Виене на свят!

  • 1 978
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте момичета,пускам тази тема само информативно,причината е ,че докато бях бременна търсих много информация за този проблем,но никъде не намерих нещо което да ме успокои,затова сега (7 месеца след като родих)реших да опиша моя вече отминал надявам се проблем,за да може който се интересува да намери инфо.И така някъде към 7-8 седмица от бременността започна да ми става много зле,не съм повръщала,просто чувствах тежест в стомаха и слабост,кръвното ми по принцип е ниско и всички го отдаваха на това,но обичайните методи,храна,айран,сокове,шоколад и т.н. не ми помагаха,влизах два пъти в болница за вливания и те не ми помогнаха,та до към 4,5-5 месец бях на легло кажи речи.След това ми просветна за около месец,тъкмо бях решила че всичко се е оправило и една сутрин надигайки се от леглото да целуна мъжа ми за довиждане започна зверски да ми се вие свят всичко се въртеше...ще ви спестя ходенето по болници  и обяснението че е от кръвното и т.н., е не беше!Кръвното ми беше ниско ,но не и твърде ниско,всички изследвания ми бяха наред и кръвни (кръвна захар )и други.На същия ден се разболях от грип,реших,че това е причината за световъртежа ,но уви когато се излекувах той не изчезна.Лекарите ми казаха,че най-вероятно е някакъв неврологичен проблем,когато прочетох във нет-а за какви неврологични проблеми става въпрос просто загубих ума и дума.Беше страшно,от тумур в мозъка до т.н. лабиринтис,който е нелечим...Силният световъртеж беше отминал,но постоянно имах чувство,че някой ме бута,все едно се местя в пространството,а аз си стоя на едно място.Така изкарах цяла бременност с мисълта,че имам сериозен проблем и че трябва да потърся специалист след като родя,повярвайте много ми беше тежко и не вярвах,че ще се оправя.Само се молех да е от хормоните и като родя да се коригира.Да чукна на дърво около 3 месеца след раждането нещата бяха почти в норма,а сега е само лош спомен,надявам се така и да остане.Пиша историята на кратко ,ако някой има въпроси да ми пише на лични или в темата.Наистина тогава имах нужда да чуя,че е имало някой с моя проблем и че е било от самата бременност,а не нещо друго и страшно,така и не открих такъв човек,затова сега пиша,дано няма други с такава ужасна бременност като моята,но ако има да са спокойни,че ще мине и ще се радват на едно сладко бебече,за което ще могат да се грижат пълноценно

# 1
  • Мнения: 678
Имам същия проблем.Казвам имам,защото той си вече 10-12 г.Когато не хапна сутрин,или не пия кафе,отпаднала съм,и ми се вие свят.От топлината също съм припадала.Когато забременях до 15 г.с,бях буквално на легло.Сутрин ми се виеше свят постоянно,чувствах се добре една след 19 часа.Дори веднъж излизайки с майка ми да си купувам сватбените обувки припаднах на спирката.Много се изплаших за бебето.Миналата година си пуснах отново изследвания,няма  за какво да се притеснявам ми каза лекарката.През август в жегите една сутрин се събуждам и не мога да стана,цялата треперя,до обяд само спях,вечерта майка ми ми измери кръвното 80/60.Иначе съм със 90/60 и с  много нисък хемоглобин-100

# 2
  • Мнения: 502
Аз имам същите симптоми, но при мен е от кръвното -  ниско ми е, нормалното за мен е 90 на 60.
Радвам се, че авторката се чувства добре вече  Hug.

# 3
  • Мнения: 27
И аз бях така преди, но като ме изследваха се оказа ,че имам тиреоидит на хашимото. Преди винаги ми се виеше свят и кръвното ме беше 90-60. Един път така ми беше станало лошо ,че горната граница ми беше 60 на николко.Докторката не можа да ми хване долната граница. Най-добре се консолтирай с ендокринолог и той да ти направи изследвания Peace

Общи условия

Активация на акаунт