мамолог??

  • 916
  • 4
  •   1
Отговори
Извинете,ако се повтарям с темата,но бих искала да ми препоръчате мамолог. Полага ли ми се направление или едва след 35г,когато препоръчват задължителните профилакитчни прегледи. Чудя се дали има в Шейново на свободен прием и колко би струвало без направление,защото се опасявам,че ако съм с напралвние ще ми дадат час едва след незнам и аз колк овреме в точно определен час,а не знам дал ище успея,защото в близките седмици ще ми е доста натоварено. Има ли някой представа колко време се чака? Ще съм ви благодарна,за да знам на кой вариант да се спра-с или без направление...а да, и при кого  Wink май станах три въпроса.  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 755
Отиваш при личният си лекар и искаш направление за гинеколог. Плащаш такса от 1,50 лв. После отиваш при гинеколога, преглед и цитонамазка - такса 1,50 лв. и той ще ти даде талон за мамография. Накрая отиваш в IV-та градска, II-ра градска, "Св. София" или в някой друг медицински център в който правят мамографии, плащаш и там потребителска такса от 1,50 лв. и това е. Ако пожелаеш и ехографски преглед, той са заплаща - 15 лв.
Аз отидох в IV-та градска, без предварително записан час. Почаках 20-тина минути и ме прегледаха. Останах доволна.

# 2
  • Мнения: 2 641
аз ходя и само питам колко струва - веднага те взимат навсякъде
за 1 път на 1-2 години мога да си позволя това

# 3
Да,проверих в Шейново- без направлание е 20лв. Каот се сетя,че с направление трябва да мина през няколко лекари и сложа и времето май ще се пробвам без-записах си час в Шейново за четвъртък и то едва -едва. Всичко било пълно. Но жената беше много мила и каза да ида и ще ме вмъкне. Предполагам пък каот е с направление колко се чака newsm78
Абе ужас, да не му се налага на човек да ходи по доктори


Цветунка

# 4
  • Мнения: 505
А вярно ли е, че изследването трябва да се направи два-три дни след края на цикъла?

Общи условия

Активация на акаунт