Лесно ли забременяхте втория път?

  • 5 806
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 423
Лятото пробвахме, бях се вманиачила чак, не ставаше и това е.
В момента в който, си казах - стига, ако ще става -става, така неочаквано забременях, че още не мога да се опомня. #Crazy
Дори не си знаех ову-то кога ми е, никакви тестове, БТ, прегледи, нищо....Ето така си стана, на всички успех желая, и един съвет: мислете по-малко, действайте повече! Hug

# 16
  • Мнения: 429
От няколко месеца. С първото забременях от раз, а сега ....? Май е Божа работа. Но поне ме поуспокоихте

# 17
  • Canada
  • Мнения: 1 773
И двата пъти от раз. Късмет момичета Hug

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мииииии, как да кажа... Confused
Когато решихме да имаме 2-ро дете, забременях от раз, но се оказа мисед... Cry
После няколко месеца ме беше страх пак да пробвам, а и исках да съм готова психически за това.
Но ето, че в един прекрасен ден пак решихме да пробваме и пак от раз стана и ето, вече сина е на 2г. и малко.

Успех и късмет и с Бога напред  Peace

# 19
  • Мнения: 1 938
Малко ме е срам да си призная, но и първия път, и сега бременностите ми не сме ги планували... Embarassed...А и уж се пазехме Laughing

# 20
  • Мнения: 6 472
Първата бременност не беше планувана, но имеше един единствен гаф и съм забременяла тогава  Grinning
Сега вторият път беше планирано и забременях още първият месец Wink

Успех на всички решили се  bouquet

# 21
  • Мнения: 2 531
Много трудно забременях с второто- две години , от които половин по доктори

# 22
  • Мнения: 6 390
От колко време опитвате и преди колко време си родила първото си дете.Това има значение.
Ние още не опитваме за второ... но какво е значението преди колко време е било първото  newsm78

# 23
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
От раз  и двата пъти . Разликата им е 10 години. През това време бях на хапчета - трирегол.Спрях ги, че горих раничка на шийката и след 2 месеца бях вече бременна Wink.Желая на всички ви скорошни 2 чертички Hug

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 21 621
Ами децата ми са с разлика 1г и 11 месеца .
Тези два и още един път съм забременявала пазейки се .
Е сега опитваме от година , като на втория месец се получи , но за много кратко  Sad  , после изчаквахме 3 месеца и от тогава до сега  Naughty .

Ето същата тема от преди време , има доста отговори , че и статистика дори .

Успех от мен на всички желаещи и опитващи  Grinning !

# 25
  • Мнения: 934
Година и половина след махане на спиралата, без целенасочено 'бебеправене' - на принципа 'когато стане, стане'. Макар че към края се бях попритеснила че не става. Тогава си купих тест за определяне на овулацията, и то к'во се оказа - че не ми потрябва!
Пожелавам по едно бебе на всички, които го искат! Ще стане! (айде и по две може)

# 26
  • Мнения: 4 153
При нас за 2-ро опитвахме над 1 година. Беше ми много полезен сайта http://www.zachatie.org/
Сигурно си чела препоръките преди да започнете с опитите. Направи си един профилактичен преглед при гинеколог. За да си спокойна и опитвайте поне 1 година.
Не се притеснявай. При някои става по-бързо. При други по-бавно. Без да има някакъв проблем. Но ако е минала над 1 година е добре да се направят някои изследвания, за да се намери причината. Бях решила, че следващия месец отивам да си правя хормонани изследвания, а мъжът ми отива за спермограма. Но бебето дойде Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 000
При нас второто стана от първия опит. Дори аз се съмнявах, докато не видях двете чертички, че могат толкова бързо и лесно да се правят деца  Simple Smile Не че първото много време сме го майсторили - то стана от втория път.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 271
Пазихме се 2 години. Като завърших решихме, че е време да имаме бебе. Спомням си, че предишния ден мъжа ми беше пил 2-3 водки и го отложихме за когато не е пил. На следващия ден, докато правехме сеск, той ме попита "Правим ли го?" и аз казах "да" и тогава съм забременяла.
Ето това ако не е лесно, здраве му кажи...
Пожелавам го на всички, които искат да си имат бебчовци!!!

# 29
  • varna
  • Мнения: 48
За моя радост първото стана от втори опит и без много мислене,за съжаление второ се бави вече 3 години с доказан мъжки фактор и според докторите първото си чист късмет.Толково много искам второ ,но явно трябва да свикна с мисълта че ще си останем с едно детенце. 

Общи условия

Активация на акаунт