"Гръмотрън" за отслабване! Гръмотрън - преборва килограми с гръм!

  • 198 613
  • 610
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 19
Айде пак да докладвам - днес ми е 22-ри ден от както пия , това с 6-дневна почивка.Два килограма имам смъкнати   Hug  и това без никакви лишения - каквото ми се е ядяло - яла съм го.Това ме радва най-много защото не искам да спазвам някакви ограничения цял живот - ясно ми е че може да огранича приема на някои храни , но някак си избягвам това да става внезапно .Ужасно много съм доволна , надявам се че и при вас ще има добри резултати    bouquet

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 16
Днес ще си взема билката и смятям да я почвам.Имам само някои въпроси към вас:
Действа ли билката слабително,щото аз имам нужда,като спра цигарите и почвам само да ям,без да ходя до тоалетна.
Преди или след ядене се пие чая?
Подслаждате ли го?
Дано с тоя чай да узаптя малко апетита,че снощи спрях да ям малко преди да гръмне корема ми  ooooh!
Успех на всички,които го пият.

# 47
  • Мнения: 668
Май се запалих и аз.  Crazy

# 48
  • Мнения: 19
sneji_bs При мен поне не действа слабително - по точно ''поправя'' режима на ходене до 00 - от както го пия ходя толкова редовно и безпроблемно че чак не ми се вярва да е истина. Аз пия отварата след ядене - чай е силно казано понеже има горчив и меко казано отвратителен вкус.Пия го на екс без никакви подсладители.По принцип не вярвам да пречи ако му сложиш нещо де.Така или иначе го пия студен.Варя си отварата сутрин , правя си 3 дози колкото да ми стигне през деня (не трябва да престоява повече от 12 часа) така или иначе трябва да стои 30 мин след запарването - тя си изстива , а после я прибирам в хладилника и пия направо от там.Приготви се да имаш поне вода която да изпиеш  веднага след гръмотръна.В един момент явно вече се посвиква с вкуса и сега не ми прави впечатление.И най-важното - не очаквай апетита да изчезне веднага - при мен се случи на 6-7 ден!
Успех на теб и всички които почват сега    bouquet

# 49
  • Мнения: 507
Здравейте момичета,   bouquet

От понеделник и аз пия грамотрън. Купих си първата опаковка от една аптека в жълта опаковка, но днес си взех от билковата аптека на ул. Поп Богомил. Правя го така: 400 мл вода + 2 с.л. билка - вари че 5 мин и после го прецеждам (не винаги след 30 мин, понякога го забравям и преседява повече време 1-2 часа  Embarassed) Горчи и има странен вкус, но не е нещо непоносимо. След него пия малко вода и готово. Пия го по 2 пъти на ден по равни част, не ми се носи в офиса. Не изпитвам глад, но си спазвам хранителния режим който съм си измислила и от който се чувствам чудесно. Ще го пия 10 дни, след това 7 ще почивам и после пак така.

Успех на всички Hug

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
За времето - нагласяй си джиесема за звъни Wink

# 51
  • Мнения: 507
Добра идея, благодаря!
Както казват хората, малко акъл, но на време  Hug

# 52
  • Мнения: 37
Момичета как го пиете, моля за съвет  много горчи, но ще го пия и аз наравно с вас  Sick Sick Sick

# 53
  • Мнения: 507
На големи глътки и веднага пия малко вода  Sick  Mr. Green  Sick
Аз си го деля на 2 части, сутрин и вечер.  Peace

# 54
  • Мнения: 11
Здравейте момичета!Аз го пия вече 7 ден и наистина е ужасен, пия го като си запушвам носа и на екс!Това за 00 е вярно нормализира се перфектно!При мен още е рано за резултати,а пък и  съм в цикъл!Ще пиша пак!Успех!

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 16
Много гадно на вкус.Направо едва го глътнах.Очите ми се насълзиха от отврат.До сега не бях кусвала нещо такова,дано да има файда от него и след няколко дни да свикна с вкуса.
Успех на всички. Hug

# 56
  • Мнения: 2
 Hug Здравейте, момичета, аз още кърмя, но темата ме заинтригува. Ще следя как вървят нещата при вас, пък като спрем с кърменето ще се присъединя. Успех на всички!   bouquet

# 57
  • Мнения: 1 092
Здравейте,   bouquet
от днес започвам и аз , дано да имам ефект  Peace запарката я правя с доста големи парчета и ще видя дали ще ми подейства  Thinking

# 58
  • Мнения: 507
Здравейте момичета,
Аз днес ще си изпия последния направен чай (10 дни го пих). След това ще почивам 7 дни и от другата сряда пак съм на линия.
Успех на всички  Peace

# 59
  • Мнения: 1 092
Здравейте момичета,
Аз днес ще си изпия последния направен чай (10 дни го пих). След това ще почивам 7 дни и от другата сряда пак съм на линия.
Успех на всички  Peace

а резултата ти за тези дни какъв е  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт