Колко струват купоните за детска кухня във вашия град?

  • 3 050
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
При нас в Правец супа и второ струва до левче - супата 20-30 ст., а второто към 50-60 ст. Десерт обаче не дават.

# 16
  • Мнения: 5 299
Аз съм от Русе - бях се записала на кухня миналия месец и платих 7 лв за половин месец(супа, пюре и десерт)

# 17
  • Мнения: 218
При нас в Бургас струват 0,96 лв/бр. и досега не са ги променяли /имам в предвид откакто сме записани на кухня - от м. април 2005г/
само да доуточня: става въпрос за общинската детска кухня и че в тази цена са включени супа  /200гр./, ядене /300гр./ и десерт /300гр./, като между впрочем готвят много добре и храната е разнообразна и с изключение на понеделни през останалите дни от седмицата и супата и яденето са с месо.

# 18
  • Мнения: 423
В Стара Загора за нашата възраст купоните (21 на бр.) струват 13 лв., което прави по 0,62 лв/бр. Това включва супа, ястие и десерт.
За по-малките - струват 8 лв. 

# 19
  • Мнения: 1 427
В Ямбол са по 0.70 лв.единия.За седмица плащам 3.50-супа,основно и десерт.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 701
При нас е 50ст. и е супа,основно и десерт,а и храната е добра!

1.60лв. си е сериозна сума за млечна кухня!

# 21
  • Мнения: 112
В Шумен за по-мъничките е 0.50 ст., което включва зеленчуково пюре и кремче, а за по-големите групи от ІІ до ІV е по 0.80 ст. и са три - супа, месно-зеленчуково пюре и десерт. Всеки ден дават месо, а в понеделник почти винаги е риба.Мисля така си беше newsm78 Blush

# 22
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Е не, във Варна вече се оляха, честно!  Shocked

Добре че вече сме на ясла и не ползваме кухнята (преди ползвахме).

# 23
  • Мнения: 2 672
За Пловдив - 50 ст. - супа, основно , десерт по 200 гр.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Преди година бяха 6 лева за 5 дена.А сега драстично вдигнаха цената на * и нещо за 5 дни и 9.6 за 7 дена. ooooh!

# 25
  • Мнения: 1 809
София -държавна дет.кухня 0.85лв за купонче на ден.
Включва 190гр супа 200гр основно(като понякога е леща  Shocked) и 200гр десерт
Поне хубаво готвят  Wink
Варна за най-багаташкия град ли го имат,егати  Money

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Варна за най-багаташкия град ли го имат,егати  Money

Явно, щом вече и цената на  кв.метър  на жилища е надминал тези в София... Twisted Evil

# 27
  • София
  • Мнения: 2 623
В Сряда платих за пръв път и за 1 месец е 17.00 лв + 18.00 лв разнос /много е далече кухнята и ще я носят до нас. Включва супа, основно ястие и десерт всичко в най-малките бурканчета. Една приятелка - съфорумка ми каза, че в кухня в кв. Изток яденето било по 300 гр. /бурканчета от лютеница/, което си е доста.
Мен пък друго ме дразни - първо искаха ми 30 бурканчета и 60 нови капачки, а после дават на майките раждясали капачки. За какво са им толкова много идея нямам.
Второ - нося ги аз онзи ден, дрънкам като консервена кутия из София, а за целта трябва да са измити, да няма и точица лепило и забележете ПОДСУШЕНИ. давам ги в кухнята, казват ми МЕРСИ като преди това старателно провериха всичко дали пък не съм ги излъгала с някоя капачка или бурканче. Аз чакам да ме питат за име или да отметнат някъде - няма такова нещо. Възмутена им казвам, че в един случай могат след време да ми кажат, че нищо не съм им носила или другия вариянт - можех нищо да не занеса и на никой нямаше да му направи впечатление. Отговорът беше:
Е, нали сте ги донесли какво се нервирате толкова - ние така процедираме.
Извинявам се за дългия постинг ама исках да споделя  Sad

# 28
  • Мнения: 41
Аз също имам огромно желание да се включа в подписката,защото от Януари се прибирам във Варна и това ще ме касае пряко,но за съжеление няма как да пътувам сега.За няколко месеца съм в Търговище и тук цените са много,много по-ниски.За първа група(от 4 до 5,5месеца)-0,40лв;за втора група- (от 5,5-9м)-0,50лв; за трета група(от 9м нагоре) - 0,60лв.Не разбирам как е възможна толкова голяма разлика!? newsm78 То всичко във Варна стана дори по-скъпо и от София,а заплатите все още са ниски.Ами като ще е така да направят Варна столица на България,та поне да има защо!

# 29
  • Мнения: 843
   Да... явно Варна е със доста висок стандарт... Но по. дяв.. ,, размера на майчинските е еднакъв в цяла България, нали?!
   Направете си подписката и ако не ви обърнат внимание, иди в редакцията на варненското приложение на "24-часа"  или "Труд" / или на който вестник прецениш/ направи статистика на цените на кухните в Б-я в табличен  вид/ от инфото тук/ и говори с журналист. /  Или все някоя от варненските мами ще има контакти.  Дай им линк към тази тема. Нека напишат някой ред и да позахапят вашите общинари.
  Успех...Simple Smile)


ууу, че гадове...

Общи условия

Активация на акаунт