На добър час, скъпи Първокласници, Набор 2003г., уч. 2010/11г.!!! - 10

  • 33 243
  • 747
  •   1
Отговори

Анкета

Първият учебен ден...

Опции:

# 45
  • Мнения: 800
Извинете какви бележки от докторите взимате, нашата нищо не ми даде, а отчетохме мантуто в понеделник?

# 46
  • Мнения: 505
Betty L. хубава новина. Аз въпреки че купих почти всички тетрадки, ще се зарадвам много и на тези, и най-вече на вниманието към децата. Синът ми сега ще е втори клас, и миналата година честичко им подаряваха я тетрадка, я химикалче в училище.
Ние сме от първолаците, които трябва да са с униформи на първия учебен ден. Взехме само пола, защото нямаше останалите части - вратовръзка, елече и риза. Оказа се, че най-малкият размер й е широк на моето момиче, но тя е доволна че има пола... Вчера й купих някакъв дневник с Хана Монтана и днес написа вътре с вчерашна дата - Имам си пола.  Laughing Явно й харесва...
Тя е от децата, които много се вълнуват и ще отиде с голямо желание утре.
Попътен вятър на всички първолаци!  Simple Smile

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 5 010
Запис и от мен.  Hug

Да попитам за бележките от ЛЛ. Какво ви искат? Нашата класна не знаеше. Каза, само "необходимите документи". Ама кво включват?! И ЛЛ ли ги дава или се купува бланка от някъде?

# 48
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не знам какво пише в бележките от ЛЛ, не видях. Ръст, тегло, гръдна обиколка - това е ясно, защото ги мериха. Обаче другото...Сестрата си ги попълни и ги сложи на една купчинка - училищната сестра щяла да мине да ги вземе. От мен се искаше само да ги заведа.

# 49
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Аз пък сега се сетих, че забравих да взема от градината заповедта за изписване Crazy Няма да я върнат утре, предполагам, но малко ми е тъпо колко съм разсеяна Grinning

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 5 010
На нас ни казаха за бележката от ЛЛ, че е здрав и няма паразити, и ръст и тегло...Wink
И да копираме страницата от здравната книжка с имунизациите. Да не носим картоните.
Но учителката не знаеше дали е само това... newsm78

# 51
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Де Ваня, и аз до 7 клас бях най- високата. Синът е 140 см и 40 кг.Другите деца в предучилищната бяха поне с една глава по- ниски от него...роди се 4, 300 и все си върви едър за възраста си. Ей на вчера му взех спортни обувки- 36 номер, и риза с дълъг ръкав за утре за 154 см!!!тази с размер 140 му беше тясна ooooh! даже в момента съм обута с джапанките му за плаж, присвоих ги да си ходя с тях из къщи а  аз нося 38-39  Mr. Green Joy да са ни живи и здрави  Hug
Та и аз с пазаруването приключих вчера с обувките и ризата, останаха някой дреболии но ги оставям да ги взема до края на седмицата. Взех и букетът преди малко.
Мерси за новата тема   bouquet
 И мен много ме тресе треската, даже мъжът ми казва, че аз утре тръгвам на училище . Малкият пита колко дни остават и уж се радва но в същото време не е много заинтересован Crazy Малко ми е тъжно, толкова бързо порастна  Heart Eyes
Попътен вятър на всички наборчета  Hug
Забравих да кажа, че след малко тръгвам за училище да надуем балоните и да доукрасим стаята, да надпишем шкафчетата и тн. Нашата стая стана доста приветлива и хубава .

# 52
  • Мнения: 2 456
Аз съвсем се обърках-това с меренето на ръст,тегло,гръдна обиколка,преглед на очите и мерене на кръвното налягане го направихме преди няколко месеца и се водеше задължителен профилактичен преглед и резултатите ги предоставихме на мед.сестра в ДГ.Имам спомен,че и след като поставихме последната ваксина носих бележка в градината.Картона е в ДГ и сестрата предполагам ще ги прехвърли в училището.Какво още ми трябва? Thinking

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 5 010
На нас ни върнаха картона от ДГ, но от училището казаха, че не искат да го съхраняват при тях т.е. картоните остават в нас...

# 54
  • София
  • Мнения: 482
Хей, направихте ли прическите, изгладихте ли тоалетите??? Леле, колко ми е емоционално!!!
Аз боядисах черчеветата /корените на косата ми/, довършвам си още малко работа и отивам да се боря за цветя. Целувки и прегръдки на всички мамита и дечица, които утре ще се вълнуват, аз вече много се вълнувам! Hug Hug Hug

# 55
  • Русе
  • Мнения: 11 913
Хей, направихте ли прическите, изгладихте ли тоалетите??? Леле, колко ми е емоционално!!!
Аз боядисах черчеветата /корените на косата ми/, довършвам си още малко работа и отивам да се боря за цветя. Целувки и прегръдки на всички мамита и дечица, които утре ще се вълнуват, аз вече много се вълнувам! Hug Hug Hug
  И аз съм изтрещяла. Тоалета е готов и пробван. Много е красив  Heart Eyes

# 56
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Както вече казах, на мен ми е за втори път. Ама и първия не бях чак толкова треперлива. Не, че съм темерут, ама се въздържам заради детето. Ако тя е спокойна, всичко ще е наред.

# 57
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Както вече казах, на мен ми е за втори път. Ама и първия не бях чак толкова треперлива. Не, че съм темерут, ама се въздържам заради детето. Ако тя е спокойна, всичко ще е наред.
Аз пък съм темерут. Има известно вълнение, ама чак толкова... Laughing но аз и като чета обикновени теми във форума, не рева, а на филми и книги - мноооооого рядко. Емоционално дърво съм аз Mr. Green за баланс на треперливите Mr. Green

# 58
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
, изгладихте ли тоалетите???

Тъй верно    bowuu



.роди се 4, 300 и все си върви едър за възраста си. Ей на вчера му взех спортни обувки- 36 номер,

и синчето беше 4150, но сега е многио грацилен... 22-23кг. и забележете обувки номер 32 (дето никъде не ги намирам  Tired)



... да взема от градината заповедта за изписване Crazy
това пък защо?
Нали имаш Свидетелство за завършен предучилищен курс. Той е достатъчен.  Peace

Последна редакция: вт, 14 сеп 2010, 14:15 от Шани

# 59
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
М, не знам закъде е, но знам, че трябва да я взема. И да платя остатъци от такса за ДГ. А и свидетелство не знам взимахме ли. Аз съм развейпрах и вятър ме вее на бял кон.

Общи условия

Активация на акаунт