Изкуството на Токчетата!

  • 11 893
  • 72
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 104

                                                                     

Здравейте! Искам да ви попитам - какви обувки на ток носите и как избирате най-удобните?
От няколко седмици съм в преследване на перфектните обувки на ток, но все неуспешно  cry Винаги така се получава, че извивката на ходилото ми е прекаленно голяма и обувките ми стават неудобни. Кажете ми - как го правите Вие  Thinking Ако използвате и снимкови материали ще е още по-хубаво Simple Smile

# 1
  • Мнения: 233
Когато си избирам обувки на токче, винаги гледам отпред да е на лека платформичка, за да не усещам гадните камъчета... Обувките тип с остър връх са ми адски неудобни. Не обичам също ток от порядъка на 3-4 см, защото (странно, но факт) ходя като патица и винаги се клатушкам  Laughing
Другото странно нещо - евтините обувки (30-40 лв) са ми 1000 пъти по-удобни от скъпарските (порядък до 100лв - повече не давам). Извивката на свода някак си ми е по-удобна. Но явно на такива попадам  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 175
Аз също съм за платформата.. Peace
Отделно съм и с паднал свод и много държа да ми пасват добре.

По това ги избирам, а не по марка или цена.
Ниски изобщо не мога да нося, само във фитнеса.
Едни от най- удобните ми са доста високи сандали ( и на платформа) на Сисли - от пластмаса и коприна..ама по нашите павета - трудно.. #Crazy

# 3
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Когато купувам високи обувки(нямам ток под 11 см)
Задължително трябва да бъдат ка4ествени
Избирам по възможност да бъдат от естестествена кожа.
Когато  ги обувам трябва да ми стоят свободно(обикновено купувам един номер по големи и използвам силиконови подложки)

# 4
  • Мнения: 519
имам такива - http://tendenzstore.com/images/0107315.jpg, само че бежови. това са най-високите ми обувки, но са ми невероятно удобни. Извивката е най-важна

# 5
  • Мнения: 31 088
Когато купувам високи обувки(нямам ток под 11 см)
Задължително трябва да бъдат ка4ествени
Избирам по възможност да бъдат от естестествена кожа.
Когато  ги обувам трябва да ми стоят свободно(обикновено купувам един номер по големи и използвам силиконови подложки)
Точно така правя и аз. Heart Eyes Hug

# 6
  • Мнения: 233
Момичета, а като си купите 1 номер по-голям, не се ли смъква прекалено крака напред? И тези силиконови подложки - по-добре ли е с тях? Да взема да пробвам  Thinking

# 7
  • София
  • Мнения: 104
С един номер по-големи? После не ви ли се разширяват много ?  newsm78 

sl и densi  какви силиконови подложки използвате?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 535
Колкото по-високо толкова по-удобно  Sunglasses
90% от обувките ми са ужасно високи, но пък са ми и много удобни, никога с платформа, само с тънка подметка. Изкарвам с тях по цял работен ден без проблеми. За номера, не мисля, че е подходящо да се взима по-голям от този който носите...има опасност да си загубите буйката някъде по пътя...поне на мен така ми изглежда  Confused Имам едни които малко повече се отпуснаха, еми жив ужас си е когато ги обуя с чорап, постоянно се вадят...то и затова и не ги нося.
Обикновено ги купувам лееееко да стискат и след 2-3 обувания се наместват според крака.

# 9
  • Мнения: 12
Ох, днес упорито нося едни високи, които ще ми вземат здравето, защото сами тесни на пръстчетата, но....за красотата и добрия вид се жертвам. smile3518

# 10
  • Варна
  • Мнения: 535
Намажи пръстчетата с крем  Peace

# 11
  • Мнения: 2
Отдавна си имам мания да си взема по - високи обувки (но не и прекалено) .. но след 4-5 часа ходене започват да ме болят краката ..  ooooh!
И на мен ми стана интересно какви са тези силиконови подложки?  newsm78 От къде мога да си ги купя и за колко? newsm78

# 12
  • Мнения: 2 175
Аз също предпочитам да ми стискат малко в началото -после винаги се отпускат и напасват. С много тесен крак съм и широчината на обувките по принцип ми е проблем..
След малко ще се пробвам да изтрамбовам центъра с едни високи и на платформа обувки, че са и нови - ще докладвам после..Wink

# 13
  • Мнения: 322
Записвам се да следя  Blush, дано науча някоя тайна  Mr. Green Скоро ще стана на 24, но изгледите да тръгна на токчета клонят към нула  Whistling А толкова харесвам високи обувки...  Tired

# 14
  • Мнения: 31 088
Силиконови подложки има на много фирм, на различни цени. На Д-р Шол са хубави.

Общи условия

Активация на акаунт