Жената ЛЪВ - 39 част!

  • 14 351
  • 743
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 210
Има добродушен вид - помисли си тя. Но въпреки това
ноктите му бяха доста дълги, а зъбите - множко, и тя почувства,
че с него човек трябва да се отнася почтително”
Луис Карол


За мен върхът, за другите... останалото[/b][/size]

ЗОДИЯ - ЛЪВ /23.07-22.08/
ДЕВИЗ - "Аз съм" или "Аз искам"
ПЛАНЕТА - СЛЪНЦЕ
СТИХИЯ - ОГЪН
КАЧЕСТВО - АКТИВНОСТ
ПРИНЦИП - НЕПОДВИЖЕН
МЕТАЛ - ЗЛАТО
ЦВЕТОВЕ - ЖЪЛТ, ОРАНЖЕВ, ЧЕРВЕН
УПРАВЛЯВА 5-ти ДОМ

ИЗВЕСТНИ ЛИЧНОСТИ - Александър Македонски, Наполеон І, Мусолини, Фидел Кастро, Бил Клинтън, Дженифър Лопез, Мадона, Шон Пен, Мартина Вачкова, Стефан Цанев, Робърт Де Ниро, Алфред Хичкок и др
[/color][/b][/size]


Сантиментални, щедри, капризни и добри, това сме ние по рождени дни:


Жу

gudzy

Кипра Маца


Джуличка
M_Nik
ReaNora



stefka.k



hayasy

tediko





wee.jess



benighted




Kamence
Гергина

polin_a
Cheburashka

Бенджи 2710



Чили

Вени***

Anni
страхотна
sweet_monii


 
С редки излючения, Лъвът е хмммм.... лош кулинар! (Освен ако не се е сдобил със скъпа пекарна, маркова фурна или нещо друго достойно да събуди лъвския му интерес) Затова темата е със специалното участие на:
TneNMaster (наричана още Мастерче/родена на 20.06/)
и
Svetlaibobo (просто Светлето/родена на 15.10/)
Голямо благодарско   Mr. Green   chef


Старите ни теми:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34, 35, 36 ,37, 38


Полезни връзки:


ЛЪВ 23.07-22.08
Жената ЛЪВ
Мъжът ЛЪВ
Детето ЛЪВ
Дневен и седмичен хороскоп
Месечен хороскоп
Годишен хороскоп
Личен хороскоп
Зодия ЛЪВ и интересни хороскопи
Брачен хороскоп за зодия ЛЪВ
Брачен хороскоп: Съвместимостта на Жената ЛЪВ с всички знаци
ЛИНДА ГУДМАН за зодия ЛЪВ
Здравен хороскоп
Медицински хороскоп
Психо-сексуален хороскоп
Изчисляване на Асцедента

 Two Hearts smile3525Специални благодарности  към всички момичета, които са пускали и ще пускат веселите ни теми, newsm51  Two Hearts
както и към тези, които пишем, споделяме и се забавляваме  тук  

Нещополезничета:
За да не товарим темата излишно, ето начин, по който можем да намалим снимките, ако са много големи: [ img width=600]  [/img ]   след първото имг сложете един интервал и напишете width=400) Peace!

 За да сложим линк към снимка, усмивка или текст като напр. : цък  и  Mr. Green правим следното: [ url = (слагаме линка към съответната страница, снимка, етс] цък [/url]  т.е. след първото url слагаме знака " = " и след него връзката

Последна редакция: пн, 11 окт 2010, 19:47 от Вени***

# 1
  • Мнения: 668
И ся к'во и аз пуснах нова тема.  Whistling

# 2
  • София
  • Мнения: 6 210
Хайде, заповядайте   bouquet!
Ками, изпреварих те с новата тема, но така или иначе задръстих предишната  Hug!
Джули, малко преувеличих  Blush, не беше баш кило, ама бая ориз заминА  Mr. Green! За десет чушки  Embarassed, обаче мнооого големи. Щом с една се наяждаше и мъжът ми, смятай  Mr. Green!

# 3
  • Мнения: 668
Ама, не бре и аз пуснах нова. Като цъкнеш на кученцето.  ooooh! Отиди моля те в моята тема и дай Информирай модератор да я заключат, че аз не мога на своето мнение.

# 4
  • Мнения: 9 776
Хайде, заповядайте   bouquet!
Ками, изпреварих те с новата тема, но така или иначе задръстих предишната  Hug!
Джули, малко преувеличих  Blush, не беше баш кило, ама бая ориз заминА  Mr. Green! За десет чушки  Embarassed, обаче мнооого големи. Щом с една се наяждаше и мъжът ми, смятай  Mr. Green!

ТамЪн да питам колко дни ги ядохте, и ся Нова тема hahaha - две лъвски теми hahaha

Кам, Вени, да благодарим и на двете  bouquet!

# 5
  • София
  • Мнения: 6 210
Ама, не бре и аз пуснах нова. Като цъкнеш на кученцето.  ooooh! Отиди моля те в моята тема и дай Информирай модератор да я заключат, че аз не мога на своето мнение.
Олеее, извинявай много  Hug! Не съм разбрала, душицо! Ей сега отивам да помоля да заключат старата и дублираната!
Още веднъж - извинявай, не съм видяла изобщо! А тук направихме няколко мнения, докато в другата още не е писано  Hug Hug Hug!

# 6
  • Мнения: 699
Абе момичета, луда ме направихте, мъжа ми ме пита що се смея, аз се чудя в коя тема да се запиша.

Пол, мерси, че ме мислиш, ама аз нем да ги ям ореховките.

Джулке, Ич не се чуди на Вени и аз тъй готвя, т'ва е от любов към кулинарията, защото нали знаеш "хубавите работаи стават бавно". То пишман готвачи такива ще я свършат.

Утре ще ходим на фризьор, тоя път са на ред джуджи и мъжа и се сетИх, че имам едно бутер тесто и го извадих да се размрази и утре ще метна едни бързи банички за закуска. А познайте сега какво ми поръчаха за неделя?

Вениииии, ще спя пред компютъра, ама сама няма да те оставя да се бориш с кравешкото.

Малееее много съм застреляна, Кам, Вени благодаря за темата   bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • Мнения: 668

Олеее, извинявай много  Hug! Не съм разбрала, душицо! Ей сега отивам да помоля да заключат старата и дублираната!
Още веднъж - извинявай, не съм видяла изобщо! А тук направихме няколко мнения, докато в другата още не е писано  Hug Hug Hug!
Ама, стига бе за какво ми се извиняваш.   Hug
Ако искаш да излезем навън да се разберем по мъжки.  box Stuck Out Tongue Winking Eye

# 8
  • София
  • Мнения: 6 210
Хаяси, кажи й на Джулката! Хубавите работи не само стават бавно, ми и трудно увират и страшно много смърдят  Joy!
Ммм, много е приятно във вашата добра компания  Flutter!

Ками, ще те сваля в нок-аут само като ме помиришеш, така че не ми се ежи, ама `ич  hahaha!

# 9
  • Мнения: 9 776
....Пол, мерси, че ме мислиш, ама аз нем да ги ям ореховките....

Ай пък ся да кажиш как го правиш тоА номер Rolling Eyes. шА напрая аз ореховки, пък няма да ям Crazy. Така се натъпках, чак ми е лошо Sick

Абе аз пак да подхвана темата за диетите, щото с Венчито бая време ще откараме тук с туй дъртото hahaha
Има някаква диета, ама не знам как се казва и на какъв принцип е точно newsm78. В общи линии е следното - примерно: от петък до събота включително се въздържаш от храна, не знам какво и колко точно се яде, а в неделя ядеш като разпран всичко Shocked. Някой знае ли за какво иде реч? Thinking

# 10
  • София
  • Мнения: 6 210
Пол, тая диета ся щи кажа как става, аз съм я измислила и от днес я прилагам в нас!

Начи купуваш шкембе и почваш да го вариш  в петък, обаче в събота още не е сварено и искаш не искаш, просто се въздържаш от храна, щото друго няма! В неделя вече си в състояние да изядеш всичко, до което се добереш!

# 11
  • Мнения: 6 274
Щипни ме тук, и тук, и тук...
... навсякъде ме пи... щипни ме тук, и тук, и тук...  Whistling

 Joy Joy Joy

# 12
# 13
  • Мнения: 9 776

Много бързо го затриха, изпуснах. Какво беше? Flutter

Вени, вариант 1 - твоят, отпада hahaha. Шкембе мога да ям на кръчма някой път, ам аз да взема да готвя, ъ-ъ Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 6 274
Много бързо го затриха, изпуснах. Какво беше? Flutter

Аааа, нищо.
Понеже ич не разбрах кво стаа, та се набодох с рогите напред и у двете теми, ма за да не шашкам публиката, го направих с плавен преход от едната, в другата тема... Whistling
 hahaha Joy
Леле, откачила съм!
  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт