ЮЛСКОТО дете е вече голямо - за детска градина става рано!

  • 18 924
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 414
На работа съм,децата в къщи с баща си,не са готови микробиолгиите.
От понеделник ще е.
Веси много се радвам Hug
Боряна,кой ти каза че си хрисима? Heart Eyes
Вики мажеш ли с хомеопатчното?Много е добро,порежи се и пробвай Joy яд ме е че оплеска диетата направо няма да ти говоря

# 31
  • Мнения: 43
Момичета, някой чувал ли е Рокси?! Нещо съм я размислила тези дни.  Дано са добре всички  Praynig

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 1 230
рокси е на линия от време на време във фейсбук, явно не и се пише тук  Rolling Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 3 524
привет замалко че да не виз изтърва края отново
мернах за болни, аман, дано се разминава леко всичко
довечера и аз съм на род. среща за коки, 1та е ама нещо се забавиха, да видим какво ще стане.
веси, много хубава новина, скоро да се похвалиш и скоро да се чуем (вчера тел ми беше в ицо, затова не сме се чули ама ще се чуем Simple Smile )
поздрави на всички и до скоро пак сигурно като ме пратят пак в командировка  Laughing Sunglasses

# 34
  • Мнения: 1 751
Моето дете сутринта пак ме изненада. Казвам му "Днес няма да си на детска", а той супер учудено ме пита "ама защо". Отговорих му "ще си почиваш" и той смотолеви нещо "добре"...след малко му казвам "искаш ли на детска", той ми каза "да", мирно и кротко отидохме натам, очаквах до последно мрънкане, но той си влезе съвсем спокойно, даже не се сети да ме цунка...и аз забравих, защото бях в шок. Та за себе си стигнах до извода, че нежеланието му да ходи на детска идва от задължителността

Галена, не е майката на Моника помощник-възпитателката, друга е, пак е млада, но малко странна. Впрочем Кая споделяла ли ти е, че са ти звънели през деня. Никола на няколко пъти и разбрах, че госпожата "води" някакви разговори с нас, като се разстроили децата и им казва нещо от рода "мама каза,че като си свърши работата идва да те вземе". Чудно ми е как не е поискал да говори с мен, глупаче  Laughing

Веси  Hug Hug Hug

Ние събрахме 80 лв - 32 за играчки, останалото за консумативи и разни други. Играчките са купени, консумативите също. Нашата учителка ползва един учебни материали на издателство Изкуство "Аз съм в детската градина", надявам се да са им интересни на децата

# 35
  • Мнения: 384
Марти,имала съм  много такива моменти с Надина и градината.Точно го описваш и аз така после с количката пак се влача на там,а съм се предала да я оставя преди това.Но тя е такава натура,изкарва навън всичко,тя вика,крещи,сърди се,а Никола се примирява и преглъща.Тя ме вбесява,а той ме подтиска с тва държание,но различни хора.
Веси,супер!Айде успех!  Hug

# 36
  • Мнения: 766
..............(вчера тел ми беше в ицо, затова не сме се чули ама ще се чуем Simple Smile )
........................
hahaha Joy
Развесели ме с тази формулировка на  израчението
 Hug Hug Hug

# 37
  • Мнения: 329
привет
Ува  Hug
Веси , успех  Peace Party
Ние утре сме на родителска , утре взимам и резултатите на Еви. В петък може би ще я пусна на градина Grinning
Днес ходихме до Джъмбо и й взех една глава на Барби ,да й прави прически ,че останах без коса.Резултата е -огра с куклата 25 мин и после идва с куфарчето си с фиби и ми вика:"мамо, твой ред е" Laughing
Много ми се ходеше на концерта , но мъжа ми от вчера е със схванат врат ( днес е по добре де) и едва ли ще му се ходи на това влажно време  Rolling Eyes
Ева май всичко яде, освен разни кремообразни и кисело мляко.

# 38
  • София
  • Мнения: 3 414
 Докато чаках баща ми днес в колата една циганка се опита да ми гледа/нали няма с кой да си приказвам/ каза "до нова година ще се омъжиш а догодина ще имащ първо момиче,после момче"   Вика имаш магия-Аз и казвам "знам" Разваляй и тя почна там нейните,накрая вика дай 60 лв и ще ти дам билки,казвам нямам свали на 30 аз казвам нямам и тя иди изтегли от АВТОМАТА,казвам нямам карта,Било ми деня за разваляне на магии днес.Преди това ми каза че имаме в рода Гошо,за късмет в нашия няма,АААА тогава Иванка викам е тука позна сестро.Забавлявах се 30 мин с нея.Мъж ми после ми се скара знаешли как може да ти дръпне чантата да излезнат още от нейните,то бяха там ама аз в колата заключена и чантата  държа и преместих от другата срана.
Та да знаете ще давам деца и мъже под наем вече щом за НГ ще имам още идин комплект

# 39
  • Мнения: 616
Иве ти ме разбиваш . Joy
Да ви се похваля днес ми донесоха купичките на маги фикс много са сладурски

# 40
  • Мнения: 1 098
Иве, всички ми казват, че съм добра Mr. Green
Марти, а ти днес защо реши да не го пускаш?
Днес прерових всички бебешки дрехи, за да преценя какво ми трябва и какво не.
Веси, супер много се радвам, че сте се решили. Чакаме скоро добрата новина Hug

# 41
  • Мнения: 384
Аз съм в шопинг абсистенция.  Sad
От две седмици не съм пазарувала близо и невиждам скоро да имам възможност.А Бубе само като споменаваш за бебешки шопинг и лигите ми текат,само за тва ми идва да съм бременна но приключих твърдо с това,ще се съсредоточа върху мене.Харесала съм си две чанти,ботушки,ох.
Иве,голяма си скица!Е Нова година къде е!  Joy На моменти много ми се иска да ида на врачка или д аси направя хороскоп но на последната права и вече не ми стиска.Много съм податлива на внушения и си втълпявам какво ли не.
Ува,бързо възтановяване!

# 42
  • sf
  • Мнения: 10 130
Ох,малко си починах от Вичо, ходих на работа  Joy
После го хванах малко на интелектуални игри с един Моливко останал от кака му. Добре се справи за мое учудване,обаче много бързо му писна и отиде сам да си играе, не смее да ме закача, да не почна пак с ученето  hahaha
 Иве, голям смях  Joy не ме бий за диетата, не съм се отказала, само малко клинча.
Взехме вчера капки и крем дето ми каза, капки слагах през превъзката, довечера ще промивам и пак ще сложа. Инак колко често да слагам през деня? А дали има вероятност да се изпусне момента за сваляне на конци или няма опасност да зарастнат в раната  Thinking много тъпо прозвуча
Ох,много ми се ходи на среща. Ще се пробвам другата седмица поне за обедно кафе ,а

# 43
  • Мнения: 384
Вики само да са здрави аз съм на линия!  Peace Тя нали и Ивето ще ги пуска от другата седмица до обяд.

# 44
  • София
  • Мнения: 3 414
Вики сутрин обед и вечер,ако ще включваш крема той вечер.Незнам за конците,не ми звучи глупаво.За среща незнам дали ще се класирам,ще кажа след първия ден
Велина кой искаше от теб тези за сън от самолета,май Кати,има в джъмбо 2 лв са.
Ние бяхме да купувам долнища,скрили малките ранички/за градината/

Последна редакция: ср, 29 сеп 2010, 20:30 от Ива&СиЕ

Общи условия

Активация на акаунт