Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 ноем. 2005, 11:24 ч.

Висока температура?

• 439
  • 4
  •   1
Отговори
Майчета,вече 3-ти ден сме с висока температура.На всеки 6 часа първо пиехме Calpol,но започна да го отказва и минахме на свещички Ефералган.Освен това пишка много често и се оплаква,че има болки в кръста.Тя е на 2г. и 3м.Незнам дали положението няма да се влоши повече,ако изчакаме и тази вечер до консултацията утре.В четвъртък бяхме на консултация и ни казаха,че сме със зачервено гърло и най-вероятно на това се дължи температурата,но тогава тя беше 37.5 ,а сега е 38-39.Предписаха ни Суметролим.Незнам,ако наистина има проблеми с бъбреците дали да продължавам с лекарствата или не.Пробвах веднъж да се обадя на педиатъра,но тя не вдигна телефона.Да и се обадя ли или да изчакаме до утре?Много съм объркана и немога да преценя.Какво мислете Вие?
Благодаря Ви предварително!

# 1
Обади се на педиатърката още веднъж,ако не вдигне заведи я на частен преглед,мисля,4е болките и пишането не са за подценяване!
Успех и бързо въстановяване да девойката Simple Smile

# 2
  • София
аз също мисля, че не за подценяваме. Продължавай да звъниш на лекарката или пък ако не вдига я заведи в спешното звено.
Дано да няма нещо сериозно и по- бързо да се оправяте.

# 3
Аз само искам да кажа, че съм доволна много от Суметролима.  Peace

Дано детенце се оправи, следи Т и сигнализираи на лекаря веднага.
В краен случаи - Бърза помощ.

Успех.

Вземаите си преписаните лекарства.

# 4
Благодаря Ви мамчета.Обадихсе отнаво и говорих с педиатърката.Каза ни за сега да продължаваме с лекарствата,да си приготвим урина за сутрента,защото сега неможе да се направи нищо др.По спешност правели изследване на урината само в  Спешнота,но нашият случай не бил толкова спешен,така че нямало да ни ги направят.
Сега ни остава само да чакаме до утре.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт