Имал ли е някой такъв проблем и как се е справил?

  • 1 161
  • 6
  •   1
Отговори
  • в света на илюзиите
  • Мнения: 636
Момичета, моля ви за помощ  Praynig Напоследък в тоалетната ни се появиха едни малки мухички.  #Crazy Отвратително!! Нито знам от къде са дошли, нито знам причината за появата им. Приличат на онези мишички-винарки, но са светло сиви. Банята и WCto са с един и същ отдушник и двете помещения имат вентилатори, но в банята ги няма, само в тоалетната. По тази причина си мисля, че не са влезли през вентилатора  newsm78. Не знам. И най-лошото е, че не знам с какво да ги третирам и как, за да ги махна  newsm78. Някой да има някаква идея??? Ще съм много благодарна   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 3 290
В домашните потреби има лепки за молци, казват се "Райд против молци в храната", стават и за твойте мушички.
Ето ги : http://krem-za-men.de31.com/%D0%A0%D0%B0%D0%B8%D0%B4-%D0%BF%D1%8 … D0%B5-p-1750.html

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 26 374
и аз ги имам в банята вече 3год.откакто направихме окачения таван,преди това нямаше....мисля,че в/у него се крият и размножават...незнам как да ги унищожа

# 3
  • в света на илюзиите
  • Мнения: 636
Doli, и ние имаме окачен таван newsm78. Освен през някоя от луничките да погледна, да видя дали не са наистина там  newsm78

# 4
  • Мнения: 7
и ние  ги имаме. Рлъскам с Райд и после пак се появяват. сега от няколко месеца ги няма  Twisted Evil

# 5
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
При нас също има такива!
И през ум не ми беше минало, че причината може да е окачения таван!  doh

# 6
  • Мнения: 2 022
У нас нямаме окачени тавани, но от около половин година виждам мухичките и около WC и на мивката! #Crazy
Пръскала съм с какво ли не, но резултата е временен.  Thinking
Според мен живеят около сифоните- там са най- много и каквото и да им сипеш, мисля, че им харесва  Joy
Банята е с добра вентилация, няма мухъли и плесени, но имаме мухички! Crossing Arms
Ако някой се пребори да казва!

Общи условия

Активация на акаунт