Вашите ботуши

  • 37 144
  • 113
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Адашке ,ще се провери сенк Ю дет вика Хамириканциту  Peace

# 91
  • Мнения: 158
случайно да знаете цената на пареските в Булдозер каква е?

# 92
  • Мнения: 224
Аз да си кажа, че с точкета по заледено се ходи по-лесно. Особено по-тънките леко се забиват и съм стабиляга. А като е по-дебел сняг те токовете направо си потъват и един вид малка почивка - все едно си ходиш на равни. Пък понеже добре знаем, че никой не си чисти тротоарите пред блоковете, а като чистят улиците се събират купища сняг където тротоарът се свързва с платното за движение, то освен високи токове, трябва и да се забравят всякакви боти до глезена - ако не чизми, то поне до коляното!  Rolling Eyes

# 93
  • Мнения: 183
случайно да знаете цената на пареските в Булдозер каква е?

Миналата година си взех за 40 лв.Тази година незнам на какви цени са, но едва ли ще са много по скъпи.  Peace

# 94
  • Мнения: 119
Момичета, зимата ходите ли на високо през зимата.Аз хич не мога:(, дори не само през зимата, а съм тапишон.

# 95
  • Мнения: 1 416
Момичета, зимата ходите ли на високо през зимата.Аз хич не мога:(, дори не само през зимата, а съм тапишон.
По-горе вече са писали, че ходят Peace  Аз също даже предимно зимата нося токчета. Първо наистина е по-удобно, защото се забиват и също се хлъзгат по-малко от равни обувки. А и също съм много ниска /159см Embarassed/ и ако облека по-дълго палто с ниски обувки не седи много добре. Друг е въпросът и че от повечето модели за зимата ми харесват повече високите или поне да имат малко платформа, но има и тук таме хубави никси модели, просто аз не се виждам с тях Rolling Eyes

# 96
  • Мнения: 59
Те са по-скоро боти и са ми за този сезон, но са супер удобни и дори топлят Simple Smile

http://www.zalando.de/vagabond-kay-schnuerer-black-va1-fzw-0132-99.html

# 97
  • Мнения: 17 969
Вчера си взех на Габина, душата ме заболя, дани си струват като качество, ще опитам да сложа снимки по- късно. Носили ли сте техни, качествени ли са наистина?

# 98
  • Мнения: 338
Аз съм имала обувки на ГАбина и съм доволна, имайки предвид, че по принцип съсипвам обувки много бързо  Peace.
Наистина цените им са височки като за бг фирма, но на разпродажби имат изключително изгодни оферти. Иначе съм забелязала, че копират много от моделите на Clarks.

# 99
  • In the shadows of my mind
  • Мнения: 962
Относно гумените ботуши - ходих в Сиси и са ужасни  ooooh! ooooh! Crossing Arms Ако някой като мен се е засилил - хич не си струва да ходите до там.
В магазини Какаду (не знам точно къде има други, но в Студентски град се намира точно срещу Манджа стриит) има истински гумени ботуши в 3 различни щампи, но за съжаление отвътре няма никаква подплата или каквото и да е, а е директно гума и съответно аз не си взех Sad Но ако има някой, който търси точно такива - там е мястото. Цена нямаха сложена, но предвид това, че магазина е "шир-потреба" не ми вярва да са повече от 40-50лв, дори и доста по-малко.
Все пак си мисля, че ако евентуално не си намеря никъде другаде гумени ботуши, може да взема от там и да мисля някакъв много дебел чорап, който да набутам вътре да играе ролята на "пухенка подплата".

# 100
  • Мнения: 4 998
Габина  имах едно сабо, носих го 3 години не беше мръдало, но ми порасна крака след първата бременност и не можах да го нося повече, а майка ми има обувки, още са здрави, на 6-7 години са вече.

# 101
  • Мнения: 17 969
Благодаря за успокоителните думи, те ще ми писнат 3 години, но при нас падат големи снегове, много топлички изглеждат, с лека платформа, на висок ток, от тия, дето не им се сменят капачетата. Ще пиша после как се държат в зимни условия    Peace

# 102
  • БГ
  • Мнения: 1 264
новите Simple Smile
компромисен вариант между гумени и кожени Simple Smile

http://prikachi.com/images/552/2649552k.jpg

# 103
  • Мнения: 412
Разглеждам обувките на Calliope, Tally Weijl, New Yorker и Oviesse и някои от моделите им изглеждат интересни. Засега имам опит само с дрехите им. А за качеството обувките им някой да има впечатление?  Rolling Eyes

# 104
  • In the shadows of my mind
  • Мнения: 962
Момичета, чак сега се зачетох за обсъждането на Габина. Преди 3 години си купих от техен магазин на цар Симеон (София) ботуши от естествена кожа и искам да ви кажа, че това са най-здравите обувки, които съм имала някога в целия си съзнателен живот. Вече 3-та година съм с тях (купувам си и други  Embarassed), но те не са мръднали и не са ми изневерили по никакъв начин. Дадох 160лв, заслужиха си парите повече от колкото съм очаквала въобще. Не съм ги носила на обущар никога.
Относно моя си казус с гумени ботуши - намерих си: http://tendenzstore.com/index.php?main_page=product_info&cPa … ;products_id=2968 - цената ме устроива идеално, цветни са и ме радват. Не съм доволна от Тендез като цяло, но тук ме спечелиха. Като цяло цялата им секция гумени и пухенки ботуши е много хубава тази година.

Общи условия

Активация на акаунт