Жената ЛЪВ - 39 част!

  • 14 345
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 6 210
Пол, това е http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=101&products_id=560. Не е евтино, но е адски икономично, при все, че косата ми е доста гъста. Изобщо цялата серия Лисс ултим действа много добре на моята коса, а ароматът й е невероятен  Heart Eyes. Може би щеше да е хубаво, ако има мострички за проба... ама май няма такива екстри.
Рени, лека нощ  Hug!

# 736
  • Мнения: 1 849
Ренка, и аз съм любител на Тери Пратчет и карах на ред романите му  Peace
Въобще много обичам фентъзи и на времето четях наред всичко, ама сега много боза излезе и като правиш средно по 2 книги седмично и 3 вестника, някак ти става трудно да четеш...
Обичам и трилърчета, а също и Стивън Кинг ми е приятен (не това е думата  Twisted Evil), а също и езотерика, мистика и такива...
Интернета сега ми спестява ходенето по книжарници, а преди бях абонирана за Бард и четях почти всичко от там и др.

# 737
  • София
  • Мнения: 6 210
Трилърчета и аз обичам! Миленче, ако се сещаш за някое заглавие, без значение дали е ново или старо, напиши го  Hug. Направила съм си един файл, в който почнах да си записвам кои книги и филми са ми препоръчани  Laughing. Пък когато имам време, ще ги гледам и чета.

Някой иска ли да пусне нова тема?

# 738
  • Мнения: 9 776
Вени, как точно го ползваш? След измиване, подсушаваш, впръскваш, къде - по връхчетата само, по цялата дължина? Предполагам, че си струва цената, само дето с доставката ще ми стъпи над 30лв. Ще пробвам да си го поръчам отново тук в някой магазин, ако не - ми ще го поръчам през интернет, какво да правя. Трябва ми. Даже ми трябва спешно Whistling

# 739
  • София
  • Мнения: 6 210
Поли, това не е спрей, мазничко е. Цвръцкам буквално една или две капки. Гледам да нанасям по дължината на косата, но без да натривам в корените.
Нямам идея как стои въпроса с пощите и куриерите, но ако е по-изгодно, нищо няма да ми коства да ти го взема от тук и да ти го пратя после  Peace.
Ама чакай! Сетих се и още нещо - професионалната серия на Лореал няма да я намериш в магазините. По-скоро се огледай за салон, в който работят с техни неща  Wink. При сестра ми, например, имат щендер и клиентките могат да си купят или поръчат продуктите.

# 740
  • Мнения: 9 776
Добре ме подсети за фризьорските салони Hug. Ще попитам поне на две места. Дано ги зареждат. Ако не стане, мога и в Русе да го потърся, но не знам кога ще имам път натам. Иначе и аз ползвам едно такова мазно, обаче не съм убедена, че ми върши работа. Rolling Eyes

Ако ти се занимава с нова тема пускай. Филма ми почва след малко, така че се пренасям в спалнята Hug

# 741
  • София
  • Мнения: 6 210
Питай, да! Пак казвам, няма проблем да направим трансфер и от тук  Wink.
Ако ти се занимава с нова тема пускай.
Мързи ме  Blush!

# 742
  • Мнения: 9 776
Ок, мерси Hug, при нужда и това можем да направим. Нема стоя с неизправена коса я Crazy


Ок. Да лягаме, пък нощеска току-виж се пуснала сама Mr. Green

# 743

Общи условия

Активация на акаунт