КГБ = Клуб на готините баби - 102

  • 24 317
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 15 910
Добро утро!
Като последен ден от отпуската си поспах. Даже вече сложих алармата за работа.  Mr. Green
Домашните  още спят, вали = проза.
Джейда, шрифта при мене е нормален. Може би трябва да влезеш в настройки и да го увеличиш. През миналата отпуска така ми бяха намалили размера на 1 таблица, която изпращам на шефовете. Натисках тук-там и го нагласих.

# 736
  • Мнения: 1 986
Добро утро!
Брейй като ме грабна работата от сутринта ,че не мога да кажа и добро утро и кафето си да изпия Mr. Green

Шпунц - благодаря  ти за кафето и закуската Hug Hug Hug

Жабче - леко пътуване и меко приземяване на испанско. Hug Hug HugДано там поне е слънчево,а не като тук мрачно .

Дидка - честита ви юристка   bouquet Високо платнена работа да си намери Hug Hug
А Недунка  ще се справи - тя е слънчево дете Hug Hug
Танче - дано това да ти е последно ходене на зъболекар Hug
Яжка - стискам палци всичко да  е наред Hug Hug

Деси - ще чакаме потвърждение Hug Hug

Приятен ден ви пожелавам на всички Hug Hug Hug Hug

# 737
  • Мнения: 77
Здравейте момичета!
Шпунц, Джейда, благодаря за кафето и кекса! Heart Eyes Heart Eyes
И аз съм с безкофеиново при вас! tooth

През нощта не ме боля зъба, благодарение на аулина, ама нали не пия никакви лекарства, освен за кръвното, ми беше тежко на сърцето, колита ме притесняваше, в момента нямам болки, но още ме стяга сърцето, а бе бабешки дертове! Laughing

Джейда, и при мен шрифта е нормален, само отвреме-навреме при емотиконите ми изчезват ръчичките на прегръдката, за това не я ползвам често. Бял кахър! Joy
Яге, дано на изследването ти - всичко да му е наред! Heart Eyes
Фурийче, и аз смятах днес да я подкарам като теб в чистене + парочистачка, но излязоха други задачи, та ми се размина! hahaha
След обяд ще излизам и въобще не ми се пипва нищо!
Само дето Изаура изпра, прострях прането, съдомиялната също се отчете и с това ще си остана за днес! Laughing
Жабче, чао миличка! Блазе ти, че отиваш на топло и в уредена държава, че то тук не е за живеене, особено като слушаш новините! newsm78

Приятен ден!


                            
                                    

                                               Цветен есенен водопад

Последна редакция: ср, 27 окт 2010, 10:39 от Tani-ta

# 738
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Благодаря момичета за пожеланията ,
живи и здрави ще пиша от Испания.  Hug Heart Eyes Hug


Заповядайте в новата тема!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=536574.new#new

# 739
  • София
  • Мнения: 2 672
Добрютро от една поспалива баба. Преди 20-ина минути се излюпих и сега пия кафето си с вас с удоволствие.


Танче, прави си гаргара с лайки и сода и я редувай с отвара от смрадлика. Помага, от опит ти казвам.  Peace

Фурийче, ранобудна и работлива. Вали ли при вас?

Шпунц, благодаря ти за горещото кафе, ей такова го обичам, а пък кейкът към него е голямо изкушение.  Laughing

Яжка, Римар лека ви работа. Яжка, стискам палци изследванията да са такива, каквито трябва.  Praynig

Джейда, и при мен е малко по-ситен шрифта, вчера го направих по-голям, но писанието ми зае половин страница и го върнах обратно на първоначалния вариант. Много сладурски котета си пуснала.  Peace

Жабче, ти кога летиш, след обяд ли? Представям си какво ти е под лъжичката.

Айша, използвай този дъждовен ден за спане, какво пък толкоз?

Гъбче, лека и по-малко да е работата!  Laughing

Тутулина, слизай да кажеш как е в Габрово? Ама вие май станахте две от Габрово. Нали Деси е от Габрово? Деси, стискам палци всичко да върви нормално.


Мими, как сте?

Лек и спокоен ден!

# 740
  • Мнения: 1 986
Танче  ,като видях листата във водопада се сетих ,че съм обещала на щерката да и събирам точно такива листа.
Тук при мен на работа има такива дървета  в изобилие.Нрябва да си вземам торбата и на обед  да изляза,че то все мокри от дъждовете
Тя прави от тях рози и са много красиви.За есенен интериор ,а и не само  и изглеждат  много добре.
Има направени от миналата есен и така си стоят без да се развалят или натрошат.
Ето - който  има мерак да се занимава. Аз нямам - само им се радвам Grinning Grinning

http://www.momentofpeace.net/2007/how_to_make_rose

# 741
  • тук и там
  • Мнения: 312
Добро утро!
Шпунц благодаря за кафето.
Жабче,леко пътуване!
Дидия честита ви радост.Да си намери щерката сега хубава и много платена работа.
Яжка,вярвам,че всичко ще е наред и при теб.
Танче,браво на теб.Дано приключи скоро ходенето при зъбаря.И аз трябва да ходя,но още малко ще поотложа.
Айша,хубаво е да си си у дома.Аз от две години не зная що е отпуска,а и разболея ли се не вземам болнични,а изкарвам на крака.
Вчерашния дет направо го проспах.Върнах се от работа към 14 30 ч. и си легнах за малко.Спомням си само,че мъжът ми ме събуди да ме разтрие и пак съм заспала.До сутринта.Сега ми е по добре.
Та сега с много обич да честитя на всички празнуващи вчера именния им ден и да им пожелая много здраве и много щастие.Бъдете обичани !
До довечера!
Гъбка,много красиви есенни листа.Благодаря,че ги сподели.Непременно ще опитам да ги направим с децата.

# 742
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Заповядайте в новата тема!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=536574.new#new

Общи условия

Активация на акаунт