Добър ортопед в София

  • 86 204
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 382
Д-р Райчо Кехайов - в Горна баня  Peace


Още един глас за него.

Освен това добро впечатление ми направи и д-р Гюров от "Ортомед", пак в Горна баня.

# 16
  • Мнения: 1
Аз също горещо препоръчвам д-р Р. Кехайов от Горна баня! Много добър специалист и внимателен човек!  newsm10 newsm10 newsm10

# 17
  • Мнения: 2
Стига вече с този надут фукльо Атанас Кацаров!

# 18
  • Мнения: 37
За добър ортопед само д-р Росен Георгиев . Уникален човек е! Оперира майка ми по смешност и бяхме много доволни.

# 19
  • Мнения: 47
Здравейте, да подновя малко темата. Искам да напиша малко отзиви за ортопедите, които с моето дете посетихме.
При навършен един месец педиатърът на детето ми ни прати на профилактичен преглед при ортопед. Без да проверяваме отидохме при д-р Мишо Филипов, който се намираше в медицински център "Царица Елеонора". Отидохме с направление и ортопеда ни прегледа с ехограф. Показа ни лека дисплазия на лявата става, след което погледна стъпалата на детето и ни съобщи че има проблем с тях. Каза ни един месец да правим упражнения-масаж на крачетата и след това да отидем отново при него като евентуално масажа вероятно няма да помогне и ще се наложи да се прави операция. За дисплазията ни препоръча да си вземем специални гащи като ни предложи да ги вземем от негов човек. Взе ни 20 лв за прегледа с ехограф. След този преглед с мъжа ми бяхме много притеснени. Не сме купували гащите, а на крачетата сме правили масаж всеки ден.
Сега детето ми е на три месеца и половина и отново отидохме на ортопед с направление, само че този път наш познат ни прати при д-р Иван Гьорев в 7ма поликлиника. Човекът беше много дружелюбен с детето прегледа го с ехограф. За дисплазия не каза нищо. Питахме го за масажа на ходилата и той се учуди и ни сподели, че чак след прохождането може да се определи дали има проблем със стъпалата. Не ни взеха нито една стотинка. Може сами да съдите. Как някой хора си изкарват парите от загрижени родители!

# 20
  • Мнения: 33
Един от най-добрите ортопеди е д-р Цекулов. Завеждаше отделението в Пирогов.
Петя за съжаление има и недобросъвестни лекари, важното е, че детенцето ви е добре.

# 21
  • Мнения: 37
И ние ходихме за плоскостъпие при един доктор и ни каза, че след 3тата годинка е най- добре да се правят тези прегледи ако няма някакъв др проблем.

# 22
  • София
  • Мнения: 9 911
Търся добър ортопед в София (със или без ЗК).
За проблем от 2г. с ахилесовото сухожилие.

Също и кинезитерапевт.

# 23
  • Мнения: 33
Starrydream, повтарям се, но с две ръце препоръчвам д-р Неди Цекулов. Страхотен лекар и човек!

# 24
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 743
Starrydream, намерихте ли добър ортопед? Моята дъщеря също се оплаква от подобен проблем от около 2 месеца.

# 25
  • Мнения: 4
Препоръчвам Др Олег Младенов . Много внимателен и способен.Работи в ортопедия в Горна Баня .

# 26
  • Мнения: 37
Аз вече съм си казвала мнението и смятам че по младите са по внимателни.

# 27
  • София
  • Мнения: 24
Здравейте! Пиша към темата с молба за съвет относно конкретен лекар, към когото съм се насочила - проф. Неделчо Цачев ВМА. Извадих рамо за трети път в рамките на 3 години и специалистите, с които съм се консултирала до момента, казват, че е необходима операция за заздравяване на ставата. Имате ли конкретни мнения за този лекар? Искам да избегна операция, а докато изясня това живея в ежедневен страх, че отново ще извадя рамото си. Болките са ужасни, а преживяването кошмарно! Cold Sweat
 Благодаря предварително!

# 28
  • Мнения: 30
Здравейте,

На 28г. съм и страдам от 8 месеца от тендовагинит на дясната ръка. Бихте ли препоръчали към днешна дата ортопед-травматолог (посещение по направление). От лекуване на кинезиптерапевти на един лекар, вече освен тендовагинит имам и възпаление на гърба и нетърпими болки (от приложеното му лечение). Изчерпана съм откъм препоръки, а с болките в двете ръце вече (лявата от претоварване, стараейки се да пазя дясната) + гърба не мога да се справям. Гърбът ме боли и нощем. Измазах многобройни лекарства, изпих многобройни лекарства и нищо.
Sad
Предварително благодаря!

# 29
  • Мнения: 12
Д-р Павел Краевски - просто е супер!

Общи условия

Активация на акаунт