За плазмонките

  • 487
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
Вчера за първи път ги видях в един бебешки магазин - подобни на едновремешните котешки езичета - пише над 4 м., но съдържат глутен. Въпросът ми е: кога могат да се дават /примерно може ли с тях да се въведе глутена/ и полезни ли са или са нещо като близалките и дъвките?

# 1
  • Мнения: 1 896
То нямаше ли и мляко в тях?

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
'Плазмонките' са бебешки бисквити Simple Smile
Защо да не въведеш глутена с тях, не е проблем. По принцип ги дават, че се разтварят в млякото (ако е на АМ бебето), т.е. един вид каша става.
Полезни...ами бисквити, какво да им е? Не са близалки, всеки случай Wink

# 3
  • Мнения: 1 722
То нямаше ли и мляко в тях?

Ами май има сухо мляко  newsm78, не си спомням ...

# 4
  • Мнения: 1 547
Безглутенови са плазмонките, които са на прах. Другите като котешко езиче са идеални за гризкане. Много бързо се стапят в устата, за разлика от обикновените бисквити, които са твърди  и дечицата се давят с тях. А това, че има сухо мляко, не е проблем. Детенцето ти вече е голямо.  Wink

# 5
  • Мнения: 5 370
Вчера за първи път ги видях в един бебешки магазин - подобни на едновремешните котешки езичета - пише над 4 м., но съдържат глутен. Въпросът ми е: кога могат да се дават /примерно може ли с тях да се въведе глутена/ и полезни ли са или са нещо като близалките и дъвките?
Анита,аз на Стасито му давах пробно да си ръбка,иначе ги слагам в НАН-а. той нали вече 4 зъба изкара,та....време му е май да се учи полека-лека.
Право ти е казала Бу,че се разтапят бързо.Тоест,това почти изключва вероятността от задавяне-все пак,трябва да се внимава.
Друг вариант за въвеждане на глутен са кашите в бурканче - има едни "лека нощ",а има и плодово-зърнени.
това е,целувки на наборчето  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт