Постоянен глад след спиране на цигарите:( HELP!

  • 4 569
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 299

ОПитай с чай Сание, или Слабин- това е подобно на зрънчовците,  с вкус на боза е.

Тоз чай докарва страхотни колики да знайш.

# 16
  • Мнения: 463
Като спреш цигарите се забавя обмяната на веществата, затова и по-малко да ядеш пак ще пълнееш известно време. В такъв момент е важно да се яде изключително сурова храна, зеленчуците да са повче целулозни /зеле напр./, пресни плодови сокове - нон стоп, мед и слабителни чайове.
Веднъж казвам на баща ми : Тате, само трева хрупам от 2 седмици, защо не отслабвам ? А той ми отговаря : Ми той и слонът е тревопасно, ама я го виж!  Mr. Green
Та важно е и количеството, де Laughing

# 17
  • Мнения: 1 866
Нормално е в началото да се напълнее малко. Ако искаш да не качваш килограми, трябва да ядеш по-малко отколкото през времето, когато си пушела. Никотинът изгаря калории. Аз като спрях цигарите бях бременна. Качих ужасно много килограми. След това свалих, но си останаха 2-3, с които не мога да се справя. Не ми е приятно, защото не съм висока и много ми личат, но какво да се прави. Сега се боря с тях. И продължава да ми се пуши. Не е лесно, но съм доволна, че се отървах от цигарите.
Иначе медът сутрин на гладно е добро слабително средство.

# 18
  • Мнения: 603
Не е лесно, но съм доволна, че се отървах от цигарите.
Иначе медът сутрин на гладно е добро слабително средство.
Може да пробваш сутрин чайче с мед. И, между другото, поздравления за отказването на цигарите. Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 819
Благодарности отново за всички, които бяха съпричастни Hug Между другото, аптекарката ми препоръча ябълков оцет (капсули) и даже имат ефект - в смисъл, че наистина не се чувствам толкова гладна, а и почнах да свиквам без цигарите. Хубавото е, че почнах да пия много вода - на работа, на даскало, в къщи, почти непрекъснато, освен като спя newsm44

# 20
  • Мнения: 4 176
Много внимавай. Аз в далечната 2000г. спрях цихарите. За 1г. качих 25 кг.
Лошото е че само сладки и висококалорични неща ми се ядяха. Бях стихнала до такава степен,че слагах ушанката и пъхах глава в хладилника, за да не ме хване менингит. Голямо плюскане беше.
Събуждах се с идеята както ще ям днес:)
Ужасно е.
Не бях пушила 5 год. и сепрември пропуших пак. Няма да съм вечно дебела я.

# 21
  • Мнения: 3 611

Не бях пушила 5 год. и сепрември пропуших пак. Няма да съм вечно дебела я.


А слаба и болна по- добре ли ти се струва?  newsm78

# 22
  • Мнения: 4 176

Не бях пушила 5 год. и сепрември пропуших пак. Няма да съм вечно дебела я.


А слаба и болна по- добре ли ти се струва?  newsm78
Еееее ти пък ме погреба.

# 23
  • Мнения: 3 611

Не бях пушила 5 год. и сепрември пропуших пак. Няма да съм вечно дебела я.


А слаба и болна по- добре ли ти се струва?  newsm78
Еееее ти пък ме погреба.

не бе  Mr. Green
С тоя довод обикновено себе си успокоявам

# 24
  • Мнения: 218
Все някъде трябва да ти избие никотиновия глад. Мъжо миналата година реши да ги спре и такъв зъзобол, за малко да му изкарат зъба! Аз също бях спряла отдавна, още преди да забременея с второто, но също много ми се ядеше.
Най-добре е да ги намаляш една по една, в сисъм ако до сега примерно си пушила по 20на ден, утре ще изпушиш 19, в други ден 18 и така.
Успех, дано да ги откажеш, че гаден навик е това! Crossing Arms

# 25
  • Монреал
  • Мнения: 631
...или да не се занимавам, все пак не съм много едра - 153 см/45 кг.

Не се мъчи, излишно е според мен, мерките са ти добре Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 819

Успех, дано да ги откажеш, че гаден навик е това! Crossing Arms

Аз не пуша вече две седмици newsm44

# 27
  • Мнения: 5 299
Чувала съм, че лукчетата помагат при такива случаи, обаче после трябва да отказваш тях, защото лесно се пристрастяваш..

# 28
  • Мнения: 1 032
Ако имаш време отскачай по няколко пъти в седмицата до някоя фитнес зала. Така хем ще се грижиш за фигурата, хем няма да мислиш много за цигари и ядене- поне при мен е така. Макар, че съм пушачка, след фитнеса не ми се пуши въобще, пък и така похапването не е толкова страшно. Иначе искрени поздравления за отказването на цигарите

# 29
  • София
  • Мнения: 819
Какъв фитнес, бре? Сутрин като оставя детето на ясла, бягам на лекции, после следобедите ходя да се отчета и в офиса, и то станало време да си взимам терминатора, кога да ходя на фитнес? Освен ако нема някой денонощен Laughing

Общи условия

Активация на акаунт