ориенталски танци в Пловдив

  • 8 662
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Момичета има ли запалени по тези танци ?  Grinning
Една позната ми сподели че Октомври месец в Пловдив ще има откриване на зала за екзотични танци,аеробика,йога... и т.н.т -понеделник сряда петък събота.
Аз специално искам да се науча на ориенталските танци ,хем коригира стойката и хем извайва тялото  Sunglasses

# 1
  • Мнения: 35
къде по точно ???

# 2
  • Мнения: 19
Залата се намира на ул.Родопи 113 (втора пресечка от Военна болница по посока към Макдоналдс).

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Ооо, много хубаво. Дай още инфо, ако имаш. На мен ми е мечта да ги науча тези танци. Ходих преди около 3 години един месец и хич не напреднах, но още си ми е мечта, тъй че може да се навия да ходя.

# 4
  • Мнения: 19
за съжаление само това знам и го споделям с всички които се интересуват,но дамата ми обеща за пълна и точна информация преди откриването на клуба  Wink така че веднага ще постна  Grinning

# 5
  • Мнения: 75
Здравейте момичета!
Казвам се Надежда Стойкова и съм преподавател по ориенталски танци и класически балет.
Съвсем скоро предстои откриване на "Старс данс център" в Пловдив, къде ще танцуваме ориенталски и народни танци, а също така дечицата ще правят първите стъпки в класическия танц.
Залата е абсолютно нова, на етапа приключване сме. Намира се на ул. Родопи,113, близо до Военна болница.
Планирам отварянето към края на месеца.
Подробна информация ще има съвсем скоро
Още малко търпение  Hug

Последна редакция: ср, 20 окт 2010, 23:39 от ЗлаВещица

# 6
# 7
  • Мнения: 0
Здравейте  и от мен!

Повече от една година танцувам в ориенталски танци в школа за танци "Пантера".
Преподавателката е много добра. Тя е класическа балерина, която се занимава с ориенталски танци повече от три години и се учи при най-добрите арабски учители.
Ще дам линк към сайта за повече информация.
В допълнение ще кажа че вече имам лента "MISS BELLY DANCE" за любимка на публиката на конкурс за любители, който те провеждат.
Научих се бързо. Танците ме разтоварват от стреса, оформят тялото. Мога да кажа че без никакви усилия свалих 5кг. и стойката на тялото ми се промени и движенията също.
Мога да дам много още информация ако имате нужда. Аз вече ще ставам майка и по рядко ходя на уроци, но все още ходя. И мога да се похваля че раста само на коремче.  Grinning

Поздрави!

Школата се намира в РИЛОН център на сточна гара на 8ет. Тук има информация за всичко:
http://www.panterashow.com/index.php?lang=1&prm=ballet

# 8
  • Мнения: 75
anichka_pl, честита бременост! Радвам се,че толкова харесваш ориенталски танци,но от сърце те препоръчвам много да внимаваш с движения на ханша,като кръгове, осмици, вълни и различни вибрации, особенно ако си в първия или третия триместър.  Peace

# 9
  • Мнения: 0
 Grinning
Вече съм в края на втория. Разбира се внимавам. Движенията ми не са като преди. Ама се разтоварвам с танци и приятна компания.
Горещо го препоръчвам на всички.

# 10
  • Мнения: 0
Здравейте,
аз живея точно до въпросният dance centur на улица Родопи и много се зардвах , че откриват такова място до моето жилище.Искам малко по- подробна информация за центъра и възрастовите ограничения за групите , които ще се сформират.Тренирала съм 10 години класически балет и сега много искам да мога да посещавам такова място , за да поддържам формата си с упражнения и танци.Липсва ми магията на залата , а за хора , които обичат да танцуват това е идеалното място за релаксация.Ще има ли групи за възрастни.Аз съм на 25  и до момента съм намирала само школи за салса или аеробика ,в които се  сформират групи за хора на тази възраст , но не и за класически балет.   

# 11
  • Мнения: 96
Запис,да следя за народните танци  Peace

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Запис да следя за белиденса
С дъщеря ми ходихме по миналата зима при  Мария от коматево , залата беше до училище Яворов , но после и взеха залата -щяхме да се местим някъде и ....... загубихме дирите -от тогава си търсим къде другаде да ходим на белиденс   Praynig дано стане залата скоро , че нямаме търпение

# 13
  • Мнения: 0
А защо не пробвате в "Пантера"?
В момента уроците по BELLY DANCE са за възрастни. Има момичета от 16г. до 40г.
 Simple Smile

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 14 008
Ще помоля да се съобразявате с правилата за реклама. При желание за такава - има линк с кого трябва да се свържете.

Общи условия

Активация на акаунт