Въпрос за пластичните операции??

  • 2 260
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 640

Само лоши работи съм чувала за липосукциите- че ефектът е временен и след време може да се получат неравности на местата, където е правена. Не е работа това. Confused
именно, не е само този мъж с усложнения оттам.
Не се ли смени начина на живот, след 6 мес. изсмуканите са същите, а неравности има , ако не се работи доре.

# 16
  • Мнения: 1 002
А нещо да кажете за липосукциите?

Само лоши работи съм чувала за липосукциите- че ефектът е временен и след време може да се получат неравности на местата, където е правена. Не е работа това. Confused
аз имам липосукция - просто колкото и да съм слаба , имам си излишъци там и това си е  ..
правих липосукция
 сега корема ми е неравен - на вълнички е , белезите почти не личат , а ефекта е нулев ( нямаше ефект ) ..
въобще в коя област човек трупа мазнините е индивидуално и е хормонално обусловено ( не ми се обяснява повече сега ) - на мен като ми правиха липосукцията бяха убедени , че съм професионален спортист - такива здрави коремни мускули съм имала , че едва го мушкаха онова чудо , с което смучат мазнините ...помня , че имаше една жена дето доста се измъчи ...
и точно излизам от клиниката и си купувам един вестник и го чета ( това в деня на излизането ) и пишеше как липосукциите на корема били опасни , защото тия миничастици мазнини ( не помня как се казваха ) , можешо да се разнесат по кръвоносната система и да запушат някой кръвоносен съд и изхода бил летален  ..много освежаващо ми дойде това и то рано сутрин Simple SmileSimple Smile

обаче съм ЗА пласт. операции - искам да си направя на носа ..
а някой ден ще опъна и някой бръчка , така поне си мисля ...
обаче , ако е несполучлива на носа е кофти ...всеки там да ме гледа ...

# 17
  • Мнения: 2 755
....и пишеше как липосукциите на корема били опасни , защото тия миничастици мазнини ( не помня как се казваха ) , можешо да се разнесат по кръвоносната система и да запушат някой кръвоносен съд и изхода бил летален  ..много освежаващо ми дойде това и то рано сутрин Simple SmileSimple Smile
Е, такъв беше случаят и с вече споменатият мъж, след липосукция на корема и паласките.
Корекциите на носа не са тежки операции, но са болезнени. Опъването на бръчките, също става сравнително лесно и бързо, но.....в края на крайщата всичко е с временен ефект. Никой не е спечелил битката с времето. Sad

# 18
  • Мнения: 7 186
Ще кажа само, че преди време имаше 1 смъртен случай след липосукция - един мъж, който след тази интервенция в една нашумяла пазарджишка клиника, почина от получените усложнения. Случаят с мъжа беше раздухан и в медиите. Може някой от вас да си спомни. Още повече, че резултатите от липосукцията, не винаги постигат на 100% желаният резултат. Понякога става по-зле от преди.

Да, действително имаше такъв случай. Мъжът беше починал от Полиорганна недостатъчност вследствие на Хемолитичен шок. Но не знам вследствие на какво е била масивната кръвозагуба при него и защо не е била овладяна. Thinking Може би е бил засегнат голям кръвоносен съд, но защо не са взети мерки? При липосукцията малко или много се работи "на сляпо". Confused В случая може би се касае за немарливост или некомпетентност, не знам. Rolling Eyes
По принцип при липосукцията знам също, че е опасно, ако попадне мастна тъкан в кръвоносен съд- може да предизвика емболия и смърт. Confused

# 19
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз пак да питам.Ама тези операции не се ли правят с упойка.Ето и Тонита пише ,че операцията на носа била болезнена??
Правили са ми веднъж операция (с упойка -  не пластична  Laughing) и след това освен "дърпането " което усещах не ме е боляло.
Уж съм мед.работник ,ама тези пластики хич не са ми ясни  newsm78 Embarassed

# 20
  • Мнения: 2 755
Дамаянти, само садист би ти оперирал носа, без упойка. След като едно наместване на счупен нос ( манипулацията отнема около 1-2 минути ), се прави с упойка, то какво остава за корекция на носа. Все пак живеем в 21 век.  Wink

# 21
  • Мнения: 1 533
Днес за пръв път гледах "Пълна промяна" по Фокс. И на двете каки им пипнаха и носовете. Работиха и с нещо като длето по костта, просто ми изтръпнаха капачките на коленете докато гледах.
Поздравявам Палмира и другите които са се подлагали на подобна процедура за смелостта.

# 22
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Абе ако има такова предаване в БГ аз ще учасвам и ще има какво да поработят върху мен бая . Дано по скора Ендемолци го докарат на сам .

# 23
  • Мнения: 1 533
Абе ако има такова предаване в БГ аз ще учасвам и ще има какво да поработят върху мен бая . Дано по скора Ендемолци го докарат на сам .

И аз си го помислих същото. Всеки пластичен хирург /може би/ ще иска да прави по една такава операция веднъж в месеца безплатно, за сметка на това да го гледа цяла България, по-хубава реклама от това няма.

# 24
  • Мнения: 2 755
...апропо тонита, колко пъти ти оперираха носа на теб?...
Слава Богу, нито един път. Това което написах, не го знам от личен опит, а от лични наблюдения. Palmira, не съм от хората, които използват Форума за да разтягат локуми по теми с които не са наясно. Знам за какво иде реч и за това си позволих въпросните коментари.

# 25
  • Мнения: 7 186
И аз си го помислих същото. Всеки пластичен хирург /може би/ ще иска да прави по една такава операция веднъж в месеца безплатно, за сметка на това да го гледа цяла България, по-хубава реклама от това няма.

Така е, за рекламата спор няма. Венета Райкова се опита да направи нещо подобно в "Горещо" с конкурса за силиконови цици, ама там нищо съществено не показаха, камо ли пък операцията.
На мен специално предаванията за пластичната хирургия са ми адски интересни и ги гледам с голям кеф. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 755
....На мен специално предаванията за пластичната хирургия са ми адски интересни и ги гледам с голям кеф. Simple Smile.....
Мда, наистина са интересни, но обикновено дават само преди и след това, а самият ход на операцията - не. Разбираемо е. Wink

# 27
  • Мнения: 779
Който си е кофти отвътре... ако ще и мозък да му присадят - не помага. Бижутата не заместват първите седем годинки, дълбокото деколте няма да ми протегне ръка за помощ. Може да си купиш и хеликоптер, но не може да си купиш човек, който да те научи да не си пипаш оная работа през анцуга.

Ами, ако си хубав човек бижутата помагат ли? И какво общо има това с характера?Пак се започнаха словоизлияния. Тук става въпрос за външен вид, оправдания се намират винаги - "грозна като смъртта, но по душа е страхотен човек" Бла-бла
Ей тва ми хареса много!
По темата - не съм си правила, но определено съм за , когато човек ще се чувства по - добре след това. Познавам много хора ( в това число и сестра ми ) , които имат невероятни комплекси заради някоя част от тялото си .
А предаването е супер.

# 28
  • Мнения: 479

И аз следя предаването по Фокс Лайф. Направи ми много силно впечатление, че някои от хората почти не се нуждаеха от пластична операция. Проблема им беше психически най-вече /особено случая със срамежлиото момиче/. Аз не бих се подложила на такова нещо. Може би само от зъболекаря бих се възползвала. Интерсно ми е да покажат такива хора след 5-10 години... И колко време изобщо е гаранцията на такъв тип операции и най-вече тези за повдигане, опъване, изсмукване и т.н. Трябва ли след това тези хора да спазват някакъв специален режим на живот? Пречат ли с нещо операциите? Например как се целуват тези със силиконовите устни и т.н.

# 29
  • Мнения: 2 755
....Например как се целуват тези със силиконовите устни и т.н. ....
И аз съм си задавала този въпрос, но явно не го ли "изпиташ на гърба си", няма как да разбереш. Нямам никаква представа, дали не се нарушава сетивността..... newsm78
Имам позната, която си направи пластика на устните. Резултата не ми харесва, но важното е, че тя е доволна. Обаче не бих я попитала, какво усеща, когато се целува. Не ми е толкова близка.
Що се отнася до естетичните стоматологични процедури, бих се навила за някоя друга фасетка, ама нито имам финансовата възможност, нито някой ми дава гаранция, колко време биха изкарали тези фасети..... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт