Преса за обем за коса?От къде такава?

  • 9 378
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Аз доколкото знам май Шварцкопф(извинявам се ако съм го написала грешно)имат такава преса за обем в корените.Но тя е на принципа на "селските Вафлички" Mr. Green,само дето е тънка.Някъде към 180лв.Може би момичетата,които се занимават професионално с фризьорство ще кажат.
  Иначе тази,която е показана от телешопа е същият боклук като онази въртяща четка,която беше излязла навремето............

# 16
  • София
  • Мнения: 346
Да, има такива тънки преси са обем, но са на принципа на "вафличките"  Mr. Green Нямам лични впечатления обаче - http://hair2007.bg/product_info.php?products_id=1117&osCsid= … b9f8400314f152402

# 17
  • Мнения: 224
Предимството на последната сигурно е, че ги прави по-ситни, така че да не се виждат толкова лесно...

# 18
  • Мнения: X
Аз имам преса за ситни вафли на ремингтон, малко по-едри от на валерата, но определено по-малко си личат и с подходящите продукти правят хубав обем, имам и четка подобна с косми на ровента ... освен че изправя и то не като преса за друго не става Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 1 956
Аз  пък значи съм дива селянка - правя си вафли в корена с една архаична преса на Бейбилис. И понеже косата ми е неподатлива на всякакви опити косъма да се начупи, вафлите ми стоят като вафли само няколко минути, после стават на едва забележими вълнички и става наистина обем.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 409
Aз си правя обем с преса която става и за ретро къдрици,леко завъртам близо до началото все едно ще навивам,но дори не правя кръг,само повдигам.
Някой разбра ли ме? Laughing Нещо не мога да го обясня добре ...

# 21
  • Мнения: 44
Здравейте! Виждам, че отдавна не е писано по темичката, но реших все пак да видя има ли някой ползвал подобен вид преса. Аз открих подобна преса на Sapir, която събуди любопитството ми и така открих темата Ви.

Общи условия

Активация на акаунт