Ботокс укротява палавото носле

  • 3 324
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 84


Ревитализиращата терапия за лице вече е достъпна процедура и за българските пациенти.

Поставянето на ботокс и филъри за придобиване на младежко излъчване и зашеметяващ външен вид отдавна е тема номер едно сред жените в Западна Европа. Това е напълно достъпна манипулация, от която се възползват не само холивудските звезди.  В България подобен род процедури са все още недостъпни и митологизирани, а и често не се контролират от лекар, което от своя страна влошава качеството на желания ефект. Затова ние от Medical Dent поканихме водещ специалист по естетична медицина, който ще извършва така желаните разкрасяващи процедури от много жени,  на преференциални цени.

Д-р Ецио Коста е признат експерт и консултант по естетична медицина в Европа. Бил е лектор на много международни конференции и курсове. Автор е на десетки статии и книги за интеграцията на техники по естетична медицина и козметична стоматология в лечението на фациалната  естетика и усмивка.

Дентален център MedicalDent Ви предоставя уникалната възможност да се възползвате от експертните услуги на водещ специалист в областта на ревитализиращата терапия и естетичната медицина на преференциални цени.

За първи път в България подобен род процедури ще се извършат в дентален център и ние от Medical Dent сме изключително горди, че   може да предоставим на всички наши настоящи и бъдещи пациенти поставяне на ботокс и филъри от водещ европейки специалист и под строгото наблюдение за стерилност и качество, което предлага клиниката.

Защото вече не е достатъчно да имаш красива усмивка, но и красиво лице, с което да гледаш света със самочувствие и без страх към новите предизвикателства на модерното общество.

По време на гостуването си в Medical Dent на 8 и 9 октомври 2010г., д-р Ецио Коста ще поставя ботокс и филъри на тези от Вас, които си запазят час за посещение на телефон 02/963 07 37.

Повече информация за пациенти

Последна редакция: пн, 04 окт 2010, 10:31 от zaheto

# 1
  • Мнения: 1
 Приветствам идеята за това тези процедури да се извършват от професионалисти. Всички с ме чували за това, че се злоупотребява и те се извършват от най-различни хора, нямащи нищо общо с медицината. Все пак става въпрос за лицето на човек! Shocked
А иначе това да става в стоматологичен център си е супер новина! Дано това да стане предпочитано място пред, кварталния  салон!!! Hug Успех на денталния център със свежата идея! Дано се преборят с бръчките и кофти стандартите!

# 2
  • Мнения: 84
 newsm78 Аз обаче май нещо не можах да схвана какво точно представлява това "палаво носле". Да нямате предвид това, че на някои хора при определени мимики носа се килва надолу?!?!Хммм Thinking И какви други чудеса прави този ботокс Wink.
 Лично аз ботокс или филъри май не бих си сложила на този етап, но бих си направила един пилинг на лицето на преференциални цени, ако може...
 И забравих да кажа, че не спирате да ме изненадвате, Medical Dent, с вашите активности...вече се чудя какво ли ново ще измислите...Е, не искам да звуча заядливо...радвам се, че има такива като вас Hug  bouquet

# 3
  • Мнения: 84
newsm78 Аз обаче май нещо не можах да схвана какво точно представлява това "палаво носле". Да нямате предвид това, че на някои хора при определени мимики носа се килва надолу?!?!Хммм Thinking И какви други чудеса прави този ботокс Wink.
 Лично аз ботокс или филъри май не бих си сложила на този етап, но бих си направила един пилинг на лицето на преференциални цени, ако може...
 И забравих да кажа, че не спирате да ме изненадвате, Medical Dent, с вашите активности...вече се чудя какво ли ново ще измислите...Е, не искам да звуча заядливо...радвам се, че има такива като вас Hug  bouquet

Здравей Марла,

Правилно си разбрала за "палавото носле".  При гримаса - усмивка например, отива надолу. Това се коригира с ботокс. Любопитно е, че с него можем да коригираме и други проблеми. Например "бруксизъм" и "бруксомания" - скърцане и стискане на зъби нощем, както и гингивалната усмивка - т. нар. gummy smile, при която се вижда голяма част от венеца над горните предни зъби.

Поздрави,

Д-р Боряна Атанасова

# 4
  • Мнения: 814
До скоро бях много за подобни  корекции, но след като това лято видях обезобразеното лице на една девойка, която уж се беше доверила на една много добра специалистка взех да ставам доста скептична.Иначе е страхотно , че се развивате и в други насоки.

# 5
  • Мнения: 9 732
Д-р Атанасова - БЛАГОДАРЯ  bouquet

# 6
  • Мнения: 75
Записвам се и аз тук да ви следя разговора. Интересно ми е това за ботокса, ама може ли да кажете колко е трайна подобна процедура?

# 7
  • Мнения: 84
Записвам се и аз тук да ви следя разговора. Интересно ми е това за ботокса, ама може ли да кажете колко е трайна подобна процедура?

Здравейте,

На въпроса за трайността на ботокса - тя е между 4 и 6 месеца, като има значение къде точно е поставен. В мускули, при които натоварването е голямо, той се разгражда по-бързо.

Д-р Боряна Атанасова
 

Общи условия

Активация на акаунт