Полагане на ГРАНИТОГРЕС - препоръчайте някого. За София.

  • 2 675
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 569
Здравейте! Предстои ни полагане на гранитогресни плочи. Трябва ни наистина добър майстор или дори фирма, която да се ангажира с качествена работа, тъй като става дума за скъп италиански гранитогрес първо качество. От фирмата, от която ги закупихме ни дадоха оферта за полагане, която обаче е над възможносите ни и за това ви моля, ако някой от вас наскоро е правил точно това в дома си да ни препоръча някого. Предварително благодаря!

П.С. тук от форума ми бяха препоръчали майстор за лепене на плочки, който даде наистина добра оферта  - 15лв на квадрат. Но се притеснявам, че все пак има разлика между лепенето на обикновен теракот и скъп гранитогрес, за който се изисква и замазка и т.н. и не смеем да му се доверим.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 742
Тази оферта е доста добра.Иначе можете да стигнете и до 25лв на кв.метър.Няма кой знае каква разлика дали ще е гранитогрес или теракот.Слагането е по един и същи начин.Единствено при рязането гранитогреса и по здрав като материял и се реже по-трудно.

# 2
  • Мнения: 1 569
наистина ли никоя сифиянка не е слагала гранитогрес в апартамента си???  Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 3 810
Препоръчвам Румен - 0877055902, 0878607721. Оправи ми бакиите след едни пишман майстори и ми довърши коридора с големи плочи 60 х 60 см.

# 4
  • Мнения: 1 569
Същият Румен, който пише тук във форума ли? Румен Янков?

# 5
  • София
  • Мнения: 3 810
Не, този не пише по форуми.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 976
Единственото, което мога да те посъветвам, е да търсите някой, който има опит с поставянето на гранитогрес (особено ако е от полирания). При нас един препоръчан момък се учеше срещу 25 лв./кв.м. с лазерно рязан гранитогрес.
Като видяхме опита, само дето не го скалпирах, та къртихме всичко, наново оправяхме замазката на пода, нов гранитогрес и т.н.

# 7
  • Мнения: 1 569
Не, този не пише по форуми.


Дам.. Ти май и преди когато търсех майстор из форума ти ми беше писала за този Румен, но нито имам снимки на негова работа нито нищо. Не мога просто така да се доверя.. Sad Ако имаш снимки на неща, които ви е правил с радост бих искала да погледна.

# 8
  • Мнения: 1 569
Единственото, което мога да те посъветвам, е да търсите някой, който има опит с поставянето на гранитогрес (особено ако е от полирания). При нас един препоръчан момък се учеше срещу 25 лв./кв.м. с лазерно рязан гранитогрес.
Като видяхме опита, само дето не го скалпирах, та къртихме всичко, наново оправяхме замазката на пода, нов гранитогрес и т.н.

Именно от това се опасявам! 15 лв на квадрат звучи супер примамливо, но колко е искрен като казва 'ще го налЕпим бе, нЕма проблеми', нямало нужда от замазка (а от друго място много по-професионално, но скъпо казаха, че има нужда..).. Много се притеснявам. Става дума за сериозен риск на голяма четирицифрена стойност  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 32
искам да ти кажа че си си 110% риск с всеки майстор
казвам от опит !
платих много скъпо и ми окалпазаниха гранитогреса  Twisted Evil  а се кълняха във всичко ,,,
след това кърти и наново на полвин цена от майсторите уж много читав човек пак с топли препоръки ,,,пак резултат... Twisted Evil
сега заканила съм се 3 ти път на златния ми /вече стана/ искам да ходя и да гледам поне на 3  места

# 10
  • София
  • Мнения: 1 742
На всяко място е различно.Може при вас наистина да има нужда от направа на замазка.зависи колко е денивилацията на помещението.Но ако е идеално право можете спокойно да си лепите гранитогреса без замазка.

# 11
  • Мнения: 1 569
Ооо да риск винаги има. Но някакси не знам защо на майстор като този, котй ни препоръчаха само за 15 лв нещо не му се доверявам специално за лепене на гранитогрес. Доверявам се на фирмата, от която го поръчахме, но там лепенето на 40 кв.м. ще излезне минимум 1800 лв (с материали и всичко). Но ни е много скъпичко Sad Не знаем какво да правим..

# 12
  • София
  • Мнения: 3 810
Не, този не пише по форуми.


Дам.. Ти май и преди когато търсех майстор из форума ти ми беше писала за този Румен, но нито имам снимки на негова работа нито нищо. Не мога просто така да се доверя.. Sad Ако имаш снимки на неща, които ви е правил с радост бих искала да погледна.

Не, нямам снимки, снимала съм всичко друго, но не и плочките.
Аз лично съм доволна, затова го препоръчвам. Работи над 15 години това и определено няма за цел да губи клиенти с некачествена работа. Виждала съм как беше правил един обект в Драгалевци, под, стълбище - беше голяма луксозна сладкарница тогава, сега е банка...
Ако искаш, обади му се, той може сам да те заведе и да ти покаже как работи.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 810
Сега говорих с въпросния Румен, за който писах, фамилията му е Златанов. За да не се бърка с другия Румен от форума.

# 14
  • София
  • Мнения: 0
Мога да ти препоръчам моя майстор, който ми прави банята. Аз също имах доста притеснения, защото взех скъпи плочки, а повечето майстори гледат да претупат набързо работата и да се изнесат на следващия обект. Работи малко бавно, но много прецизно.Намам никакви забележки относно изпълнението. На мен ми взе 25лв. на квадрат, но ако обекта е голям мисля, че може да се договори и друга цена. Казва се Невен - 0877165811.

Общи условия

Активация на акаунт