Какво мислите за този сайт? - www.wholesale-dress.com

  • 77 539
  • 753
  •   2
Отговори
  • Мнения: 224
Наскоро намерих този сайт:
www. wholesale-dress.net , но понеже съм пазарувала само от Ларедут и то преди 1-2 годинки,та реших да попитам и за вашето мнение, понеже ми е малко трудно да преценя дали има смисъл да пазарувам от там.  Позиционирани са в Китай, цените поне за мен са направооо  Crazy Flutter, според вас могат ли да се намерят посредници, които да ги докарат на разумни цени?  newsm78
Най-евтината доставка, която изчислих, беше около 12$ за кило дрехи  Whistling, но аз ако тръгна да поръчвам, да се спра на един килограм си е просто немислимо  Crazy  Laughing

Предварително благодаря за всякакви мнения и се извинявам ако този сайт вече е коментиран.  Flutter  bouquet  прегледах последните две страници и не видях името по заглавията, та се престраших. Simple Smile

# 1
  • някъде
  • Мнения: 979
Сайта не ми се отваря,но по името ми се струва,че е за продажби на едро.

# 2
  • Мнения: 224
http://www.wholesale-dress.net/
Оф, аз пък в заглавието съм го сбъркала, долу е вярното, не се продава на едро, но цените са като на едро, има рокли за 6-8$, като препоръчват надценка 300%, за да се продавали.  Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 1 370
Доста скъпа идва доставката за жалост.З първи килограм 26 долара и по още 6 за нагоре. Иначе има сладки неша, а цените са повече от добри, но за качеството не знам.

# 4
  • Мнения: 224
Мне, аз като го гледах с китайските пощи излиза $2,45 за първите 100 гр. и $1,1 за всички следващи, само че пак излиза към 12 долара някъде...  Rolling Eyes Надявах се някой да се сети за посредник, който би се заел с поръчка от Китай и да излезне по-евтино  Thinking, защото ако ще поръчвам, поръчката ще тежи колкото мен сигурно.  Laughing

# 5
  • някъде
  • Мнения: 979
Hongkong/Singapore Air Mail, 10-30 days wordwide shipping, the same price to all countries.
   
$4.99 for the first 100g;
$2.15 for every additional 100g.

China Registered Mail  Bulgaria(15-30 days On the way)
 $ 2.45 First 100g
$ 1.1 Every addtional
100g

# 6
  • Мнения: 219
По-добре си поръчвай по 1-2кг, защото над това ще ти иде на митница, там следва ДДС, че и мито, и хич няма да ти дойде евтино Wink И посредник да намериш (което ме съмнява), пак ще е същото. Най-евтино ще е ако се поръча контейнер, доколкото ми е известно, ама ДДС и мито никак не си е малко. Но, ако се загледаш в аукро ще намериш дрешки от там Simple Smile А и в ебау също има доста. Избора е ваш Wink

# 7
  • Мнения: 619
И аз се загледах... цените са направо невероятни....  Crazy

# 8
  • Мнения: 522
някой престрашили се да поръча?

# 9
  • Мнения: 224
Мисля да поръчам след 2-3 дни, но ще избера най-бавната доставка заради цената и ще мога да дам отзиви след доста време.  Peace

# 10
  • Мнения: 3 372
някой престрашили се да поръча?
Аз Peace С най-бавната доставка и незнам, може би края на ноемрви ще ги чакам нещата ooooh!

# 11
  • София
  • Мнения: 1 370
Коя е най-бавната доставка и колко излиза тя? Има доста сладки модели, ще очаквам отзиви и за качеството Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 372
Пише 15-30 дни
Ето и разценките http://admin.wholesale-dress.net/china-registered-mail-a632.html
плаща се на килограм
За 1.900кг съм платила 21.15$

# 13
  • София
  • Мнения: 1 370
Ох то доставката излиза по-скъпа от нещата.Другия месец ако някой поръчва да ми пише на лична Simple Smile
Всъщност то май няма смисъл от общи поръчки, защото всеки си плаща за грамове.Ама как са увеличили грамажите - тънка рокличка - 1 кг и 900 гр Simple Smile

Последна редакция: ср, 13 окт 2010, 13:48 от aria_82

# 14
  • Мнения: 3 372
Въпреки скъпата доставка има сметка, 2 палта ми се хванаха общо 60лв Peace

Общи условия

Активация на акаунт