Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 септ. 2010, 16:03 ч.

козметика ЛА РОШ

• 5 117
  • 24
  •   1
Отговори
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
момичета какви са ви наблюден ли стеията за ЛА РОШ доволни

# 1
Аз скоро ползвах мостра на един крем,просто уникален.Изчаквам да ми свърши сегашния крем за лице и следващия определено ще е този:
http://www.larocheposay.de/produkte/Unsere-Produkte/Gesicht/Basi … IT-UV-SCHUTZ.html
Много хубава тема си започнала,ще ми е интересно да науча повече и за другите им продукти.

# 2
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
то това кремче много хубаво в смисъл че става и за околоочния контур по принцип моята кожа е нормална пак трябва да разгледам каталога и да се спра на нещо по принцип търся и нещо добро за очния контур на 34съм нямам бръчки около очите но трябва да си намеря нещо хубаво смятам че продуктите са им добри но не е лошо да чуя и други мнения

# 3
  • София
Мен в тези кремове ме притесняват парабените, а не са и много евтини  Rolling Eyes METHYLPARABEN • ETHYLPARABEN • PROPYLPARABEN • BUTYLPARABEN • ISOBUTYLPARABEN •

# 4
  • Sofia
  Харесвам тази козметика.  Peace

# 5
От един техен крем за околоочния контур, щях да ослепея  ooooh!

# 6
Има подобна тема, само че за серията им за мазна и проблемна кожа Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=422381.0

# 7
Много съм доволна особено от едно кремче Ефаклар Дуо.Със сигурност ще повторя Hug

# 8
Харесвам Ефаклар К, но мисля, че, ако кожата ми беше изцяло мазна, а не комбинирана щеше да ми е по-добре с този крем Peace

# 9
Здравейте,
имам впечатления от фон дьо тена на Ла Рош - много е хубав Grinning, но сега си търся крем пак на Ла Рош и не зная какъв да си купя - с нормална към суха кожа съм, ще се радвам ако някой има впечатления и сподели.

# 10
  • Sofia
но сега си търся крем пак на Ла Рош и не зная какъв да си купя - с нормална към суха кожа съм, ще се радвам ако някой има впечатления и сподели.
    Хидрафаз XL  Peace

# 11
но сега си търся крем пак на Ла Рош и не зная какъв да си купя - с нормална към суха кожа съм, ще се радвам ако някой има впечатления и сподели.
    Хидрафаз XL  Peace

много добър крем   bouquet

# 12
  • София
Хресвам Хидрафаз Лежер, Мицеларната вода, фон дьо тена, термалната вода. Ефаклар К е ОК, ама нищо особенно, нито матира много нито нищо, лек е.  Не ми допадна кремът за очи Хидрафаз. (за протокола, кожата ми е смесена, склонна към дехидратация и акне  hahaha).  Peace

# 13
И аз имам фон дьо тена - страхотен, най-хубавия от всички до сега. В момента ползвам едно хидратиращо кремче, което също е много добро. До тук това - бих пробвала с още продукти.  Peace

# 14
Дайте ,по-вече инфо за ФДТ-на. Покривност, има ли някакъв сатенен ефект, има ли разнообразие от цветове Hug

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт