Изцепки на мъжете относно децата... – 3

  • 176 448
  • 662
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 382
Тема 1 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=249044
Тема 2 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=339551.0

Добре дошли в новата тема!

welcome

Последна редакция: сб, 12 апр 2014, 09:50 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 19
Приятелят ми - не сме женени още - каза, че ще ходим на гости на негови близки с малко дете. Питам аз колко е голямо детето, отговаря ми се, че е почти на 2 и аз взимам смело едни играчки за подрък. Отиваме и какво да видя - детето на 7 месеца!!! Embarassed Изглеждало му било по-голямо в количката....

# 2
  • Мнения: 3 695
Изглеждало му било по-голямо в количката....
Joy много точна преценка има  Joy

# 3
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Приготвям си аз багажа за болницата, съответно отделям и нещата, които ще ползвам вкъщи, а междувременно съпругът ми се прибира и вижда на бара кутийка Flutter Взима я и започва с недоумение да я разглежда... newsm78 По едно време се обръща и ме пита ухилен newsm47  - "Мило, ....ама ти си приготвила бибероните на бебко вече, не е ли рано?"  При, което аз  smile3555 newsm62 и му обяснявам- " Скъпи, това са силиконови зърна за гърди"  hahaha Та, после се наложи разясняване за функцията им, но почти беше уцелил значението, макар и без информация  Представям си как са изглеждали през неговите очи Mr. Green  Crazy

# 4
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Ще следя с интерес, пък и от време на време ще се разписвам със смешните изцепки  Wink

# 5
  • Мнения: 753
Не е от наш тати, но онзи ден чух горда майка да споделя: "Таткото се е заел да я научи да ходи!" и до месец трябвало да е успял Simple Smile
А друга се обажда от съседна маса - "Моят пък каза, че за две седмици ще е готов само да му оставя детето в негови ръце!"

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 052
Скорошна случка с татко на дете от градината на дъщеря ми. Отивам да я взема и съм с количката само с малкото бебе, а той не разбрал, че има още едно ме пита :"Айде, малкия  няма ли да ходи вече?"  Joy Отговорих му:"да, след около година някъде"  Joy Joy

# 7
  • Мнения: 52
И аз тука да следя. В момента чета старата тема и си се хиля сама. Дано мъжо се забави още малко, че иначе ще ме изгони да готвя.  Laughing Той още няма изцепки, информира се човека, но винаги има първи път.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Прясна изцепка отпреди малко. Мойте младежи, които 2,5 год заспиваха сами, напоследък се научиха да заспиват с приказка. Няма лошо. Преди малко влизаме да се приспиваме, причитам две приказки на полуотворена врата, баща им слуша от хола. Като излизам казва следното: "Ти по-добре вместо приказки им чети учебници за 1-2 клас, да свикват, че те вече както ги взимат в училище рано, току виж догодина ги взели."  ooooh!

# 9
  • Мнения: 81
Хахахаха! Много свежа тема! Simple Smile
Ние още хич нямаме опит, че дори не сме се родили, ама се сетих една изцепка  Joy
Умилквам му се аз една вечер, ама вече съм с големия корем, който почти постоянно шава, когато сме легнали и сме двамата. Той поддава, обаче дребното дава един добър шут отвътре и бъдещият татко се сепва и се дръпва. Усмихвам му се и се присламчвам пак. А той вади сащисан поглед: "Ама, ти си луда! На виж как разбира! После какво искаш - да се будим, претрепани от червена бухалка, а дребното да се хили, доволно от отмъщението?!"
Е, тогава паднах от смях! Той беше сериозен!  Joy hahaha

# 10
  • Мнения: 52
Тази сутрин се събудих с просветление... Бях забравила за тази случка:
Водят ме преносила, вече 7ми ден карам в болницата. Мъжо пристига и аз викам "Айде, вкъщи да си взема още дрехи, да оставя старите и т.н." Прибираме се ние, минах през банята и викам "Секс ще правим, пък дано бебо излезе днес..." Той милия като пребледня, 3 пъти смени цвета и ми  казва "Ама, как така секс, ако спукаме нещо и родиш тука?" Обяснявам аз за спермата и окситоцина и, че в положението, в което се намирам, даже се препоръчва... "Не, не, ако ти изтекат водите не мога да стигна толкова бързо до болницата!" Той милия си мислел, че като изтекат водите има, няма 5 мин и бебето излиза...  hahaha Ех, да беше прав...

# 11
  • Мнения: 12
Много хубава тема,направо се пукнах от смях
Да запиша и аз нашия кандидат татко.
Наскоро бяхме на ФМ и доки ни обяснява,че малкия расте големичък и главичката ни е по голямка.При кое тати с много сериозен тон казва на доки .Не знам как ще го раждам това бебе ooooh!
Доки етакива очи  Shocked и прихна да се смее hahaha

# 12
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 471
Да се запиша с прясна изцепка на таткото LaughingЦвети е с отит и татко и остана да я гледа. Пиша аз подробни инструкции-кое лекарство в колко часа и т.н. Две лекарства трябваше да се вземат преди обяда и след обяд като между всеки препарат трябва да има интервал от около 30 минути. Татко и ги давал цял ден през 30 минути ooooh!
За сметка на това обаче капки за уши(написала съм чинно: "...капки в ушенцето преди да спи и като стане от следобеден сън") не и капал хич...защото не била спала Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 81
Да се запиша с прясна изцепка на таткото LaughingЦвети е с отит и татко и остана да я гледа. Пиша аз подробни инструкции-кое лекарство в колко часа и т.н. Две лекарства трябваше да се вземат преди обяда и след обяд като между всеки препарат трябва да има интервал от около 30 минути. Татко и ги давал цял ден през 30 минути ooooh!
За сметка на това обаче капки за уши(написала съм чинно: "...капки в ушенцето преди да спи и като стане от следобеден сън") не и капал хич...защото не била спала Joy Joy Joy
Муахаха! Това като (малко спам - извинявам се - няма повече!) - сестра ми за първи ден на училище, мама й е дала парички за закуска. Вземаме я на обед - умряла от глад. Питаме я какво си купи, тя изброява всички видове дъвки. Питаме "А закуска?" - "Ми не останаха парички!"   Joy

# 14
  • София
  • Мнения: 222
Сладурана, дъвките са много по-важни от някаква закуска Simple Smile
Ние чакаме второ бебе след едно момиченце, аз много искам пак момиченце, таткото - момченце. Ходихме на ранна ФМ и лекарят каза, че вижда зачатъци на женски полови органи. Таткото много разочарован оттогава досега като се приближи до корема обяснява на бебето, че трябва да му порасне пишле  Rolling Eyes Ще му се на човека Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт