Колко често правите секс

  • 53 102
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
ние    НЕ правим 5-6 пъти седмично. гадно, нали. Изчислено става точно веднъж седмично положителния резултат. и то не винаги ,разбира се. представяте ли си като се роди дъщеря ни имахме точно 1 година почивка. Ужас и безумие.
 явно така ми се пада
преди да се задомя си мислих, че семейният живот е Секс, секс и тук -там дечица
 ама на , какво било; переш, чистиш  гладиш , гледаш детето и накрая к'во; той си идва хапва , пиива бира, две, три и ...заспива
а ти след толкоз нерви и изтощителни домакински упражнения и се оправяш сама
е това ако е лЮбов, здраве му кажи

ама явно има и по- сполучили девойки от мене
халал да им е

# 31
  • Мнения: 101
Някои споделиха, че намират сили  и желание за секс ежедневно. Много ми е интересно от колко време се познават и спят с мъжете си? Със съпруга ми се познаваме от 8 години и ако сме правили секс всеки божи ден сигурно досега да сме загубили интерес  един към друг. Смятам, че паузите от няколко дни са добър начин да се поддържа интереса.А и отношенията ни не се крепят само на това ,което се случва в леглото.

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
При нас няма закономерност -  според настроението, физичското състояние. След като родих втория път (нормално+секцио) едва удържахме 19 дни. В момента, в който усетих, че операцията вече не ме боли като се смея или плача и давай......
Но напоследък се трупирам от умора и си оставам само с желанията. Когато съм във форма и 3 пъти поред не ми стигат...

# 33
  • Мнения: 4 068
Ох,как да ви кажа....всичко е много относително.Понякога го правим по 5-6 пъти седмично,а понякога по 1-2.
Иначе за лошото време съм съгласна.Много ми е кеф като запраска някой зверски дъжд и....ние да си се сексираме до припадък.Най-много без секс сме издържали 5 месеца,защото карах много тежка бременност/която в последствие загубих/,но това ни е рекорда.А иначе трябва да си призная,че за 5 години връзка с моя мъж не е имало случай да не получа оргазъм,че и по 2-3 понякога.Половинката ми вика,че съм нинфоманка/на шега разбира се/ Защото все за секс съм мислела.
Абе общо взето секса си е голям кеф и хората не бива да се лишават от него.Това е.

# 34
  • Мнения: 351
Хей,момичета.....ама пикантна тема сте си спретнали!!!
Я тогава и аз да задам един въпрос.....Кои са най-странните места на които сте го правили?......секса де Laughing  Laughing  Laughing

# 35
  • Мнения: 1 975
Цитат на: Vale
Някои споделиха, че намират сили  и желание за секс ежедневно. Много ми е интересно от колко време се познават и спят с мъжете си? Със съпруга ми се познаваме от 8 години и ако сме правили секс всеки божи ден сигурно досега да сме загубили интерес  един към друг. Смятам, че паузите от няколко дни са добър начин да се поддържа интереса.А и отношенията ни не се крепят само на това ,което се случва в леглото.


Nie sme zaedno ot 7 godini, i sme geneni ot 4 godini   Sunglasses

# 36
  • Мнения: 1 975
Цитат на: renci
............ не е имало случай да не получа оргазъм,че и по 2-3 понякога.Половинката ми вика,че съм нинфоманка/на шега разбира се/ Защото все за секс съм мислела.
Абе общо взето секса си е голям кеф и хората не бива да се лишават от него.Това е.


sushtoto tuka  Wink

# 37
  • Мнения: 8 769
Винаги, когато:
а/ Сме си и двамата "подръка" kiss
б/ Дребното Терминаторче реши да ни остави на спокойствие (например заспи);  sleepuu
в/ Не сме преуморени; Tired
г/ Не съм гладна   food002 (аз на гладно сеХ не мога да правя; после още повече озверявам);
д/ Никой от нас не е пред РС-то...   typeuu Grinning

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
изтрих, че май ме четат роднини!  Embarassed

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: БАШтаткото
Хей,момичета.....ама пикантна тема сте си спретнали!!!
Я тогава и аз да задам един въпрос.....Кои са най-странните места на които сте го правили?......секса де Laughing  Laughing  Laughing


много са, но най- пикантното е във фонтана пред НДК

# 40
  • Мнения: 8 769
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: БАШтаткото
Хей,момичета.....ама пикантна тема сте си спретнали!!!
Я тогава и аз да задам един въпрос.....Кои са най-странните места на които сте го правили?......секса де Laughing  Laughing  Laughing


много са, но най- пикантното е във фонтана пред НДК

През деня ли? Shocked

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Туфи
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: БАШтаткото
Хей,момичета.....ама пикантна тема сте си спретнали!!!
Я тогава и аз да задам един въпрос.....Кои са най-странните места на които сте го правили?......секса де Laughing  Laughing  Laughing


много са, но най- пикантното е във фонтана пред НДК

През деня ли? Shocked


ти пък...да ни дават по новините

# 42
  • Мнения: 8 769
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: Туфи
[quote="DEianaZ]
много са, но най- пикантното е във фонтана пред НДК

През деня ли? Shocked


ти пък...да ни дават по новините[/quote]
 Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing Хмммм, така по-може!

# 43
  • София
  • Мнения: 938
Боже, сигурно на мен нещо ми има.....Като чета постингиге, започнах да се притеснявам  Rolling Eyes Откакто съм забременяла, въобще не ми се иска, ама хич... Embarassed Да сме го правили най-много 2-3 пъти и то в съвсем ранните месеци и не мога честно да кажа, че се чувствах добре....От друга страна, естествено, че осъзнавам, че не е честно спрямо таткото, ама като не мога да се прекърша  Cry

Я ме светнете, какъв е номера да се превърнеш в бременна сексуална хиена Wink .....

# 44
  • Мнения: 312
mkp, не се притеснявай и аз бях така. Месец след раждането желанието ще ти се върне. Хубавото е, че съпругът ми проявяваше разбиране.

Общи условия

Активация на акаунт