Иван на мама Ани, да го целуне през МАЙ, който го хване!

  • 34 209
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 480
Честит имен ден на именниците! Специално за Люба   bouquet Да оздравяваш бързо и много да те обичат твоите мъже! /то вече е на патерица, ама малка/
Мимозата, завиждам за плажаааа - много ми липсва това море, догодина чак - много време ми се струва...
Сега работя в едно списание казва се Хайфлайтс - разпространява се по бг летищата. Интересна ми е работата, но се чувствам изцедена...
На работа не мога да влизам във форума, вечер едва успявам да стигна до компютъра, обикновено заспивам преди Марти  Tired

Марти вече не признава нито Спортакус, нито Бен Тен... Имаме нов фаворит - Арън Стоун се казва, който гледа канал Дисни, го познава. Това е филмче с хора, а не анимация - как го загледа не знам - сигурно пораства...  newsm78  Laughing

Ани, така като го искаш спешно бебето и го правиш нарочно, не става. Забрави, че "трябва" и то ще стане от само себе си  Wink

Змейко, много ме разсмя за напълването на бузите на Бела - да ти е жива и здрава - много е сладка!

Лягам, за да съм пълноценна майка утре, че съм подготвила програма - среща с новата приятелка на малкия господин, Борисова градина и возене на лодка.





# 31
  • Мнения: 932
      Шуши,добре си се заразписвала Hug
Миме,какво ви е подгонило???Дано вече минава на всички и майка ти е добре.  bouquet Не се притеснявай за кътника-явно при някои дечица е по-рано.И аз се притеснявам,че Миа няма още кучешки,а е на  2 и отгоре.
Любе,не те е гледал достатъчно Асен така да се докараш Naughty
Е,чудото стана-Елла каза "р".Когато е в настроение само обаче.И по този повод днес заяви,че ако съм искала,съм можела да й казвам "како".
Да ви кажа...наши много близки приятели изненадващо се развеждат.Историята е дълга,много ужасна и лошото е,че всичко се случи много бързо.Тежко ми беше и затова,пловдивски мами,не ви се обаждах. Момичета,ужасно е...За първи път ставам свидетел на развод със заменесени деца и наистина е много сложно. Cry
Ани,един изпитан метод имам аз-да ти заема Петър Mr. Green 100% сигурен е.Той скоро спомена,че един ден може би би искал трето дете и аз му казах,че лошо няма-нищо не пречи той да има 3,а аз 2 Mr. Green

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Ирка, съжалявам за приятелите ви - ние миналото лято също съпреживяхме така развода на нашите кумове  Confused
Браво на кака Елла, че вече казва Р! Кали допреди няколко месеца също не го казваше и мислех, че е наследила моето френско Р  Mr. Green Но почна да го казва детето и много сладко натъртва  Laughing

Шуши, и Кики вече гледа игрални детски, е и анимацията не пропуска, но харесва Хана Монтана  Crazy

Ирка, хареса ми какво си казала на Петър  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green И все пак  не се знае - поне баща ти ще е супер щастлив - виж как все навива за трето  Laughing

# 33
  • Мнения: 932
А,ама на татко четвърто внуче не му пречи да има-нали и брат имам Wink
Миленка,много е трудно-знам ясно на чия страна съм.Но не е до това.Защото накрая и този,който изоставя,ще бъде нещастен.Просто не мисли ясно какво губи.Изобщо е каша.

# 34
  • Varna
  • Мнения: 503
 
  И аз отдавна не съм се включвала, но този сезон, беше изключително натоварен. По този повед да почерпя, утре закриваме сезона. в сряда заминаваме на почивка, само не се смеете за 3 дни на рибарица, в неделя трябва да съм на бойното поле.
 Малко снимки от нас да не ни забравите
 http://extazzi.snimka.bg/family/liato.531161.20443516
 
  

# 35
  • Мнения: X
Ха,добра нощ! Hug
Аз оживях....даже и на работа отидох/че и издържах геройски/....ама наистина мъж ми не ме гледа/то да си кажа пак-направо си ме ядосва/.......но честно,вече не ми дреме.......
Шуши,радвам се,че се появи.Липсваше тук,определено.чакаме снимки на порасналия Марти и на хубавата му майка.
Бетка,както винаги е разкошна. PeaceИнна,приятна почивка ти пожелавам!
Анна,чакам и аз снимките от пътуването и ако може разказче по-подробно...да пооплакнем и ние окото.......
Ирка,стига съпреживявай хорските ядове Naughty....щом големи хора не могат/или по-скоро не искат/ да се разберат културно,няма сила и начин да им се  помогне.....най-много помагащият да излезе виновен.Браво на Ел за "р"-то-сега ще могат да си говорят на "ррррррррр"с Ивчо/щото и той може вече.....фук-фук......което направо ме изненадва,на фона на моето произношение-което е не френско,ами  и отгоре Embarassed/..А,ти свата ,го не предлагай така наляво-надясно Stop.....че нали знаеш,че имам мноооооооооого голям мерак за женско и аз/или поне се надявам на преференции,като за роднини..........айде,пак се изложих,ама пусто моят половин,нали  освен,че ме ядосва и само мъжки ги прави,че и все руси и зеленооки ги докарва-все едно не са от мен,та си е за смяна и по тоя параграф Mr. Green/Айде,от мен толкова/то не е и препоръчително да продължавам,де/,пожелавам Ви лека и спокойна нощ и утре да  се насладите на последната топла неделя...,че идвал дъждът и студът разправят по ТВ-то........Аз,ще ходя да  работя и събирам емоции/не само +....ама мен откачалките ме надушват от км и не ме пропускат.....,а пък хубавото време ги предразполага  допълнително......,та  ще има пак да ми е весело.....или да се правя,че ми е такова/!


# 36
  • Мнения: 932
Ох,майко,какво е конте малко това Бетинче Laughing То крачета кръстосва,то позира Laughing Момичетата са си момичета-то ни е в кръвта!
Като гледам снимките и на Калина и на Бети и ми се струват много мънички! И моето ли диване е такова човече?А аз все за голяма я мисля.И вече говори като такава и не е толкова лесна за лъгане.
Но,Любе,ще почака с "рррррр"-кането още Елфка.Тя казва "р" само в някои думички като "друг" и още не много твърдо.Само като  звук нещо не става.
А Петър го давам-стига да успееш да  го хванеш.Че той се прибира след 9 вечерта,че и за трета вечер излиза тази седмица #Cussing out-сега е на рожден ден.
Приятелите ни се справят-засега културно.Но шокът си е голям.Още повече,че доста роля изигра "приятелка",която уж ни беше близка. А беше една такава тихичка и невинна и тоооолкова мила.Тя да гледа да не я срещна сега,че такова приятелство ще й дам,че...Няма такава измамница,хорааааа,няма.
Елфче заспива вечер в нейното легло,но иска някой да я гушка малко.И ако случайно откажеш,защото имаш нещо за вършене,отгоре задължително се чува "Аз не обичам така да заспивам,аз обичам някой да ме гушка".И така докато не заспи сърдита.Някой друг с подобни претенции?

# 37
  • София
  • Мнения: 1 482
Добро утро, дами! Много се радвам на оживлението в темичката и на интересните постове в нея. А за снимките, нямам думи. Семейство Змейкови са супер свежари, а малките сладурани стават все по-красиви. Бетинка е готова да моделства вече, винаги е много усмихната и изглежда много спокойно дете. Приятна почивка и от мен Ина, малко дни са, дано нататък да наваксате.
Люба, стискам палци да се оправиш бързо и моментът, в който твоите мъже ще ти помагат и глезят, да дойде по-скоро.
Шуши, изпълнихте ли програмата, снимки има ли?
Ирка, а дали пък това не е здравословен развод, просто чашата сега да е преляла.
 Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 8 932
Здравейте пак. Снимки съм качила във Фейсбук, извинявам се на тези, които не са ми приятели там (който иска може да ме покани разбира се), но не искам да ги пускам свободно тук. Peace
Иначе накратко за нашето пътуване и прекарване в Осло. Брат ми живее е работи там от 7-8, а може и повече години. Иначе едва ли и ние някога щяхме да посетим точно тази страна. Първо е много непозната за нас, може би заради отдалечеността си, второ е адски скъпо. Но иначе си заслужава. Много красива и зелена страна, такова зелено у нас не съм виждала. Чисто, подредено, спокойно. Бих казала дори малко по-спокойно, отколкото аз бих издържала, вече тотално съм свикнала с лудницата в София. Освен всички забележителности, посетихме и операта, изгледахме премиерата на брат ми (той е балетист там, но в случая беше премиера по негова хореография). Много емоции имаше, особено за Мони, който за пръв път посещава подобно събитие и за моя изненада изгледа балета с отворена уста. Имаше и опитване на прословутото суши, което няма нищо общо с това, което предлагат тук, освен името може би и типичната за Норвегия сьомга. Е имаше и негативни емоции, като това, че на отиване Монката почти се изгуби на летището в Прага и лошото отношение на чехите към нас (явно избиваха няккакви комплекси, нещо което не видях у норвежците) Общо взето беше много приятна почивка и се надявам догодина да повторим, този път в пълен състав.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Ние днес бяхме до болницата - преди 3 седмици на морето забелязах на слабините на Кали подутина, която не я боли, но при натиск се усеща като топка, пълна с течност с размер на топче за пинг-понг... Посъветвах се с педито - тя каза, че трябва да го види хирург. Преди няколко дни и мъж ми - къщото топче на неговите слабини  #Crazy Снощи уговорихме един хирург да ги види и двамата - резултатът - и двамата са с хернии  Confused
При Кали има шанс да го израсте и да се прибере, трябва да наблюдаваме да не расте и да не почне да я боли... Ако расте - операция...
При мъж ми обаче вероятността да го израсте я няма, та като почне да нараства - веднага операция  Rolling Eyes
За Кали хирургът каза, че ако се наложи операция ще й мине много бързо, била много лека, но при мъжа  ми поне 2 седмици никакви усилия и после още пазене...

# 40
  • Мнения: 4 422
Иночка за Бети си знаеш-красавица  Hug
Змейке ,неприятна работа,но херниите са едни от "леките " операции ако може така да се каже..Дано Кали да се размине.
Ирка  Hug А на хитрушата целувки.Какъв е тоя рожден ден без теб?По мъжки ли?
Анна впечатли ме професията на брат ти и това,че постановката е негова,браво!
Ние изкарахме два дни плаж,много приятно и спокойно на Албена  Grinning

# 41
  • Мнения: 4 370
Змейко, тези хернии от какво се получават? Дано не се налага оперативна намеса.

Ирка, много кандидатки станахме за Петър!  Laughing А аз като ви гледам приятелите, наистина сте си за трето... А семейството с четирите деца още не ни излиза от главите!  Peace

Бетина балерина е много сладка. Весела почивка Иночка!

Мимоз, браво за плажа. И аз карах Дидо да ходим за уикенда на Сл.бр. , но отказа. Но пък не съжалявам,че тук се видяхме с доста приятели и си спретнахме едни барбекюта, срещи на открито - такива топли вечери няма да има вече.

# 42
  • Мнения: 937
Здравейте, днес с радост установих че има страници без мой постове...браво за активността момичета!

Змейковица и аз ще стискам палци Кали да се размине, а за татито ви да мине леко! Много неприятно как и двамата по едно и също време много странно!
Мимоз завидях за плажа, но и аз не се оплаквам от оползотворяването на хубавото време, изкарахме страхотно в Трявна, много чисто градче, ходихме до Дряновския манастир и пещерата Бачо Киро естествено, на другия ден в гората на пикник, тичаха след една топка два часа сигурна двете сладурки. Ние с колежката хубаво се наклюкарихме и посмяхме на простотиите на децата. За щастие нямаше нищо което да помръчи хубавото ни настроение всичко беше хубаво като времето...но винаги има едно но, та на връщане се засякохме с колоездачната обиколка на Б-я ей такава недомислица естествено няма...да направят финала към София в неделя следобед, нямаше такава т..а идея. Та пообиколихме доста докато се приберем, но успяхме да ги избегнем, защото с тези две деца в колата сещате се какво чудо беше, а то жега та жега, хората с бебетата не ги мисля имаше колони от километри и в двете посоки и се караше като на парад няма мърдане и изпреварване, но това да е...всичко друго ще остави хубав спомен..ето и линк с мойте снимки те първа ще качвам и още от другия апарат, но и тези ще ви стигнат...

http://galiushana.multiply.com/photos/album/60/Marisa_v_Tryavna_2010_-_4_g_3_m

Етъра вече ми е любимо място, такава красота и спокойствие, препоръчвам го ако има още някой като мен които да не е ходил в този край да го посети.

Разгледах и вашите снимки страхотни са ни децичата пу-пу да растат здрави и щастливи!
Мимоз как мина състезанието на баткото?
Ани радвам се, че сте отишли и видели един наистина интерес град и аз разгледах снимките ти...до година вече всички!

Спокойна седмица на всички, че трябва и да поработя малко!   bouquet

# 43
  • Мнения: 4 370
Гале, като ти гледам снимките (не само тези последните) си спомням как веднъж беше писала, че с мъжа ти сте останали за малко без дете, но въпреки всичко сте нямали възможност къде другаде да отидете освен да се разходите в квартала - опознай квартала, за да го обикнеш! А сега всяка седмица ни поднасяш забавленията, които организираш за Мариса и нямам как да не ти се радвам. Дори ми се иска да ти стисна ръката. Много голяма промяна настъпи и то в положителна посока. Може и сама да си я гледаш , но ми се струва че Мариса така е много по щастлива и задоволена.  Peace

# 44
  • Мнения: 937
Ани изключително много ме разчувства поста ти...това с разходките из квартала беше миналото лято, докато Мариса беше ваканция и с майка ми на Септември а аз трябваше да работя защото бях единствената с доходи в къщата и вечер го изнудвах да стане от кревата и да се разходи с мен за да не съм сама, защото по цял ден съм в офиса и копнеех за въздух и разхозките в повечето случай или завършваха със скандал или протичаха в пълно мълчание за да не се скараме за вечния проблем парите..да сега съм щастлива, че мога да си позваля тези разходки, морето в комплекса за които мечтаех от две години, и да дам на детето си нормално детство без лишенията които й налагах през 2009г., записвам си всичко това в нейн дневник и ако един ден я сполети същото да не пада духом,  а да види че може да получи хубаво детство и без постоянното присъствие на бащата, както и аз самата знам това от опит с моя баща.
А за стискането на ръката може да стане..къде каза че живееш  Laughing  малко ми трябва ... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт