Нещо за подсилване на апетита?

  • 1 665
  • 19
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Кажете нещо ,което действа Магически на апетита. Моята принцеса ще умре от глад заради тези зъби.Вече стана цяла седмица да кара само на вода,а и на памперси не смогвам Mr. Green През час я преобувам.Да не говорим,че толкова отслабна,че лепките на пампата една върху друга мога да ги лепя без да я стягам Rolling Eyes-без майтам.
И някакви витаминки,но които да стават за около годинка.

# 1
  • Мнения: 1 089
Мултисаностол  newsm10

# 2
  • Мнения: 421
Мултисаностол и Перитол(противоалергично лекарство).

# 3
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 706
Подкрепям за Мултисаностола. Преди време купих Киди с лизин, за подсилване на апетита, но въобще не могат да се мерят с Мултисаностола. Давам го от 3 дена и вече виждам някакви проблясъци на желание за ядене. Миналата зима, когато беше колкото твоята мадамка за пръв път му взех и още тогава останах много доволна. Дава се сутрин 10-15 мин преди ядене. Т.е. на гладно.

# 4
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Подкрепям за Мултисаностола. Преди време купих Киди с лизин, за подсилване на апетита, но въобще не могат да се мерят с Мултисаностола. Давам го от 3 дена и вече виждам някакви проблясъци на желание за ядене. Миналата зима, когато беше колкото твоята мадамка за пръв път му взех и още тогава останах много доволна. Дава се сутрин 10-15 мин преди ядене. Т.е. на гладно.

А само сутрин ли се дава? Или преди всяко ядене?
И колко пари е? Тук проверих в две аптеки,но едната изобщо нямаше,а в другата-преди малко продали последния.
И докога се дава? Тоест като време една,две седмици...как?

# 5
  • Мнения: 1 629
Не мога да ти дам съвет, само искам да ти пожелая скорошно прояждане на малката бонбонка. Сега си споних, че лятото като бяхме в болница, Климент не яде цяла седмица, но пък тогава кърмех и кара така, само на мляко. Пробвала ли си  да и даваш адаптирано, ако не кърмиш вече, де?

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Може и Мултивитамол да и вземеш.Той е БГ варианта на Мултисаностола.Аз доколкото си спомням давах 2 пъти по 5 мл.сироп на ден-сутрин и вечер.
А Перитол за апетит не бих давала. Naughty  

# 7
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 706
Дава се еднократно за деня, само сутрин на гладно. Не е добре витамини да се дават следобед, защото имат възбуждащо действие. Веднъж се излъгах и дадох на обед и той не заспа следобеден сън  Laughing Можеш да дадеш цялото шише, докато го свършите, ако прецениш, че има нужда иначе пробвай за по седмица. Ние сега трябва да изпием цялото шише. Така каза докторката  Peace
Струва 8 и нещо.

# 8
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Почни да й даваш по една перла рибено масло на ден - действа безотказно. А в комбинация със саностола  newsm10

# 9
  • Мнения: 423
Аз бях решила да давам Апитонин (пчелно млечице) за апетит. Но моята госпожица освен, че не яде, и боледува често, за това сега давам имуностимулатор, а той като че ли оказа влияние и на апетита.

# 10
  • Мнения: 1 512
Покрай последната настинка и съпътстващото зъбоникнене моята шушка не ще да яде и купихме Леатон по съвет на педи-то. Аз се колебаех между Мултисаностол-а и Леатон-а, но се реших да изпробвам последния. Като го изпием, ще минем на Мултисаностол- не само заради апетита, а и за общо подсилване на организма през зимния сезон, включващ и ходене на ясла.
2 пъти дневно преди хранене по 5 мл. - това ни е дозата.

# 11
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Благодаря ви,момичета.
Утре се изстрелвам сутринта и купувам.
Дано ни помогне,че взе главоломно да отслабва. Sad

# 12
  • Мнения: 125
здравейте,дащери4ката ми е на 1г.и4м.Аз също и давам МУЛТИСАНОСТОЛ,по-5мл.2 седмици и след това 1 месец по4ивка. Embarassed Embarassed Embarassed

# 13
  • Мнения: X
Aз давах Мултисаностол 6 месеца, защото ни откриха желязодефицитна анемия, и заедно с Малтофера давах и тези витамини но, съвсем чесно казано, нямаше никаква разлика в апетита за тези 6 месеца всекиднедвно даване, или поне аз не усетих. Сега в момента временно пак давам и пак не го гони вълчи глад:(
 Незнам, дано при вас реши проблема.

# 14
  • Мнения: 5 103
Мултисаностол Peace

Общи условия

Активация на акаунт