SLIM 'N LIFT

  • 9 138
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
Marny, все още ли е в сила предложението ти за черния клин? Аз съм навита, но все още се чудя дали съм L или XL? Незнам ако ми е голямо дали ще има желания ефект? newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 105
Да, предложението още е валидно. Защо се двоумиш - колко ти е ханша? / ако искаш пиши на лични/

# 17
  • София
  • Мнения: 105
Аз съм сигурна, че има ефект този клин и бих си го купила, но мене друго ме притеснява. Доколкото знам носенето на стегнато бельо увеличава целулита, защото се затруднява циркулацията на лимфата.
Съгласна съм с теб, но не точно - едва ли би увеличил вече съществуващ целулит, но ако се носи постоянно би затруднил разграждането му. Разликата с бельото е, че то се носи постоянно, а аз не си го взимам за да ходя постоянно с него - глупаво би било да го нося на разходка в парка.
P.S.Освен това в момента успешно се боря със "злодея" целулит и мисля, че има много добри резултати

# 18
Marny, ханшът ми е 93-94, като ми се ще скоро пак да си го върна на 90 Rolling Eyes Сега попадам и в двете графи L и XL и затова се колебая.
Ти какво ще ме посъветваш? А и откъде си, защото аз съм от Стара Загора?

# 19
  • София
  • Мнения: 105
Честно да ти кажа, в твоя случай мисля, че нямаш нужда от този клин. 3-4см едва ли са ти такъв проблем. Аз имам да редуцирам 10см, а и след операцията искам и да ми се поддържа малко коремната стена - най вече затова го взех. Иначе съм от София, но ако решиш има начин да ти го изпратя.

# 20
Сантиметрите наистина не са ми голям проблем, но уви след раждането формата доста се отпусна Embarassed Затова се поблазних да "си вляза в старата кожа" поне за мъъничко. И сега си влизам в старите дрехи, но трудничко и особено впитите тоалети не ми стоят добре.
Твоите впечатления какви са? Това клинче дале ще се разтегне след пране и употреба?

# 21
  • София
  • Мнения: 105
Тъй като изцяло е от изкуствена материя - 80% вискоза и 20% еластан няма никакъв шанс да се отпусне.
Аз го взех по - същата причина - малко да се "прибере" формата Wink

# 22
marny, попаднах на няколко доста неласкави отзиви за това бельо, като най-масовото оплакване беше, че много трудно се влиза в него ако си избрал точния размер, а също, че над колената оставя гадни следи. Другото беше, че горната част трудно се задържа над талията и обикновено се смъква надолу "на руло".
Моля те, опровергай тези твърдения, защото много се бях навила  Sad

# 23
  • София
  • Мнения: 105
Ами те и чорапогащите се обличат трудно, нали! Мисля, че е естествено да се облича с известно затруднение, тъй като целта му е да пристяга и прибира, все пак. На мен на колената не ми остават следи, защото клинът е достатъчно дълъг и не се образува това пристягане над коленете, при което сланинките около коляното изпъкват като пристегнат "хамбургски салам" - аз съм 176см и клинът ми стига до средата на капачката. Ако е за по-нисък човек ще скрива цялото коляно.
А относно смъкването на частта над талията - вчера го носих близо 7 часа и изобщо не се смъкна. Незнам точно за какъв клин са били отзивите, но на този горната част е доста подсилена и по-плитна като материя в сравнение с долната и можеби затова не се смъква. newsm78
Но в края на краищата всеки си има право на мнение - на един стои по един начин. на друг по друг - аз няма да се превръщам в рекламен агент на Топшоп, я Simple Smile

# 24
Успя да ме убедиш и без да си рекламен агент на Топшоп  Simple Smile
Пощенската ми кутия е irmena@bitex.bg
Ще се радвам ако ми пишеш как ще стане да ми изпратиш бельото
 /ако все още важи предложението ти/.
И извинявай за много-многото въпроси, но аз съм си такава - все питам  Grinning

# 25
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
А относно смъкването на частта над талията - вчера го носих близо 7 часа и изобщо не се смъкна.
Извинявай за глупавия въпрос, но как ходиш до тоалетна? Знам, че на пръв поглед е безумен въпросът, но аз сериозно съм се навила да си го купя, основно, за да ходя на работа с него...........

# 26
  • София
  • Мнения: 105
Ами събличам си го, как - то не е толкова стегнато, че да не можеш да го събуеш и да ти трябва асистент Simple Smile

В интерес на истината, аз изпратих втория клин на Tasha, но тя не е особено доволна, защото и е голям. Така че, внимателно прецени кой размер да си вземеш.

Общи условия

Активация на акаунт