Вашите ботуши

  • 37 145
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 668


мойте са с точно такава подметка като на снимката,само на горе са малко по различни.още се чудя дали изобщо ще ги нося или само се набутах Sad (ако на някой му харесат нека пише на лични)
Ботушите са хубави и този ток е удобен - носи си ги . Ще видиш , че ще свикнеш и няма да ти прави впечатление .
Аз лично моделът показан от JOSEPHINE няма да го обуя дори и някой да ми опре пистолет в главата  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 41
Здравейте!
Имам проблем и бих искала да помоля за помощ!
Вече две седмици обикалям по магазините за ботуши или боти, но нищо не ми хваща окото, а и се притеснявам да не протекат, защото миналата година си купувах два пъти и двата модела протекоха. Споделете на какво да се спра и от кои сте доволни вие ? 

# 17
  • Мнения: 2 613
От няколко години нямам обувка,която да не ми е протекла Twisted EvilНезнам защо.И скъпи,и евтини китайски,все ми пропускат.Имам чувството,че кожите са фалшиви,лепила също.През февруари си взех ботуши  български,естест.кожа,ами протекоха и те,и то още на първия дъжд.Сега не смея да ги нося в мокро време.Досега не съм попадала на непропускащи обувки.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 047
И аз съм така  #2gunfire Всичко тече.....  Единствените, които не ми пропускат са едни френски работни обувки, тип кубинки  Mr. Green Те обаче стават  само за спортни мероприятия, доста са грубички  Crazy Ползвам ги за киша или дълбок пресен сняг  Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 404
Аз пък си търся апрески,видях че в Tendenz има,но нещо не ми вдъхват доверие,ако някой мерне някъде ще бъда много благодарна да сподели   bouquet

# 20
  • Мнения: 127
Една НЕ-фенка на токчетата съм аз. Втора зима ще съм с:

# 21
  • Мнения: 41
И аз не обичам да ходя с токчета. Днес мерих едни на tendenz, които са ествена кожа, но нещо ме е страх да не протекат, че са скъпички. Не зная на кои да се спра, а ми е належащо, защото зимата си идва, а аз нямам ботушки !   ooooh!

# 22
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
за вода и киша освен гумени ботуши не виждам друго спасение.Малко майтапчийско звучи но друг вариант няма.

# 23
  • Мнения: 2 672
 ежедневните ми са с ето такава подметка  ,само че горе са малко по-различни http://www.megias.bg/pictures/2009/09/18/ann_3525_big_1253282494.jpg

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 07:29 от мойри

# 24
  • Мнения: 93
и според мен няма такива,където да не текът.единствените са гумените ботуши.
за зимата аз винаги държа обувката да е естествена кожа,повече топлят иначе си пропускат,особено при киша.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 573
Аз си взех миналата година апрески на МатСтар - едни бели и едни черни с пухче отгоре. Много сладурски (а аз като цяло е почти невъзможно да харесам нещо без ток), топли и удобни, но черните пропускат, а белите не  ooooh! А уж са еднакъв модел... явно зависи от конкретния чифт, а не от марка, модел и производител  #Crazy

# 26
  • Мнения: 165


мойте са с точно такава подметка като на снимката,само на горе са малко по различни.още се чудя дали изобщо ще ги нося или само се набутах Sad (ако на някой му харесат нека пише на лични)
на мен ми харесват.

# 27
  • Мнения: 923
тези само, че в черно  си купих на скоро и съм много доволна





# 28
  • Мнения: 2 229
Е, как всички ще пропускат. Rolling Eyes Вярно, че съм имала ботуши, които започват да пропускат след няколко месеца носене, но последните години не ми се е случвало. Сега съм с едни равни, от естествена кожа, нищо особено, от 1 или 2 зими ги нося и никога не са ми пропускали.

# 29
  • Мнения: 17 971
Ботушите са хубави и този ток е удобен - носи си ги . Ще видиш , че ще свикнеш и няма да ти прави впечатление .
Аз лично моделът показан от JOSEPHINE няма да го обуя дори и някой да ми опре пистолет в главата  Simple Smile

Абсолютно подкрепям, изглеждат ми адски груби, съжалявам. Аз искам точно като тези сивите, тока им е супер- не е толкова висок, широк е, много ще са удобни. Равни не обичам и не нося, тънки, остри и високи имам, трябват едни точно такива.

А за мокренето- в чудо съм се видяла вече, наистина от години не мога да уцеля да не протичат, без значение от кожата, все същата работа

Общи условия

Активация на акаунт