"Системата минус 60" - Тема №14

  • 31 711
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Писах, че един кантар за 80-90 лева е добра инвестиция, вместо 3 по 30 лв. Все пак, не става дума за някаква канска сума пари, а за нещо, което е с някаква разумна стойност, за добре вложени пари.
Имаш ли на представа, че за някои хора 90лв. са пари с които могат да се купят много по-належащи неща?
Мисля, че тук не е мястото да се коментират финансовите възможности!

Не, хич нямам представа, аз падам от Марс!
Като препоръчах на Бебок да си вземе по-добър кантар, не съм знаела за финансовото й положение - препоръчах й го, за да й свърши работа, а не да й натривам носа с тия така дъвкани 90 лева!
И ако някой е коментирал финансови възможности в тая тема, то това не съм аз! Нито пък дори би ми хрумнала подобна комплексарщина. Съвсем не смятам, че кантарът, който си купих за 90 лв. и ползвам от 3 години, е парадиране с пари - смешно и жалко е подобно твърдение!  Shocked
Уф, аман вече, обирам си чукалата оттук!  ooooh!

Последна редакция: пн, 27 сеп 2010, 07:22 от Анонимен

# 46
  • Мнения: 0
Ама стига вече!Искам да чета как правилно да прилагам Системата,а не за пари!В къщи достатъчно си говорим за пари.Аз съм от тези дето ги нямат,защото стандартът в града ни е такъв,и кво?Да мра ли?Кантара от 10 и от 110лв. няма значение за волята ми да отслабвам.
Престанете вече с тази тема,мола ви! #2gunfire
Лека и системна вечер на всички  Hug Hug Hug
р.р.Жаси,да не си мръднала от тук,аз с кого ще се състезавам?

# 47
  • Мнения: 659
Нека да охладим страстите,момичета,моля ви  #Crazy
За един следобед 4 стр. изписахме,това не е било досега,но поне да беше нещо хубаво,весело или полезно!А то-само дразги и спорове!
С кантар или без,хубав или лошмотслабваме ние,а не той,и от него не зависи нищо!

# 48
  • София
  • Мнения: 1 635
Тема на дисертация: "Кантарът - гей или най-добър приятел на системката" Crazy

# 49
  • Мнения: 11 818
Хайде и аз в новата темичка, Бебоче, мерси, добре, че се грижиш! Hug Имахме гости днес, но даже и червено винце не ми се пиеше, на водичка ми беше добре, грижех се за масата, децата и не усетих глад.. Но за утре колко вкусотии имам за опитване.. Crazy

Миме, успех! Hug
iagoda и фамилия, много се радвам за вас!! Hug
Каш, оризовките със сусама, не стават! Има различни по био магазините, а по останалите масово са подходящи на Ham-let (унгарски правоъгълни), Racio(чешки правоъгълни), Pop Rice (бълграски кръгли), Izzi (български кръгли)
Мъня, много х 3 системни дни пожелавам и много минуси!
Алиена, дано пазарът е бил успешен!
Evita, аз мисля, че не би било чак такъв проблем да се смесват меса, по-скоро това важи за месо с риба, риба с яйца..
Трън в очите, и аз често като имам някакъв плюс си казвам, че е от кърмата. Wink Чудя се като спра да кърмя как ли ще се отрази, но засега нямам намерение.
Теменуга, надявам се, че бъбреците са те поотпуснали! Hug
Джил, завидях ти за октопода.. ама заслужила си! Hug
Дивко, аз за среща чакам да се организирате и ще реагирам според зависи, че съм с плаваща програма. Иначе съм за уикендска, че ще ми е по-спокойно и ще можем да се видим по-добре, тогава мога без децата, а сега ще съм задължително с поне 1 брой.
маик, да се видим на системна среща, на друга като не можем!  Heart Eyes

З. Няколко парчета шоколадов кекс с банани, зелени маслини, овесени ядки със сирене и масло (остатък от закуската на децата); грозде
О. Печени кюфтета с доматен сос, салата от краставици, домати, сушени домати
В. Ябълка (залисах се в приготвлението за гостите и останах само с нея)

Лека нощ! Дано утре има многоооо минуси и усмивки, без значение на какъв кантар!

# 50
  • Мнения: 0
Сиси,благодаря за загрижеността!  Hug Ами поотпусна ме,но няма да се отчитам,защото водата я задържам.Изглеждам като плондер в момента и от любопитство се качих на кантара-78,200  #Crazy
Но се надявам да поизчистя бъбреците от баластрата,че си я събирам Laughing

# 51
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
С царевицата трябва да се внимава и за количеството - не повече от една чаша седмично. Нещо, с което аз посмъртно не мога да се справя. Ама, това да ми е кусура.

о. пълнозърнеста филия с кашкавал (късно закусвах с един течен шоколад)
в. салата домат, краставица и печена чушка

А за месото във вечерята, аз го разбирам да не се смесват месо и яйце твърде много, за да не му стане лошо на човек. Иначе не виждам лошо да се смесят различни видове меса.

         Къде го прочете това за царевицата, и преди някой го беше казал, но аз сякаш такова ограничение не съм срещала. Не че ръбам царевица всеки ден....  Grinning

# 52
  • Мнения: 54
По препоръки от вас и аз се сдобих с извара Олимпус - много е хубава наистина и си взех и оризовки с чубрица. От утре съм сериозна с вас заредила съм се за командировката, че утре заминавам

# 53
  • Мнения: 3 453
   Добро утро Hug Недейте така момичета, Жасмин не спирай да пишеш де, просто във форума е така. Кажеш едно, излезе друго..разбере се трето. Аз затова спрях да пиша в една друга тема. Просто понякога се получават недоразумения като се пише.

 По въпроса с кантарите, хайде нека се спре дискусията, явно не води до нищо добро. Кой на какъвто иска да се мери.Не се палете повече, имаме да си говорим и по-приятни неща. Аз например не ща да се меря всеки ден. Моят е на 2г, 30лв струваше..мери до 100гр, но не помни нищо.Доволна съм много, явно е верен защото у майка ми е по-скъп и ме мери пак толкова до същите грамове дори.

 Сиси, за оризовките така се бях надъхала да си ги нося в офиса..замислих се и аз снощи за сусама, ама той е само 0.2% и май ще ги пробвам за вечеря. Следващият път ще взема на Иззи дета Жасмин ги показа. Ще потърся и от другите дето ти препоръча.

 Аз не съм се мерила , та днес няма да се отчитам. МЦ привършва, но след него веднага се подувам че ми е овуто. Вчера си мерих костюмите и роклите от най-слабия ми период, демек 4 кила по-малко от сега , някой от тях ми стоят добре и сега. Остават ми тези от Диката, на ханша и корема повечето закопчавам, но не стоят така както трябва точно в тая област иначе другаде са ми както преди. Там са пред пръсване Mr. Green важното е че има и такива дето ми заспаха.
 
 План за днес още нямам за менюто, направо довечера ще го отчета. Има доста неща за дояждане.

 Хайде, много минусов ден днес! Може пък и да се премеря и аз, знам ли..още спя обаче.

# 54
  • Мнения: 37
цоп в новата темичка. Не съм видяла какво сте ми отговорили в старата още.
Искам да пожелая добро утро и да ви сервирам кафе



и закуска



ако не се лъжа днес трябва да се отчетат постижения..
След цяла седмица колебания съм +300гр.

Чудя се - за обяд печени картофи със сирене системно ли е?

Добро утро Кашарел!

На всички желая хубав ден с много минуси!

# 55
  • Мнения: 2 310
Добро утро.
Какви са тия караници тука,а?
map_n , това не е коментиране на финансовите възможности. Жасмин просто ми препоръча кантар. Някъде да си видяла да пише да си взема задължително??? Аз сама изкоментирах за финансовата възможност. Всеки сам си решава на какъв кантар ще се тегли. Аз казах, че за сега  нямам възможност за нов. Кой как е разбрал думите ми негова си работа.
Жаси никъде няма да ходиш. Нали сме на състезание Wink
Ако още някй зачекне темата за кантара ще ви пусна една анкета да ви видя тогава какъв кантар и за какви пари бихте си купили Stop
За царевицата - аз бях казала 1 чаша седмично. Мисля, че го бях чела някъде ама неможах да го намеря, така че явно няма ограничения относно количеството Peace
Моя гей днес рече и отсече - твърдо 76. Само трябва да погледна табличката колко минус да си пиша Joy
План за днес
З: сухар с пастет, половин резен мортадела, маслини, сухар със ссладко от боровинки
О: салата домати, лозори сърми с кисело мляко
В: или зелен боб, или чушка със сирене и доматен сок (Жани снощи ме заради, а и тати вчера ми донесе една кофа домашни домати Mr. Green)

# 56
  • Мнения: 3 453
  Премерих се , нищо няма..поне не е плюс както очаквах като съм в ову Laughing незнам за вас , но аз като ям гювече задържам много вода и ме гори да пия ли пия, ще взема да не правя вече..направо ми е гадно после.

el_ena, мерси за кафето и закуската Peace

Бебок, радвам се че си тук и системна, все така да си Hug

# 57
  • Мнения: 203
Добро утро момичета  Peace
Хайде и аз да се запиша  Party
Незнам кой-как сваля и какво яде,ама аз май този месец нещо съм се поотпуснала.Не свалям, но и не качвам ,а само задържам  Embarassed.Може би ако се бях постарала повечко щеше да има малко по-голям минус от -0,900 /който свалих още в началото на месеца/ Mr. Green.Ами това е -казах си го без бой...но ще се поправя обещавам  Peace.
Айде лека и системна на всички  Hug

# 58
  • Мнения: 2 310
Клеми, едва ли си се отпуснала. При някои задържането идва по-рано отколкото са очаквали. Карай си системно и кантара ще мръдне, а докато той не мърда мери обиколки, защото може кантара да не мърда, но обиколкоте намалят Peace
И заради поредния разразил се спор, Жасмин няма да пише в темата. Доскоро се радвах, че нашата тема е най-позитивна и най-весела, сега май вече не е така. Дано не стане така да се сравняваме с момичетата от една друга тема тук във форума Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 0
 Flutter здравейте и от мен !Нова съм и с удоволствие се присъединявам към вас!Дано всички заедно успеем да постигнем желаното тегло Grinning лично аз опитвам от доста време но все без успех newsm78 и това май защото не съм достатъчно сериозна Sad    поздрави и успешна седмица

Общи условия

Активация на акаунт