Къде да намеря мъжко кожено яке, но не рокерско? (София)

  • 9 475
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 642
Здравейте!

Моля, някой да сподели ако знае магазини за кожени якета в София. В Центъра, Младост или Дружба. Обиколих няколко магазина в центъра вече, но не намирам това което търся, а по-точно съвсем изчистено мъжко яке, по-скоро класически тип - с цип и яка. Не тип сако или рокерско, нито пък късо. Ако намеря някъде в нета подходяща снимка ще пусна. Моля ви помагайте, че ми е за  подарък и трябва да намеря до понеделник. Изключвам сащо магазините по Витошка. Предвидила съм около 400-500 лв, не повече.
Днес видях в един магазин на Мадрид, но имаше размер S само. Стара колекция на цена около 250 лв., но ми трябва по-голям размер.
Ще бъда благодарна ако ме подсетите къде да търся. Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 1 735
В МОЛ Сердика,в Пиик енд Клопенбърг/дано така да се произнася Mr. Green/ няма ли и кожени якета?Там съм се заглеждала по доста голямо разнообразие от мъжки якета,че и мъжа си търсеше по едно време.

# 2
  • София
  • Мнения: 642
В МОЛ Сердика,в Пиик енд Клопенбърг/дано така да се произнася Mr. Green/ няма ли и кожени якета?Там съм се заглеждала по доста голямо разнообразие от мъжки якета,че и мъжа си търсеше по едно време.

ами има, но са по-скоро младежки, спортни... А на мен ми трябва нещо ей такова:

http://www.profesionalist.com/Images/Categories/1231.jpg

# 3
  • Мнения: 19
  На "Пиротска" има магазини, в които можеш да провериш. Първия, за който се сещам е точно на ъгъла с "Цар Самуил". Втория е в малкия ЦУМ. Но  всъщност има и други. Успех в търсенето!

# 4
  • Мнения: 3 479
А в магазин Ричи в Мол Сердика ходила ли си? Мъжът ми (нито е младеж, нито рокер Wink) си купи от там нещо подобно на това, което показваш. Не е съвсем същото и е черно, но може да има и други модели.

# 5
  • София
  • Мнения: 642
Благодаря ви, момичета!
За Пиротска не се бях сетила, там наистина имаше кожени якета.
А в МОЛ Сердика не съм ходила скоро. Ще обикалям да видя.

 Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3 479
А в магазин Ричи в Мол Сердика ходила ли си? Мъжът ми (нито е младеж, нито рокер Wink) си купи от там нещо подобно на това, което показваш. Не е съвсем същото и е черно, но може да има и други модели.
.

Самоцитирам се, за да се коригирам. Магазинът бил на площад Гарибалди, срещу КФС. Много се извинявам за подвеждащата информация, обаче мъжът ми доста обикаля и явно не съм слушала внимателно какво къде е гледал и накрая от къде е купил Embarassed

# 7
  • Мнения: 25
Под колоните на Графа има голям магазин за якета и обувки, Posh мисля се казваше. Там имаше доста мъжки якета.

# 8
  • Мнения: 4 398
В кожен свят в НДК има доста фирми и цените са приемливи.Има го и есен и пролет.

# 9
  • Мнения: 1 732
В "Марк и Спенсър" в Сити центъра може да провериш.

# 10
  • София
  • Мнения: 642
Благодаря за идеите!
Харесах две якета на Младост на пътеките в един магазин за кожени дрехи. Имаше по-добър избор от всички останали магазини в които влизах. Навсякъде има по два-три модела на цени над 600 лв. уж нова колекция  Shocked Между другото в един магазин се лепнах за едно яке  с коланче, с дължина малко над коляното. Съвсем семпло, но на цена..... 820 лв. без подплата дори. 
В този магазин най-скъпото беше около 400. Има и от телешка и от агнешка кожа, при това със свалящи се подплата и яка. Само дето не бях сигурна за размера и затова пак ще ходя в понеделник. Стискайте палци да стане поне едното, че това което много ми хареса ми се стори малко.

# 11
  • Мнения: 19
  rainbow, стискам палци  thumbsup 
А цените просто ме изумиха  Shocked Че то в Гърция  бяха по-ниски... и то двойно.
  Искам да те попитам случайно при някоя от "обиколките" дали си забелязала дамско бяло,вталено яке с чисто бяла лисича яка  Rolling Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 642
Ох, май в магазина на бул. Мадрид имаше, но не съм сигурна...
Вече ми се привиждат якета, якета, якета.... ooooh!

http://www.milvena.eu/%D0%AF%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%B0_MhObg5KvM1K … MpS7cxanMRGn.html

ето тук в сайта им има като кликнеш в/у бялото сако отдясно има още 3 модела. Вталено е, но няма яка. Ако ти е на път провери - в магазина имаше повече дамски неща отколкото мъжки.

Общи условия

Активация на акаунт