ღЗапленяваща сърцето♥ღGönülçelen♥ по ATV в петък от 20:10 - Тема 44

  • 28 845
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 601
bouquet Честита ни нова тема. Поздравления заТинчет - много е красиво!
Уси - честита премяна, много си гюзел!   bouquet
 newsm51

# 16
  • Мнения: 15


Тинче, благодаря мила, прекрасна тема! smile3501 smile3501

 помня с какъв жар направи любимата си тема 13, тогава на 14.04 беше и рожденния ти ден.


Ще те чакаме в  темата, в Шотландия може и да има  "нети", но за нас е важно да си оправят  нета!   

 newsm51 newsm51 newsm51

# 17
  • Мнения: 2 154
е значи вече мога да ви чиститя
новата тема
дано да я изпишем и нея със "скоростта на светлината"
Добре дошла!  Hug Hug Hug
 Щом и ти се включи в екипа на запленените, няма начин да не я изпишем. Само малко материал трябва да ни дадът. Колкото да започнем hahaha Joy

# 18
  • Мнения: 2 154
bouquet Честита ни нова тема. Поздравления заТинчет - много е красиво!
Уси - честита премяна, много си гюзел!   bouquet
 newsm51
Благодаря!    bouquet
Дизайнерът на тоалета е много добър, затуй съм чок гюзел  Laughing Laughing Laughing

# 19
  • Разград
  • Мнения: 8 243
http://www.youtube.com/watch?v=0oM2e9sdRZc - Hasret & Murat öpüşme sahne - Sevemez kimse seni


# 20
  • София
  • Мнения: 5 334
Риминче, много ти благодаря, мила! Ти днес явно си си наумила да ме разчувстваш. Еееех, момеееее! Cry Cry Cry Hug Hug Hug Hug Не знам обаче как да ти се отблагодаря за прекрасните думи! Embarassed Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • Мнения: 2 154
Уси , той тази грешка ,че не говори за чувствата си не я прави за първи път !
И при Селин това е бил проблема , или част от проблема!
Ех, ясно е че не е бъбрив като мене. Сега сериозно - това е голям проблем за него и не знам дали ще може да се промени.  newsm78 Но Селин му каза -  знам че ме обичаш.....

# 22
  • Разград
  • Мнения: 8 243
http://www.youtube.com/watch?v=h61Cb6MhBJY - Gönülçelen Klibi -Git


 

 

# 23
  • Мнения: 0
Уси , той тази грешка ,че не говори за чувствата си не я прави за първи път !
И при Селин това е бил проблема , или част от проблема!
Ех, ясно е че не е бъбрив като мене. Сега сериозно - това е голям проблем за него и не знам дали ще може да се промени.  newsm78 Но Селин му каза -  знам че ме обичаш.....
Да , при любовта всичко се усеща с всички сетива .....думите остават по назад ....., ама трябва да ги има поне малко!
Ама и той като всички мъже......трудно говори за чувствата си и любовта!

# 24
  • Мнения: 1 875
ТИНЧЕ,благодаря за прекрасната темичка!!!!! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001
Днес ни зарадва с прекрасно клипче,а сега и с чудесна темичка!Ще ни липсваш много мило момиче,когато забегнеш към тая Шотландия.С ведрото си настроение и с постоянното си чувство за хумор ни повдигаш духа.Дано имаш нет там,че да си общуваме дори и от толкова далече.

# 25
  • Разград
  • Мнения: 8 243
http://www.youtube.com/watch?v=WJbKgXu9s8s - Hasret&Murat - Always


 

# 26
  • Мнения: 10 240

Да вземат да си спомнят хубавите  моменти от първи сезон, как се харесаха и заобичаха та да им мине по-бързо....

# 27
  • Мнения: 15
Риминче, много ти благодаря, мила! Ти днес явно си си наумила да ме разчувстваш. Еееех, момеееее! Cry Cry Cry Hug Hug Hug Hug Не знам обаче как да ти се отблагодаря за прекрасните думи! Embarassed Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet


Юлий Цезар е казал: "Veni, vidi, vici."  "Дойдох, видях, победих"; а на Наполеон е бил един от  любимите цитати.

А ти - иди, виж и ги разбий!   Peace Peace

Последна редакция: ср, 08 сеп 2010, 02:23 от riminiii

# 28
  • Мнения: 2 154
Направи ли ви впечатление какво каза оджата на студентката - приказката за учителя. Ами аз съм я чувала, само че за попа. hahaha
В анкетата аз гласувах за Саймето. Според моя сценарии, тя трябва да свърши работата и оттам нататък младите имат думата.

# 29
  • Разград
  • Мнения: 8 243
http://www.youtube.com/watch?v=ooumBp4K7Jk - Gonulcelen - Unutursun


 

Общи условия

Активация на акаунт