КГБ = Клуб на готините баби - 101

  • 41 038
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 289
 Хули, браво на майка ти!  bouquet Много хубава новина!

Каролинче,а на твоя виц се смях на глас - какво ли са си помислили тези,които минаваха тъкмо пред прозореца ми Joy
Диде и аз този път влязох от тук в албума и мен ме върна в темата и чак след това видях новите снимки. Апропо, всички изглеждате супер!  Жабче,ама на кавалера защо все му закриваш очите! Срамежлив ли е толкова,или да не го видим хубаво! hahaha

# 16
  • Мнения: 3 036
Има ме си нова тема- супер!
Аз се оправих, не бях настинала, но не е тука темата да ви разказвам.Важното е че се оправих.
Хули,
Радвам се че майка ти е по - добре.И така да продължава. Сега трябва много търпение, за да се справите с тревогите.
Честит рожден дена на Владко. Да е жив и здрав и да се радва с много, много игри.
Днес цял ден имаме съвет и пак не свършихме.Утре наново продължаваме с нови сили.

# 17
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Деси , каквото и да е било ,
важното е , че вече си добре.  Hug

Янче , срамежлив е , срамежлив , но му хареса и
щял пак да ходи на среща с бабите.  Laughing
Ма я Римар да каже , в колата не спря ,
как не го заболява устата. Laughing
Все едно на мелница е правен.  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен момичета!

Честит Рожден Ден на Влади!Да бъде жив и здрав,много усмивки и много весели игри и много,много да ви радва!!!


за баба и мама

Жабка поздравления за новата тема newsm51

На всички много Hug Hug Hugи  love001  love001  love001

# 19
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Наденцееее , хайде бе , душка ,
затъжих се за теб.  Hug Как я караш?
Ремонта не свърши ли напълно?
Пиши ни , дръж ни в течение.  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 15 984
Марина, честит рожден ден на сладкия Влади!   bouquet
Да е здрав, весел и много да го слушате.
Радвам се, че се завърна, обаждай се по-често.
Жабката, благодаря за хубавата нова тема.
Дано и ние стигнем до 101 години и да си пишем в милионната тема.
Хули, радвам се за майка ти. Постепенно ще си възстанови говора и движенията.
Само дано не се залежава, но докторите си знаят.
Янке, успех на Анджи в новата градина. Дано там не е като в София и да не се разболява от водени болни деца. Сигурно ще ти е скучно сама у вас. Но пък ще имаш време за комп.
Танита, има и такива дни. Утре ще ти върви.
Дидиа, как върви работата, има ли нови деца в градината?
Аз като се прибрах Ани си беше в къщи. Сега замина да кара колело и треперя докато се върне.
Интересно, че като ходи по заведения по цяла нощ не се притеснявам. Ама с това колело, вече се стъмва рано.

# 21
  • Мнения: 77
Току-що се качвам в етажа, сложих на майка ми да яде и цоп......в новата, прясна, прясна темичка! hahaha

Направихме сладкото от сини сливи, напълнихме 11 буркана от големите по 800 гр., компотени, че ни свършиха от 400 гр.
Вече палачинки и бухти да има! Laughing
Хули, браво на майка ти, наистина е герой жената!  newsm10
Янче, радвам се че ти върви на 13-ти, аз днес доста се поядосах, ама вече ми мина! Hug Честита ти  smile3553 !
Жабче, ама скоро не съм имала такъв ден, към каквото да посегнеш и да не става! #2gunfire
Утре ще отида до паспортното, да видим вторника какъв ще е! Joy
Айша, дано да е както казваш! Heart Eyes
Само да не забравя да си взема акта за раждане, че чакащите днес казаха, че го искали. newsm78
Уж всичките ни данни са в компютрите, ама нали е да те връщат и да ти късат нервите!!! #Sniper

Децата се прибраха, ще вечеряме.
Чао, до после!



                      eat newsm64 feeding

# 22
  • Мнения: 7 373
                  Стигнах и аз до компа. Laughing
                  Айша,няма нови деца - моите са си,че то накъде повече 28 броя. Laughing Сега понеже са се затъжили явно през лятото всичко е ОК,гушкаме се,слушаме се и дано така да е цяла година. Peace
                  Десиииии ,добре,че всичко е минало и заминало.Как са учениците?Готова ли си за бойното поле?Калина редовно ли записа магистратура и в София ли ще бъде?
                  Жабче,остави детето да си бърбори.Той като дойде още един,два пъти и него ще слушаме.Пък и ние може да му доведем мацка. Wink Само след това да не ни забранят да влизаме в заведението. Laughing
                 Яне,как няма да харесат Анжелка,че тя си е кукла и половина.Дано и тя си ги хареса.
                 Хули,радвам се,че майчицата ти се възстановява .Борбени жени сте във вашето семейство.Възхищавам ви се,че то сега в болница ги държат 5 и в изключителни случаи 7 дни.Толкова е пътеката.Баща ми преди двайсетина години получи инсулт и лежа повече от месец в ИСУЛ и излезе напълно възстановен,а майка излезе с минимални подобрение и за съжаление така е и до сега. Cry
                 Яжке,къдееееее си?РИвем за теб!
                 Танче,на нас не ни искаха никакви актове.Дадоха ни един формуляр, ,в който си проверихме данните и толкова.чакането само гУУУУУлямо,а самата процедура за две минути и ако бързо четеш и пишеш даже няма и толкова.Ама явно навсякъде е различно.
                 Ей,разписках се аз и забравих да сложа вечерята.Изчезвам за малко,че ще ми пишат черна точка. Wink
                 

# 23
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Танче , то вЕрно навсякъде е различно ,
а не би трябвало.  Laughing Та а си кажа , де.  Mr. Green
На мен нищо не ми искаха , само пари на касата  Joy
Обаче на някои хорица им искаха адресна регистрация ,
обясняват хорицата ,че никога не са си сменяли адреса и
са си в района , но компютрите казвали друго. Та тръгне ли ти
като днес (недай Боже) , зарежи за друг път.  Hug

# 24
  • Мнения: 3 036
Дидия,
децата не знам още дали са добре.
Едни идват за репетиция и са пораснали охоооооооооооооо колкото мен.
Други от снощи са започнали дребна шарка и се притесняват, че няма да бъдат на първия учебен ден.Ама да са ми здрави, това искам, пък другото каквото Господ каже.
Калина чака резултатите на 5.Х.Тогава ще се разбере дали ще я бъде.Но е записала задочно.

# 25
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 289
 Аз нали ви казвах,че при нас искат и акт (нов) и адресна регистрация. Аз за актовете платих по 5лв,но вчера един селски каза,че за един платил 10. Танчеее, имай готовност да ти искат нов,че старите вече важали само за 6 месеца.Поне в Кубрат Joy И във вторник не се започва ново нещо - така казва майка ми!

Деси, тази година кой клас водиш? Че нещо ти забравих реда (май трети ли трябва да са,или втори?).Я кажи вие взехте ли ДТВ? А за диференцираното какво се чува при вас?

Диде и Анжелка ги е харесала.Било много интересно.

# 26
  • Мнения: 221
Eто ме и мен.  wavey
Честита ни нова темичка!
Благодаря на Жабче и нейните помощнички, за положения труд!  Hug Hug Hug



Надеееее...къде изчезна пак?  Hug Hug Hug
Дидия и на мен ,албума ми се отваря, по същия начин.
Хули радвам се че нещата вървят на добре.  Peace
Танче утре денят ще е по добър.  Wink
Деси чудесно е, че си добре вече.  Peace Успех на Калина.  Peace
Янче, успех на Анжелка в градинката.   Peace
Момичета на всички много гуш.  Hug Hug Hug

Лека нощ от мен!


# 27
  • София
  • Мнения: 15 984
Ани се прибра с колелото. сега с Пламен гледат Сам в къщи и се смеят. Отдъхнах си за тази вечер.
Дидиа, албума и при мене се отваря както си го описала. Не съм запамтявала пароли никъде.
Янке, какво  е това  удостоверение  за раждане, важащо  6 м?  #Crazy
Тук свидетелството за съдимост и медицинските важат 6 м, а удостов. за ражд. се иска да е оригинално, от годината на раждане. Ако е препис искат печат - вярно с оригинала.
Може би при вас е така заради смяната на имената?  newsm78
Другия вариант е - кмета със заповед да пълни касата на общината, 10 000 души х 5 лв .... -
екстра му идват над бюджета. 

# 28
  • Мнения: 77
Да знаете какво ми се случи!
Ама той днешния понеделник нали не е свършил!
Отивам да сменя памперса на майка ми, памперса отворен стиска го между краката си, а всичко под нея гьол! Ужас!
Питам я защо го е пипала, тя казва "не знам"! Ужас!
Мале, мале, мале! На рев ме избива!

Ох, какво ли ме чака още!
Оплаках ви се!



Л  Е  К  А        Н  О  Щ !

# 29
  • София
  • Мнения: 1 736
Честит рожден ден на Влади! Желая му здраве,весело и безгрижно детство!
            
     за баба и мама
 
   Момичета,само се обаждам,да знаете,че още мърдам.Бързам да лягам.Нощеска не съм спала.Получих спазъм на мускула на дясното бедро.Ужасна болка,не можех да стана,крака ми схванат,мускула свит-ще се скъса.Изплаших се,дори помислих,че получавам инсулт.Та започнах /за проба / да повдигам ръце,другия крак,да говоря...някой ако ме беше видял -щеше да помисли,че съм мръднала.Накрая установих,че е само крамп и с много разтривки го пооправих.Сега обаче пак ми се схваща лекичко и ще лягам...
   Прочетох ви набързо,но ще пиша утре вечер по вече.
   Сега само ви целувам за ЛЕКА НОЩ!

Последна редакция: пн, 13 сеп 2010, 23:54 от Яжка

Общи условия

Активация на акаунт