За разходите,икономиите и децата

  • 2 059
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 257
И във Флорида не е така  Confused

Как е при вас мацки? Все си мислех че законите макар и различни са много сходни.

И при нас е така, прекарваме разни такива разходи през фирмата (не фиктивна,  за Флорида става въпрос) - райт офф .

# 31
  • Мнения: 7 091
Това как си личи че го е писал американец;) Тандори за данъците един съвет ако искаш - колко печели той, колко печели тя, е една история, но колко write off правиш в края на годината е съвсем друга тема.
Отворете си фирма, не струва повече от 30 долара. Пиши всичко за разходи, всяка бележка, всяко пълнене на бензин, 20% от моргиджа, 20% от всички консумативи в къщи, всеки един изминат километър с колата - всичко е райт офф. Вие сте 3-ма, след плащане на супер минимални такси, при една средно работна заплата през Април когато е pay back ще си приберете минимум 6000 от таксите.
Разбира се човек не трябва да прекалява, но защо да не използваш това което държавата ви дава. Дори и тези пари да ги внясяш всяка година по сметката на Калин за колеж, знаеш че след 18 г. детето е готово за едно от най престижните учебни заведения в Щатите, защото 5-6000 спестени в инвестиционен учебен фонд са стабилна вноска на година

Чак сега виждам, че си ми писала това, наистина това е нещо, което точно сега правим Simple Smile и наистина препоръката ти е много уместна. Е, при нас далеч не е 30$ регистрирането на фирмата, но не е и невъзможно скъпо предвид колко пари можеш да си върнеш. Благодаря за ценния съвет!  bouquet


30 долара за фиктивна фирма, ако правите корпорация тук е над 400.


Ние мислехме така или иначе да си правим фирма, не фиктивна. А какво значи да си направиш фиктивна такава? Това е нещо дето не знам, би ли обяснила? А фиктивната после може ли да стане нормална? Мерси Simple Smile

# 32
  • Мнения: 978
Стана ми л\бопитно това с фирмата.  Все пак тази фирма няма ли дейност? как ще регистрираш нещо за да отчиташ разходи, а няма да имаш доходи? Поне тук в UK не е възможно да стане, доколкото съм запозната. Много интересно.......

Общи условия

Активация на акаунт