Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 165
Абе, бонбони, вие не спите ли???????

Честит рожден ден на Ная , Никола , Християна и Таня



Ние изкарахме три страхотни дни на вилата. Едно слънчицее, топлоооооо, чак снощи не ми се прибираше. Не сме гасили печките във всички стаи та и самата къща се пукаше от жега  Flutter. Имахме събор( сбор) та от гости не се оттървахме  Wink, ама от това по хубаво няма. През деня ( та до 6-7 вечерта ) хапвахме на масата на вън на припек ( че й летния чадър вадих  Blush ), а вечер до печката .........мечта. Единственото криво нещо беше липсата на баня, ама е въпрос на време да я спретнем ( трябва да се зида на второя етаж, та ще е при първа възможност на пролет - любим агрономски лаф  Laughing ).
Купихме си пълен набор овошни дръвчета и лозички за три реда ( от лозето  Laughing) и засадихме всичко. Нина беше супер щастлива, едва я озаптявахме, едно тичане, а с гумените ботушки като баща си, ту затъпква дръвчето ( лозичката) , ту полива, голям кеф...Вчера не искаше да си идва - искала на Щише ( Манастирище ) да стояла  ooooh!. Естествено и да не ходи на детска...

Днес, като един ` Будител, сме празнично настроени и ни е неприсъствен ден  bowuu, та ще се видя със систъра на по кафе, ще си почина малко и ................като начало отивам да си направя по едно кафе  Laughing

# 736
  • Мнения: 27
Добро утро!
Честит рожден ден на днешните ни малки рожденици Християна, Никола, Ния и Таня! Да бъдат здрави и послушни!
Честит празник и на всички колеги будители!  Laughing
Сега ще пиша малко, че съм с една ръка. С другата държа малкото зверче с колики. Той нощна птица ще дойде  Mr. Green, след 3 нощеска няма спирачки  ooooh!. Ние от две нощи сме в новия апартамент. Е, малко още прескачаме кашони и чували, но в общи линии сме готови и мина доста безболезнено. Дара вчера ми разправяше, че й е тъжно за старата къща, но спа добре и мисля, че бързо ще свикне с промяната. Рождения й ден мисля тази година само в градината да го празнува, добре че още не се усеща  Mr. Green. Хайде милички, хубава седмица и до скоро  Hug
Опа,щях да забравя да питам. Днес дядо й иска да й купува подарък за РД. Къде близо до Люлин да го заведа, където да има хубав магазин с много играчки?

Последна редакция: пн, 01 ное 2010, 08:15 от mariana_75

# 737
  • София
  • Мнения: 3 679
Честит рожден ден на Християна, Таня, Никола и Ная!
Много усмивки, весели игри и безгрижно детство!
Честит празник на Дес, Дита и Марианка!

Днес съм си вкъщи, че Таня почиват и се гледаме. Стефан тръгна на градина, а кака му още спи  Simple Smile

Снощи нещо се изпокарахме със съпружеството и той сега не ми говори, като вляза в стаята и той излиза...на мен обикновено бързо ми минава-повикам малко и това е, ама той може и седмица така да мълчи, та да видим мойте нерви докога ще издържат - мразя да ми се мълчи. Май ще ми е дълга седмицата.

С тази смяна на времето се наспах най-накрая  Simple Smile Добре ми се отразява.
Сладурка, много е пораснала Ивчето - красавица!

Ще си направя още едно кафенце май май, че първото го изпих почти на екс.

  bouquet

# 738

Общи условия

Активация на акаунт