Остъкление от найлон на тераса

  • 17 952
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 953
Здравейте,
знам че тук мога да получа компетентен отговор на въпросите си ,затова се обръщам към вас.
Виждала съм по терасите хората да слагат вместо дограма ,нещо катонайлон.Т.е. остъкление от найлон или нещо подобно.
Интересува ме как се нарича и къде може да се намери.Има ли фирми които го поставят или трябва да е нещо от рода направи си сам.
Благодаря ви предварително

Последна редакция: ср, 16 апр 2014, 11:39 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 0
Не е от рода "направи си сам", предлага се от фирми, и представлява монтирана на тавана ролка ,на която се намотава найлона, самият найлон е доста по-плътен от обикновен найлон. За съжаление повече не знам.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 990
Наричат се ветроупорни завеси. Като пуснеш в гугъла, ще ти излезнат фирми. Материалът е винил.

# 3
  • Мнения: 659
Наричат се преградни или ветроупорни пана. Произвеждат се от фирмите за тенти. Има с механизъм и без. Материала е ПВЦ фолио "Кристал". Ще изпратя линк на лични.

# 4
  • Мнения: 133
И аз се интересувам Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 16 023
Наричат се преградни или ветроупорни пана. Произвеждат се от фирмите за тенти. Има с механизъм и без. Материала е ПВЦ фолио "Кристал". Ще изпратя линк на лични.
Ако може и на мене линк, моля.
Благодаря предварително.

# 6
  • Мнения: 2 401
Онайлононяване требе да му се вика. Или олайняньоняване, обърках се. Не съм виждала, дай снимка.

# 7
  • Мнения: 22 867
Онайлононяване требе да му се вика. Или олайняньоняване, обърках се. Не съм виждала, дай снимка.

# 8
  • Мнения: 1 492
А, ориентировъчна цена на кв/м?

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Това ще ти излезе кажи-речи колкото остъкляване,а ще издържи много по-малко. Още повече, ако сте на по-висок етаж.  Peace

# 10
  • Мнения: 626
Това пази само от вятър и то не много качествено. Повече заведения го използват, за домашни цели не виждъм какъв е смисъла, на терасата пак ще ти замръзне ....

# 11
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 299

Наричат се преградни или ветроупорни пана. Произвеждат се от фирмите за тенти. Има с механизъм и без. Материала е ПВЦ фолио "Кристал". Ще изпратя линк на лични.
има ли го още линка?

# 12
  • Мнения: 24
коя е   фирмата която остъклява с найлон тераси

Общи условия

Активация на акаунт