Мнения за Русенски педиатри и лични лекари - координати, отзиви

  • 72 460
  • 160
  •   1
Отговори
  • Мнения: 222
В тази тема може да споделяте всякакви отзиви, както и координати на русенки педиатри, лични лекари и други специалисти. Да не забравяме, че декември месец наближава и на някои от нас ни предстои смяна на такива. Здравето ни е в техните ръце и изборът на лекар е голяма отговорност за всеки родител, особено що се отнася до децата му!
Моля на всички списващи без крайни мнения!
Ето и един списък на Palmirka    bouquet на русенски педиатри и техните телефони за връзка:
1. д-р Борисова - 0898 53 19 31
2. д-р Кожухаров - 082 82 16 03
3. д-р Антонова - 0888 62 55 32
4. д-р Маринова - 0898 49 58 77
5. д-р Николов - 0887 24 18 69
6. д-р Иванов - 0889 63 22 63/0888 12 76 56
7. д-р Светлана Удева - 082 502 405
8. д-р Красимира Бойчева -  0898 53 16 32
9.д-р Лидия Цонева - 0888 54 95 56/ 082 82 08 86
10.д-р  Росица Гецова - 082 87 11 26
11. д-р Даскалова - 082 82 01 09
12. д-р Стефанова - 082 82 05 87
13.д-р Папазаян - 082 82 10 87
14. д-р Димитрова - 0898 58 77 11
15.д-р  Бурмова - 0888 470 560
16.  д-р Дачев -  082 81 39 86
17.Д-р Новакова - 0887 71 42 91
18. Д-р Кабаиванова - 0888 41 19 15

# 1
  • Мнения: 250
Аз, специално, съм доволна от д-р Дачев. Единственият проблем при него е, че работи само с направления и частен прием и не може да бъде избрн за педиатър....
ЛЛ на мен ми е д-р Грозданова /съпругата на Калинов/-един път съм ходила при нея, но не бих могла да изкажа никакво мнение

# 2
  • Мнения: 1 207
Ние сме при Удева.
Аз съм от доволните.

# 3
  • Мнения: 222
тъй като съм ползвала услугите на доста лекари мога да ви кажа впечатления за някои от тях
д-р Дачев - казват че е добър специалист (пулмолог) но аз не съм доволна - трудно се вреждаш за преглед, не винаги лечението е било адекватно, иначе ако се съмнявате за пневмония в тубдиспансера има рентген който не облъчва така много както обикновения  Peace
д-р Ламбев (унг) - възрастен е, едно време мен ме е лекувал  Laughing но е добър, колкото пъти сме опирали до него, винаги лечението е било адекватно
д-р Даскалова (алерголог и педиатър) - много добри отзиви съм чувала за нея, веднъж и до нея опряхме, защото не можахме да се вредим за преглед при нашата педи  #Cussing out #2gunfire
за нашата ЛЛ не искам да говоря, че ми е роднина по слънчева линия и въпреки, че винаги е готова да помогне според мен не е добър специалист

# 4
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
 Личен лекар за мен и мъжът ми е д-р Папзян, младата. Нямам кой знае какви наблюдения, но е мила и колото пъти съм се обаждала за здравословен проблем, ми е помагала със съвет....макар и по телефона  Rolling Eyes
 Предишният ми ЛЛ беше д-р Иван Велев. Абсолютен непрокопсаник, некомпетентен и меркантилен. Цяла бременност ме цъцка с потребителски такси, когато му заявих, че като бременна съм освободена от такава, той се направи на разсеян, че не знаел тази подробност  doh Всичките ми познати, които са при него са имали грешнопоставена диагнноза. Обвинявам него, за неадекватното лечение на племенника и стигането му до болница. Опита се да лекува аденома на приятелка, само защото нямал направления за ендокринолог. И още, и още...просто не става и това е!
 ЛЛ на дъщеря ми е д-р Неделчева. Ползвам я само за профилактичните прегледи и хремички ( макар да се специализирах сама). Ходим винаги на частно, защото има навика с лека ръка да изписва АБ. Отделно сме на двете крайности по отношение на захранването...
На частно сме ходили при Даскалова и Бурмова. При Бурмова само натовареността й не ми харесва. Изключително много я ценя като специалист, помогна ни много, когато се роди малката. За Даскалова и друг път съм казвала, че е внимателна и имам само положителни впечатления имам от нея.
При д-р Дачев бяхме ходили зимата, но много ни претупа и не бях сигурна в лечението му. И тогава се спряхме окончателно на Даскалова  Hug

# 5
  • Мнения: 1 207
Защо не ходите само при един лекар от който сте доволни?
Масово чета ходя при този,при този....
Не мислите ли ,че когато един лекар познава и предишните заболявания на детето и от какво най-често боледува ,и изобщо познава детето би бил много по-полезен от който и да е било прехвален лекар.

Изключвам рабира се специалистите.

# 6
  • Мнения: 91
аз ще се включа в темата от носталгия по родния си град.... и - защото все пак имам впечатления от някои детски лекари. Като  съвсем малко бебе дъщеря ми се разболя много лошо , други лекари не искаха да поемат отговорност за лечението и - само д-р Петрова, от Второ детско отделение. Веднъж се разминахме с нея и заведох бебето си при Дачев. Остави ни доста да почакаме, на течение - отвори и прозореца, и вратата, в началото на март, и това беше първото ми неприятно впечатление от него, а когато най-сетне ни обърна внимание, каза, че трябва да се добави още един антибиотик към лечението. На следващия ден д-р Петрова каза, че е здрава и мога да спра инжекциите - разбира се, не споделих с нея  мнението на колегата и, изводите останаха за мен. Сега ги споделям с вас.
Иначе личен лекар беше д-р Бойчева - никога не бих записала децата си при нея, ако се върнем отново в Русе, дори и за профилактични прегледи..... никога не се интересуваше кога са започнали симптомите, какви са точно, с какъв интензитет - така, както прави тукашната ни лична лекарка, бърз преглед и - както често се оказваше - недотам добро  лечение...

# 7
  • Мнения: 1 070
Защо не ходите само при един лекар от който сте доволни?
Масово чета ходя при този,при този....
Не мислите ли ,че когато един лекар познава и предишните заболявания на детето и от какво най-често боледува ,и изобщо познава детето би бил много по-полезен от който и да е било прехвален лекар.

Изключвам рабира се специалистите.

Мисля,че някои ходят по много лекари именно защото са недоволни. И аз ако не получа отношение от доктор,колкото и да познава предишни заболявания естествено че ще го сменя. А смяна на лекар може да е честа,защото както съм казвала и друг път са малко съвестните хора.

Аз искам да питам мнения относно д-р Валентина Неделчева-педиатър. Знам,че много пациенти има,но вие доволни ли сте от нея като специалист най вече? Иначе като отношение е била винаги внимателна и никога не ни е претупвала. Питам,защото първото ми дете е при нея и мисля и второто живот и здраве да запиша. Кофтито е,че винаги има големи опашки и е супер изнервящо чакането,но пък никога не ни е връщала да няма направления например. Но понеже рядко ни се налага да ходим (освен за бележки или картони за училище) и искам да чуя мнения за нея като специалист.

# 8
  • Мнения: 820
Аз ще кажа добра дума за Д-р Пейчева. Дъщеря ми я лекуваше основно тя и бях доволна тогава.

Също ще кажа добро впечатление от Д-р Такова. Колкото пъти съм я търсила се е отзовала и е приложила адекватно лечение.

Д-р Дачев преди го посещавахме често, но нямам наблюдения от последните години.

# 9
  • Мнения: 1
Браво   bouquet  bouquet  bouquetсега виждам новата темичка..прекрасна е  Hug
За Калинов..не мога да кажа и една добра дума за съжаление.Аз съм учител и винаги родители,които са при него са идвали с болни деца и казват еми той доктора каза че сме здрави , а аз гледам детето как се мъчи и кашля ця ден.

# 10
  • Мнения: 1 070
Браво   bouquet  bouquet  bouquetсега виждам новата темичка..прекрасна е  Hug
За Калинов..не мога да кажа и една добра дума за съжаление.Аз съм учител и винаги родители,които са при него са идвали с болни деца и казват еми той доктора каза че сме здрави , а аз гледам детето как се мъчи и кашля ця ден.
Това според мен си е извинение. Аз пък незнам какъв е този родител,на който доктора ще твърди че е здраво детето,а то ще се скъсва да кашля и родителят най-спокойно ще си го пусне на яслата или градината.

Последна редакция: нд, 19 сеп 2010, 20:56 от ⅞ ...and Happily Ever After

# 11
  • Мнения: 1

Това според мен си е извинение. Аз пък незнам какъв е този родител,на който доктора ще твърди че е здраво детето,а то ще се скъсва да кашля и родителят най спокойно ще си го пусна на яслата или градината.
[/quote]
 Точно аз казвам ако ти  е мило  лекувай си детето, на голям човек д акаве че нищо му няма бива ама на малко дете.Лошото е че има родители, които няма на кой да си оставят децата и ги пращат болни на градинка , защото такива доктори не дават болнични.

# 12
  • Мнения: 1 070
Малко се отклонихме от темата,но нещата са много навързани. Ако някой родител си остава болно детето на градина то е и по причина че повечето хора работят в частни фирми,където не могат да си позволяват болнични и могат да си загубят работата. Кой работодател ще ги търпи,особено ако е мъничка фирмата.
Сори за спама,аз пак ще чакам отзиви за Неделчева  Peace

# 13
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
...Happily Ever..., малката е при Неделчева. Не знам какво очакваш да ти кажа,но не съм кой знае колко доволна. Още от самото начало ми направи кофти впечатление настоятелното й ранно захранване, вечното натякване, че не качва кг и че трябва да дохранвам  с АМ. Но по телефонът винаги е откликвала. Ходя само за направление, профилактичен преглед или настинки. Ходим си за всичко останало на частно. Обаче направление за изследванията за яслата ми отказа, но всяко друго не е  Naughty Хубаво е според мен дечицата ти да са при един ЛЛ, пък ако случайно ти се наложи да търсиш по-специално лекарско мнение, съм сигурна, че няма да е точно това на ЛЛ  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 820
Калинов дава празни бележки на родителите, че децата са здрави...  Close  Twisted Evil

Не е оправдание работата - всеки родител, който мисли за детето си ще намери начин да го излекува и да не се влоши състоянието на детето му!

Общи условия

Активация на акаунт