при камък в бъбреците

  • 34 876
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 183
здравеите на вси4ки.Нова сам в този форум.Бих желала да ме посъветвате за билки които да помогнат за изхвърляне на камък от бъбрека.Ходихме на лекар и тои ни посъветва първо да опитаме с отвара от магданоз,да се пие много вода и топла бира.Моля,ако някои е преживял този проблем да сподели.Предварително благодаря

# 1
  • Мнения: 183
Моля ви,много сме притеснени от проблема ни.Ако някои има по големи познания с това нека ни пи6е.Предварително ви благодарим

# 2
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 213
И аз съм чувала от двама души, които са изхвърлили песъчинки с топла бира. Било много гадно.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=363804.0   

# 3
  • Мнения: 183
Искрено благодаря.Има и нови неща,за които не сме пробвали.Успех и всичко добро.

# 4
  • Мнения: 613
Олчи - знам, че хич не вие до смях, но ....
В Пирогов съм с камъни в бъбреците. Докторът:
- Пий топла бира, ама много.
Аз:
-Много топла, ли?
Отговор:
-Не, много бира.
Лошото е , че всъщност по помага, "живата" бира, ама такава вече няма. В аптеките има чай за такива случаи и също помага отвара от семки на пъпеш.  Има и билкови хапчета Цистон и Роватинеск, които спомагат за изхвърляне на камъните. Успех! Знам го какво е , много е гадно.
 
 

# 5
  • Мнения: 4
Топлата бира помага гарантирано  Peace Но трябва да се изпие по-голямо количество, не една-две чаши.

# 6
  • Мнения: 613
Топлата бира помага гарантирано  Peace Но трябва да се изпие по-голямо количество, не една-две чаши.
Тъй де, топла бира , ама много Joy
Иначе темата е стара и вярвам, че камъните са изхвърлени. Ако не с бира и билки, то разбити.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Аз ще ви дам рецепта която за първи път пробвах на дъщеря ми която имаше 7мм камък и със криза такава че на системи я държаха в болницата.Замисляха да я оперират .Та така научих за тази рецепта и я направих пи я два дена и камъка изчезна никой не разбра къде и как.Но факта е факт ,лекарите се чудеха как се е разбил или е излезнал такъв голям камък .Само че те не знаеха какво дадох на дъщеря ми Mr. Green Mr. Green
От тогава винаги споделям тази рецепта на нуждаещите и винаги ефекта е поразяващ.
ЕТО Я ПРОСТИЧКАТА РЕЦЕПТА

 ПРИ КАМЪНИ В БЪБРЕЦИТЕ

Взема се грудката на растението ГУЛИЯ ето така изглежда


или още наричана ЗЕМНА ЯБЪЛКА
Настъргва се на ситно ренде.Сока от него се пие сутрин и вечер на гладно по една кафена чаша два три дни не повече. Камъните в бъбреците ги няма вече  .
ЛИЧНО ИЗПИТАНА РЕЦЕПТА!

# 8
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 213
ЗИЧЕ,  дали сокът от гулия изхвърля песъчинки и камъни в жлъчката? Мъжът ми ги има и понякога го боли доста силничко, но само се кръстим да не се разбутат, че хич не е за операция.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Котьо Тръмп ЗА ТОВА НЕ ЗНАМ newsm78 НО ТОВА НЕ Е НЕЩО КОЕТО ЩЕ МУ НАВРЕДИ МОЖЕ ДА ОПИТАТЕ.Дъщеря ми периодично всяка есен си пие два дни ако има наченки на камък да се изчисти  Peace

# 10
  • Мнения: 25
Зиче страхотно е това, което пишеш. Дано помага наистина!  Hug

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Зиче  Дано помага наистина!  Hug

със сигурност помага нали за това го споделям . PeaceПоне до сега на когото съм казвала за този лек всички са се отървали от ножа .Само в уретъра ако са камъните не можели да се разбият  Peace

# 12
  • Мнения: 3
Една моя приятелка имаше такъв проблем следната рецепта много и помогна: Смесват се 100 грама камшик, 100 грама плод шипка и 100 грама листа горска ягода. 3 супени лъжици от билковата смес вечерта се поставят в термос и се залива с 3 чаени чаши вряла вода. На сутринта се прецежда и се пие по 150 грама 4 пъти на ден 30 минути преди ядене.Дано да съм била полезна.

# 13
  • Мнения: 183
Много ви благодаря за мненията,които сте споделили.Да,изхвърли го/з-то темата е стара/,но то бяха билки,бира,отвара от магданос и какво ли още не.Така и не разбрахме от кое е била ползата и дали не го е изхвърлил от самосебе си.Така,че като се наложи ще пробваме с тази на Зиче.Само,ако кажеш и от къде да намерим грудката от растението Гулия или т.н. земна ябълка?Предварително благодаря!

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Във всяко село има това растение и на всеки пазар също.Само че есента само грудките стават през пролета трябва да си запазиш от есените грудки. Peace
Но дано не се налага повече .... аз това го писах за да помогна и на други които имат нужда, видях ,че е стара темата. Peace

Общи условия

Активация на акаунт