Зълва ми ревнува

  • 11 061
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Провинция
  • Мнения: 509
Чиста комплексарка, соред мен!
Вместо да се радва,че брат й и жена му се разбират добре и подържат огъня жив,наща тръгнала да се ежи...

# 76
  • Мнения: 13
Аз спрях да си вдигам телефона вече, когато свекърва ми или зълва ми звънят, няма смисъл да се оставям да ме провоцират.
Решила съм дори зълва ми да не я поздравявам, на свекърва ми едно здрвей ще кажа, от хорски срам.
И без това е без значение, защото ние до половин година ще сменяме държавата, така че е все тая след това.
Може и след години да ги видя.

# 77
  • Мнения: 22
Еми добре си го решила...успех в другата държава... Simple Smile

# 78
  • Мнения: 12 662
Интересно ми е дали мъжът има някакво мнение в цялата ситуация.

# 79
  • Мнения: 13
Интересно ми е дали мъжът има някакво мнение в цялата ситуация.
За промяна на адресната регистрация ли? Всички важни решения се взимат заедно. Аз не виждам начин да принудя човек да напусне страната си, без той да го иска.

# 80
  • Мнения: 2 457
И не на последно място, важното е че там ще научиш чужд език и като си дойдеш тук, поне ще имаш извинение за правоговорните грешки. Wink Шегувам се, симпатична си ми  bouquet

# 81
  • Мнения: 13
И не на последно място, важното е че там ще научиш чужд език и като си дойдеш тук, поне ще имаш извинение за правоговорните грешки. Wink Шегувам се, симпатична си ми  bouquet
За правоговорните грешки ли? Кога сме си говорили с теб? Wink

# 82
  • Мнения: 2 457
Не сме, но предполагам говориш така, както и пишеш. Едва ли казваш "провокират" а пък да пишеш "провоцират" Wink

# 83
  • Мнения: 12 662
Интересно ми е дали мъжът има някакво мнение в цялата ситуация.
За промяна на адресната регистрация ли? Всички важни решения се взимат заедно. Аз не виждам начин да принудя човек да напусне страната си, без той да го иска.

Нямах предвид точно адресната регистрация.  Оставам с впечатление, че ти решаваш всичко.
Да не говорим - свекърва ми е ненормална, зълва ми е луда, приятелите  - неблагодарни.
Ти си бяла и добра.

# 84
  • Мнения: 13
Не сме, но предполагам говориш така, както и пишеш. Едва ли казваш "провокират" а пък да пишеш "провоцират" Wink
ааа, това ли било, не е в мен грешката. Получава се така, защото не пиша директно в сайта с българската азбука, а пиша първо на латиница след това с криейтор конвертирам в кирилица.

# 85
  • Мнения: 13
Интересно ми е дали мъжът има някакво мнение в цялата ситуация.
За промяна на адресната регистрация ли? Всички важни решения се взимат заедно. Аз не виждам начин да принудя човек да напусне страната си, без той да го иска.

Нямах предвид точно адресната регистрация.  Оставам с впечатление, че ти решаваш всичко.
Да не говорим - свекърва ми е ненормална, зълва ми е луда, приятелите  - неблагодарни.
Ти си бяла и добра.
Ех, как обичате да съдите хората, ще трябва да внимавам какво пиша и какво споделям. Но все пак нали форума е за това, всеки да си споделя, каквото му тежи, да поиска съвет за нещо или да сподели опит.
За приятелите ми не помня да съм споделила. Споделих за една моя роднина, която след една услуга не ми се обади повече, толкова ли съм грешна, на вас не ви ли се е случвало нещо подобно?

Общи условия

Активация на акаунт