за 24 часа.

След това се прецеждат и получената течност (около 1,4 л.) се пие всяка сутрин на гладно 7 дни (горе-долу по 200 мл. на ден).

Спомням си, че имаше страхотен ефект, но не точно за килограми, а за сантиметри - топи мазнините в проблемните области, направо ми падаха полите и панталоните Simple Smile

Ще взема да пробвам пак Simple Smile


това как топи мазнините по корема не е истина. От понеделник и аз почвам седем дена да пия лайика с лимон. Само да уточня - тези течност 1,4 литра се разпределя по равно за 7 дена, а не наведнъж да се изпие сутрин, така ли?

Общи условия

Активация на акаунт