Blagodaria na vsichki za prekrasnite pojelania

  • 2 505
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
Поленце, радвам се да те видя така свежа. Мнооого добре си изглеждаш и хич не те чувам, че си "чудовище" (приказваш така щото не си ме виждала мене по това време Crazy Mr. Green Laughing)
Малкият мъж си е чаровник - ама то на кого да се метне Flutter
Ще чакам подробният разказ, щото от написаното под снимките нищо не хванах  Embarassed Embarassed Grinning
А шевчета имаш ли много?

# 16
  • Мнения: 819
Много е хубав, Майче  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 265
Поленце, много е сладък малкият Пол! Heart Eyes пу-пу да не му е уроки

# 18
  • Мнения: 6 390
Поле,
много сладък е малката буболечка  Heart Eyes
Да ти е здрав и щастлив  Hug

# 19
  • Мнения: 636
Пу, пу, много ви е сладък! Такива сте сладури и тримата!

Да ви е жив и здрав и мнооооого да ви радва!

 Hug

# 20
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
О6те веднъж 4естито за син4ето, голям е сладур!  smile3525  baby_neutral

# 21
  • Мнения: 1 465
Zdraveyte, Hug
sajaliavam che pak vrashtam temichkata, ama nali biah obeshtala razkaz za proslovutoto mi rajdane i poneje go napisah veche v temichkata za rodeni 2005 vi go kopvam i tuk da go prochetete ako vi se chete i imate vreme. Otvorih saita s mozilla-ta i zatova Kredora mi ne raboti Embarassed Sledvashtia pat shte polzvam internet explorera Flutter
Nenzam koi beshe pital za shevcheta - imam si i daje ne pitah kolko sa Sad Dosta vreme me shiha, che i vatreshni mai imam i me boliat oshte vanshnite i edvam si siadam na D-to newsm45 newsm09 Weary
A chereshkata na sladoleda beshe kogato edin den /veche vkashti/ umirah ot bolka ot shevovete vanshnite/nito prava, nito legnala, nito sednala mojeh da stoia/ i sled tova v toaletnata se ujasih kak sam se podula #Crazy - tochno sled ujasa si s iznenada otkrih ogromno parche marlia kato tampon s goleminata na detsko umruche da izliza ot men /smardeshe na gadno/ i vednaga sled tova bolkata utihna, olekna mi i do den dneshen psuvam na um zavejdashtia otdelenieto doctor deto me shi i akusherkata deto mu asistirashe - FRENSKI LEKARI SHARLATANI #2gunfire bash Rage
HORA NE RAJDAITE VAV FRENSKA BOLNICA!!! alert ignore2 newsm34 Scream
A eto go i razkazat:

Та първо да кажа че като се роди бебо тежеше 3070гр. ама мъж ми нали беше много развълнуван не счел за необходимо да го напише в смс-а до Доррит. Той и мантата си беше горкият облякъл на опаки и аз тогава го гледах, гледах и се чудех кво не му е наред,  Thinking ама и аз не успях да забележа че е облякъл задната част отпред - сега гледам снимките и ми е смешно и мило  Heart Eyes
За раждането - ами  цяла вечер имах контракции /истински, от тези дето и кръста боли/ и прекарах вечерта да си ги отбелязвам на едно листче /изписах го цялото - бяха регулярни през 7-8 минути /абе по-луда от мен няма  hahaha Та на сутринта реших да си взема душ и да тръгваме след това с мъж ми за болницата поне да ме прегледат. То пък докато си вземах душа тапата ми падна, а аз пък през това време си мислех /че се бях побъркала/ ами ако ми изтекът водите докато съм във ваната как ще разбера  newsm78 hahaha. Обаче като падна тапата и задърпах мъж ми че задължително тръгваме за болницата и след като си се подготвих /тоалет и т.н./ тръгнахме в 8ч. сутринта   Flutter
Там една акушерка ме прегледа /не беше болезнено - странно че аз при всички обикновени прегледи все имах болки/ и каза че шийката на матката ми е изгладена, сложи ме на мониторинг за да види през какъв интервал от време са контракциите и дали бебо е добре и заяви на мъж ми да отива да ми оправя документите за хоспитализирането, че днес ще се ражда /той се стресна малко Crazy/. После ме сложиха в една предродилна зала, докато подготвят /почистят/ родилната зала, че преди мен точно имаше друга родилка /а същата сутрин се оказахме доста, та и другите зали бяха заети и аз дочувах крясъци от всякъде и като се стреснах  Shockedужас - ама една сестра каза че тия дето викали били без упойка, че не пожелали такава. После установиха /след 1 час/ че имам 3 см разкритие и решиха да ми сложат епидуралната. Заведоха ме в родилната зала, анестезиологът и една сестра ми сложиха епидуралната /почти нищо не усетих/ и някакви банки с разтвори, и ме оставиха да си правя пълното разкритие, и аз така си чаках без никакви болки до 10 см пълно разкритие и спокойна и весела че нищо не усещам и си мислех че ще е така до края, НОООООО не съм познала  Naughty Сестрата дето ми усилваше от време на време упойката изчезна, на мен контракциите ми взеха да стават болезнени, мъж ми изчезна да я търси, тя се появи след час - аз дотогава си страдах със сълзи на очи /течаха сами - не съм ревала/. А кръстът ми ме скъсваше от болки - все едно ме режеха с ножове и ме горяха на живо. Накрая сестрата се появи усили ми дозата, но без ефект - аз вече само дето не умрях от болка /щях да счупя палеца на мъжа ми от стискане и крещях ли крещях /а си бях обещала да не се глезя и че никога няма да крещя, и си мислех че издържам на болка, но уви-не/. В 16ч имах пълно разкритие 10 см, но бебето беше странно високо и не слизаше надолу. После явно взе да слиза и тогава вече болката беше ама наистина необяснима/само се молех всичко да приключва вече, че наистина си мислех че умирам/. После ме обърнаха настрани че така уж слизало по-лесно бебето и акушерката каза, че ако до 18ч не почнат напъните, те щели да предизвикат раждането.  Praynig Слава богу в 18:10ч почнаха, ама не истински. И аз напъвах, а имах чувството че само главата ще ми се пръсне от напъване/за щастие там болка никаква не устетих/ и извикаха завеждащият отделението да дойде с форцепса и вакуума че да го вадят бебо. Е тогава вярвайте ми наистина се уплаших и реших, че няма да го вадят - мъж ми крещи "напъвай" до мен, аз не го чувам, а си мисля за бебо, как няма да им позволя да го вадят с тия щипки и изведнъж като по чудо истинските контракции сами се появиха /все едно че ти се ходи до тоалетна/ и напъни имах точно 2 истински, и бебо излезе сам без помощта на вакуум или форцепс /без никакви болки/. Но тъпият завеждащ отделението хич не се и сети да ми направи една епизиотомия, та се разкъсах от всякъде и после имах чувството че с кеф ме ши. /не ме боля и шиенето, че там явно епидуралната действаше с пълна сила/ да кажа че спряха да ми увеличават по едно време дозите, защото не било хубаво/била токсична/ Иначе ми бяха сложили еквивалентната доза упойка на морфин и пак се скъсвах от болка и мъж ми само дето не се разрева от отчаяние  Sad
Но всичко приключи добре и после бързо забравих кошмара от раждането  Wink, мъж ми както не искаше в началото да среже пъпната връв, само като го попитаха дали иска и веднага отговори"ДА" без да се замисля. И после беше най-щастливият татко на света - все едно се носеше на розов облак и дълго време не беше адекватен.
Ами бебо плаче - съжалявам - после ще продължа Wink
До после и   love001 Hug на всички майки и бебковци - ние ще ядем сега smile3504 newsm30 newsm07 newsm22

Последна редакция: пт, 18 ное 2005, 14:13 от Pollia

# 22
  • Мнения: 847
Ochte vednaj chestoto bebche ,mnogo e sladak ,da vi e jiv i zdrav!!  bouquet
I az te podkrepiam:Ne rajdaite vav frenski bolnici!!!! :(I az imah edno podobno rajdane predi edin mesec i sega mi ide da  #2gunfire vsichki akucherki,che ochte si imame posledstvia s malkiat!!!!

# 23
  • Мнения: 980
4естито беб4е, Поленце
Голям красавец Flutter И на одеалцето му Пол пи6е Wink
Да ви е жив и здрав Hug  bouquet Hug

# 24
  • Мнения: 7 605
4естито. Поли, голяма героиня си, а малкият Пол съЩо Щом така иzпревари Щипките  Wink
Като 4ета раzкаzа ти се радвам, 4е няма да раждам тук ....но да видим колко доволна Ще остана от немските болници. Ще раzкажа, живот и zдраве  Wink

# 25
  • Мнения: 314
Честито!
Много е сладко малкото мишле  Grinning . Да расте здрав и много да радва мама и тате!

# 26
  • Мнения: 353
Много е красив малкия мъж.
Да е жив и здрав и много да му се радвате.

# 27
  • Мнения: 964
Ох че хубав,ох че сладък baby_neutral
Ще го вземаме за зет.
Да ви е жив и здрав и много да ви радва.

Общи условия

Активация на акаунт